Player Rank by Total Dolls

This shows all players across the league ranked by their Doll Total. Compare your position year on year and see your progress !

Find yourself by using your browser search function – in general hold down Ctrl (bottom left or right of the keyboard) then tap F (find) and enter your “surname” or “initial (space) surname”.

Regular Players:

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Dave Dix Abingdon United B Premier 95 7 4.52
2 Leigh Clapton Abingdon United B Premier 86 8 3.58
3 David Hudson Spread Eagle Premier 84 8 3.50
4 Barry Parker Abingdon United B Premier 82 8 3.42
5 Michael Phillips Spread Eagle Premier 81 8 3.38
6 Scott Humphries Spread Eagle Premier 74 8 3.08
7 John Simmons Spread Eagle Premier 73 7 3.48
8 Nick Biggs Tandem Premier 73 8 3.04
9 Paul Longford Tandem Premier 73 8 3.04
10 Mike Greenaway Berinsfield SC B B 69 8 2.88
11 Ian Brook Spread Eagle B Premier 69 8 2.88
12 Bob Glen SITV FC B 69 8 2.88
13 Dave Butler Tandem Premier 68 7 3.24
14 Phil Soden College Oak A A 67 8 2.79
15 Steve Martin Abingdon Con Club A 66 8 2.75
16 David Mott Spread Eagle Premier 64 8 2.67
17 Colin Kilpin The Bell Grove C 63 8 2.63
18 Robert Chambers Hart Harwell A A 63 8 2.63
19 Tony Barrett Abingdon Con Club A C 63 8 2.63
20 Dean Bowler Red Lion Drayton A B 62 7 2.95
21 Danny Hamilton The Vine Cumnor B 62 8 2.58
22 Nigel Weston Spread Eagle B Premier 61 7 2.90
23 Denis Mulford Plough East Hendred C 61 8 2.54
24 Paul Stone Plum Pudding A 60 8 2.50
25 Si Skelly Fleur De Lys C 59 8 2.46
26 Tom Lach Abingdon United B Premier 59 7 2.81
27 Jimmy Lister North Star A D 58 8 2.42
28 David Harris Abingdon Con Club A 58 8 2.42
29 Steve Champ Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 57 8 2.38
30 Darren Bennett Wheatsheaf Didcot A D 57 7 2.71
31 Alan Gregory Abingdon Con Club A 57 7 2.71
32 Rod Bumpass Berinsfield SC B B 57 8 2.38
33 Ken Fisher Plum Pudding A 57 7 2.71
34 Michael Jarvis Steventon Sports A Premier 57 7 2.71
35 Dennis Forbes-Smith Waggon and Horses A E 56 8 2.33
36 Jamie Harris Bear and Ragged Staff D 56 7 2.67
37 David Davies Abingdon United B Premier 56 6 3.11
38 Brian Moody Steventon Sports A Premier 56 6 3.11
39 Dave Collett The Plough Long Wittenham D 56 8 2.33
40 Gary Holland FMSSC Morning Star D 55 7 2.62
41 Derek Fletcher Steventon Sports A Premier 55 8 2.29
42 Tony Ward Abingdon United B Premier 55 7 2.62
43 Stephen J Fisher Royal Oak Didcot B 55 8 2.29
44 Andy Shipman Plum Pudding B A 55 7 2.62
45 Paul Leach Hart Harwell A A 54 7 2.57
46 Geoff Lee Berinsfield SC C D 54 7 2.57
47 Philip Butler Fox Denchworth B B 54 7 2.57
48 Mick Neal Abingdon Con Club A C 54 8 2.25
49 Kevin Chapman College Oak A A 54 7 2.57
50 Alan Bell Spread Eagle B Premier 53 7 2.52
51 Lee Brown Saxton Rovers E 53 8 2.21
52 Billy Collett The Plough Long Wittenham D 53 8 2.21
53 Paul Ealey Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 53 7 2.52
54 Grahame Brind Steventon Sports A Premier 52 8 2.17
55 Mark Rusher Royal Oak Didcot B 52 8 2.17
56 Steven Soden The Grapes C 52 6 2.89
57 Steve Cooper Wantage Town FC F 52 8 2.17
58 Gerald Austin SITV FC B 51 8 2.13
59 Bob Parry Bowyer Arms D 51 7 2.43
60 Anton Woolloff Plum Pudding A 51 6 2.83
61 Terence Benfield Brewery Tap A C 51 8 2.13
62 Gary Daluz Vieira Plum Pudding B A 50 8 2.08
63 Charlie East Plough East Hendred C 50 8 2.08
64 Steve Enock Spread Eagle B Premier 50 8 2.08
65 Russell Flower Hart Harwell A A 50 8 2.08
66 Jon Warrell Abingdon United C B 50 8 2.08
67 Mark Johnson Berinsfield SC C D 50 7 2.38
68 Andrew Wilson The Plough Long Wittenham D 50 8 2.08
69 Derek Fitzgerald Spread Eagle D C 49 8 2.04
70 Jim Morris Red Lion Drayton A B 49 7 2.33
71 Barry Smith SITV FC B 49 8 2.04
72 Simon Saunders Harwellian A D 49 8 2.04
73 Alan Pocock College Oak A A 49 6 2.72
74 Colin Cherrill Fox Denchworth A B 49 8 2.04
75 David Taylor The Bell Grove C 49 8 2.04
76 Garry Gibbard SITV FC B 49 7 2.33
77 Graham Brown Spread Eagle Premier 49 6 2.72
78 Norman Hazell Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 49 8 2.04
79 Sam Higgs Waggon and Horses B D 48 7 2.29
80 Jason Bowler Spread Eagle Premier 48 7 2.29
81 Terry Downes Plum Pudding A 48 8 2.00
82 Matthew Davis The Grapes C 48 8 2.00
83 Neil Ford White Horse B F 47 7 2.24
84 John Pounceby The Vine Cumnor B 47 7 2.24
85 Steven Taylor Fox Denchworth A B 47 8 1.96
86 Roger Nicholls Spread Eagle B Premier 47 7 2.24
87 Gary Mills Chequers Charney B 47 7 2.24
88 Ian Brown Spread Eagle D C 46 7 2.19
89 Alistair Brewis Chequers Charney B 46 8 1.92
90 Rick Bailey Bear and Ragged Staff D 46 8 1.92
91 Roger Lee Hart Harwell A A 46 7 2.19
92 Andrew Molton Waggon and Horses A E 46 5 3.07
93 Roy Harrison The Vine Cumnor B 46 8 1.92
94 Barry Davis White Horse A D 46 7 2.19
95 Matt Cook Boundary House E 46 8 1.92
96 Richard Beazley Waggon and Horses A E 45 8 1.88
97 Martin Robinson Spread Eagle B Premier 45 6 2.50
98 Matthew Tutty The Grapes C 45 8 1.88
99 Jeremy Lawton Plough East Hendred C 45 8 1.88
100 Stan Ponting Fox Denchworth B B 45 7 2.14
101 Ian Heapy Fleur De Lys C 45 7 2.14
102 Steven W Fisher Royal Oak Didcot B 45 7 2.14
103 Kevin Regan Red Lion Drayton A B 44 7 2.10
104 John McKay Bowyer Arms D 44 7 2.10
105 Ken Souch Abingdon Con Club A 44 8 1.83
106 Dale Oram Old Anchor A F 44 8 1.83
107 Doug Bosley Harwellian B E 44 7 2.10
108 Steve Klingberg The Vine Cumnor B 44 7 2.10
109 Caroline Baker Red Lion Drayton B C 43 8 1.79
110 Barry Stowell Spread Eagle B Premier 43 5 2.87
111 Mark Collins Bowyer Arms D 43 7 2.05
112 Clive Milligan Boundary House E 43 8 1.79
113 Carl Jefferies Ladygrove A F 43 8 1.79
114 Ian Taylor Chequers Charney B 43 7 2.05
115 Stuart Towlerton Plum Pudding B A 43 6 2.39
116 Michael Mildenhall Abingdon Con Club A C 42 7 2.00
117 Darren Mace Red Lion Drayton B C 42 8 1.75
118 Iain Mcgregor Chequers Charney B 42 6 2.33
119 Ady Bolton Wheatsheaf Drayton E 42 8 1.75
120 James Branch The Grapes C 42 8 1.75
121 Neil Allen Wheatsheaf Drayton E 42 7 2.00
122 Shaun Lamble Black Horse East Hanney E 42 8 1.75
123 David Sapey Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 42 7 2.00
124 Brendan O Neill Plough East Hendred C 42 8 1.75
125 Donald Southey Boundary House E 42 8 1.75
126 Alan Rolls Fox Denchworth A B 42 8 1.75
127 John Hart Plum Pudding B A 42 8 1.75
128 Roy Taylor Abingdon Con Club A 42 8 1.75
129 Trevor Harrhy Abingdon United C B 42 7 2.00
130 David Bradshaw Hart Harwell A A 42 8 1.75
131 Sean Kenny Berinsfield SC B B 42 6 2.33
132 Vic Pratt Fox Denchworth B B 41 7 1.95
133 Andrew Stoter Abingdon Arms Wantage C 41 7 1.95
134 Brian Devine College Oak A A 41 8 1.71
135 Ashley Wheeler Waggon and Horses B D 41 7 1.95
136 Tyrone McGill Ladygrove A F 41 8 1.71
137 Den Cross Spread Eagle B Premier 41 5 2.73
138 Brian Spurrett Berinsfield SC B B 41 6 2.28
139 Nick Salmon Eight Bells Eaton C 41 8 1.71
140 Martin Mannion The Vine Cumnor B 41 7 1.95
141 Dave Warrell Abingdon United C B 41 6 2.28
142 Fred Davies Harwellian A D 41 6 2.28
143 Jack Longford Tandem Premier 40 7 1.90
144 Jonathan Hutt Brewery Tap B E 40 7 1.90
145 John Shorter Berinsfield SC B B 40 6 2.22
146 Kev Empson Abingdon Con Club A 40 8 1.67
147 Colin Grimes Boundary House E 40 6 2.22
148 Simon Mulford Plough East Hendred C 40 8 1.67
149 Alan Druce Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 40 8 1.67
150 Malcolm Thomas Tandem Premier 40 8 1.67
151 Richard Selby College Oak F 40 6 2.22
152 Jerry Salmon Eight Bells Eaton C 40 7 1.90
153 Simon Reeve Hart Harwell A A 40 7 1.90
154 Brian Adams Tandem Premier 40 6 2.22
155 Brian Boseley Abingdon United C B 40 6 2.22
156 Simon Armstrong Brewery Tap A C 40 8 1.67
157 Rick Vincent Plum Pudding B A 39 7 1.86
158 Mick James Abingdon United C B 39 6 2.17
159 Michael Samways Hart Harwell A A 39 8 1.63
160 Owen Morton Plough East Hendred C 39 8 1.63
161 Tom Byrne Crown Marcham E 39 6 2.17
162 Jamie Knight College Oak A A 39 8 1.63
163 Stephen Lambert Fox Denchworth A B 39 7 1.86
164 Ian Cooksley Harwellian A D 38 7 1.81
165 Owen Holloway Eight Bells Eaton C 38 8 1.58
166 Andrew Ryves Boundary House A E 38 8 1.58
167 Charlie Steptoe Bowyer Arms D 38 8 1.58
168 Mark Brind Steventon Sports A Premier 38 7 1.81
169 Joe Parman Fleur De Lys C 38 7 1.81
170 Paskel Hogan Abingdon Arms Wantage C 38 7 1.81
171 Luke Dewar Saxton Rovers E 38 7 1.81
172 Ian Northover Brewery Tap B E 38 8 1.58
173 Martin Putt Abingdon Con Club A 38 5 2.53
174 Guy Checketts SITV FC B 38 6 2.11
175 Robert Faulkner Bear and Ragged Staff D 38 7 1.81
176 Chris keeley Abingdon United C B 38 7 1.81
177 Nathan Jaggard Royal Oak Didcot B 38 8 1.58
178 Andy Bowler Black Horse East Hanney E 38 8 1.58
179 Joseph McCabe Royal Oak Didcot B 38 7 1.81
180 Mark Austin Bear and Ragged Staff D 37 7 1.76
181 Colin Fox Waggon and Horses B D 37 6 2.06
182 Barrie Merchant Fox Denchworth B B 37 6 2.06
183 Chris Barrett Crown Marcham E 37 8 1.54
184 Wayne Robins RAL Sec Soc F 37 6 2.06
185 Martin Stenzhorn SITV FC B 37 6 2.06
186 Julian Cooke Wheatsheaf Drayton E 37 8 1.54
187 Nick Baldwin Berinsfield SC C D 37 7 1.76
188 Jamie Smith College Oak A A 37 7 1.76
189 Richard Bunce Chequers Charney B 37 5 2.47
190 Liam Brooks Abingdon Arms Wantage C 37 5 2.47
191 John Taylor Eight Bells Eaton C 37 7 1.76
192 Davey Seville FMSSC Morning Star D 37 7 1.76
193 Mark Houch The Plough Long Wittenham D 36 6 2.00
194 Paul Taylor Eight Bells Eaton C 36 6 2.00
195 Tony Cartlidge Abingdon United C B 36 6 2.00
196 Reece Boyle Ladygrove A F 36 8 1.50
197 Steve Weeks The Bell Grove C 36 6 2.00
198 Bob Beasant Chequers Charney B 36 6 2.00
199 Matty Burton Wheatsheaf Didcot A D 35 7 1.67
200 Paul Brennan Black Horse East Hanney E 35 8 1.46
201 Paul Champ Abingdon Arms Wantage C 35 6 1.94
202 Andy Boon Red Lion Drayton A B 35 8 1.46
203 Mike Smith Waggon and Horses B D 35 6 1.94
204 Kevin Billington Red Lion Drayton A B 35 7 1.67
205 Martyn Short Boundary House A E 35 8 1.46
206 John Gould Red Lion Drayton B C 35 7 1.67
207 Luke Mcintosh The Grapes C 35 7 1.67
208 John Ellaway Plum Pudding A 35 7 1.67
209 Geoff Smith College Oak F 35 6 1.94
210 Terry White Brewery Tap A C 35 6 1.94
211 Scott Hetherington The Bell Grove C 35 7 1.67
212 Ian Rogers Red Lion Drayton A B 35 6 1.94
213 Ron Goodwin Plough East Hendred C 34 8 1.42
214 Tony Beechers Berinsfield SC C D 34 7 1.62
215 Brian Robins Spread Eagle D C 34 6 1.89
216 Richard Osborne Bear and Ragged Staff D 34 8 1.42
217 Janet Morton Waggon and Horses A E 34 6 1.89
218 keith Denton North Star A D 34 7 1.62
219 Tim Wilde Red Lion Drayton B C 34 6 1.89
220 Kevin Lewis Harwellian B E 34 7 1.62
221 Andrew Moyser FMSSC Morning Star D 34 6 1.89
222 Alan Alston Red Lion Drayton A B 34 7 1.62
223 Derek Button Fleur De Lys C 34 6 1.89
224 Keith Clack Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 34 6 1.89
225 Trevor Spindler FMSSC Morning Star D 34 8 1.42
226 James Haskins Boundary House A E 34 7 1.62
227 Colin Morton SITV FC B 33 6 1.83
228 Ryan Cload Harwellian B E 33 7 1.57
229 Simon Wells Wheatsheaf Didcot A D 33 5 2.20
230 Colin Bishop College Oak A A 33 6 1.83
231 Conner Murphy The Plough Long Wittenham D 33 6 1.83
232 Paul Lawson Harwellian A D 33 6 1.83
233 Bob Duff Abingdon United B Premier 33 5 2.20
234 Kevin Blackman Fleur De Lys C 33 7 1.57
235 Nick Guiry Wheatsheaf Didcot A D 33 7 1.57
236 Adam Southey Boundary House E 32 8 1.33
237 Bob Cowley Boundary House A E 32 8 1.33
238 Wayne Waldron Saxton Rovers E 32 7 1.52
239 Kevin Higgs Waggon and Horses B D 32 7 1.52
240 Andy Burton Wheatsheaf Didcot A D 32 7 1.52
241 Bob Mason North Star A D 32 8 1.33
242 Craig Rogers Saxton Rovers E 32 6 1.78
243 Graham Lester Wheatsheaf Drayton E 32 7 1.52
244 Robert Paxman Wheatsheaf Drayton E 32 6 1.78
245 Shaun Hamilton Black Horse East Hanney E 32 8 1.33
246 Steve Browning The Bell Grove C 32 7 1.52
247 Mel Benfield Brewery Tap A C 32 6 1.78
248 Doug Edwards Fox Denchworth B B 32 6 1.78
249 Clive Brooks Red Lion Drayton B C 32 6 1.78
250 Brian Farmer Abingdon Arms Wantage C 32 7 1.52
251 Glenn Woolley Red Lion Drayton A B 32 6 1.78
252 Alan Wood Abingdon Con Club A C 32 7 1.52
253 Peter Cross Hart Harwell A A 32 7 1.52
254 Trevor Hetherington The Bell Grove C 32 7 1.52
255 Danny Mcardle The Grapes C 32 8 1.33
256 Ian Webb Bowyer Arms D 31 7 1.48
257 Jason Lesiakowski Steventon Sports A Premier 31 7 1.48
258 Harry Moore Brewery Tap A C 31 5 2.07
259 Greg Lester Wheatsheaf Drayton E 31 7 1.48
260 Darrall Kitchen SITV FC B 31 6 1.72
261 Brian Elden White Horse A D 31 7 1.48
262 Graham Newman Spread Eagle Premier 31 5 2.07
263 Roger Jefferys Harwellian B E 31 7 1.48
264 Kieran Murphy The Plough Long Wittenham D 30 7 1.43
265 Keith Buckle Plum Pudding A 30 7 1.43
266 Paul Barrett Abingdon United B Premier 30 5 2.00
267 A Fletcher Black Horse East Hanney E 30 8 1.25
268 Darren Saunders Ladygrove A F 30 8 1.25
269 David Sibbert Chequers Charney B 30 6 1.67
270 Graham Ridge Steventon Sports A Premier 30 5 2.00
271 Andrew Wright Wheatsheaf Drayton E 30 5 2.00
272 Rachel Bishop Old Anchor A F 30 8 1.25
273 Tony Hill Plum Pudding B A 30 6 1.67
274 Jason Major College Oak F 29 5 1.93
275 Tim Cload Harwellian B E 29 7 1.38
276 Shaun Gilsenan The Grapes C 29 6 1.61
277 Steve Fernback Harwellian A D 29 5 1.93
278 Mark Couch Fox Denchworth B B 29 7 1.38
279 Dean Maycock Saxton Rovers E 29 7 1.38
280 Eddie Purcell Wantage Town FC F 29 6 1.61
281 Adrian Kinsbury Chequers Charney B 29 7 1.38
282 John Farmer Abingdon Arms Wantage C 29 7 1.38
283 Kevin Smith Steventon Sports A Premier 28 5 1.87
284 John Colgrave North Star B F 28 6 1.56
285 Andrew Shallis The Plough Long Wittenham D 28 7 1.33
286 David Frankum Old Anchor A F 28 6 1.56
287 Gary Holloway Eight Bells Eaton C 28 8 1.17
288 Colin Chung Spread Eagle D C 28 6 1.56
289 Marc Gavaghan Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 28 8 1.17
290 Steve Dingle The Plough A West Hanney F 28 6 1.56
291 Dave Whitehead Berinsfield SC B B 28 7 1.33
292 Sam Davis George and Dragon Upton E 28 7 1.33
293 Paul Randall Ladygrove A F 28 8 1.17
294 Terry Phipps Abingdon Con Club A C 28 6 1.56
295 Eddie Jefferies Abingdon Con Club A C 28 6 1.56
296 Steven Taylor White Horse A D 28 5 1.87
297 George Gregory North Star B F 28 7 1.33
298 Haydn Fullick Boundary House A E 28 8 1.17
299 Norma Green Abingdon Con Club A 28 8 1.17
300 Alan Burningham Queens Arms Didcot F 27 7 1.29
301 Ben Moore Waggon and Horses A E 27 5 1.80
302 Keith Sessions Plough East Hendred C 27 5 1.80
303 Steven Hedges Queens Arms Didcot F 27 8 1.13
304 Jon Mole Waggon and Horses B D 27 6 1.50
305 Keith Connolly Wheatsheaf Didcot B F 27 8 1.13
306 Peter Ivey Saxton Rovers E 27 6 1.50
307 Stephen Davidson Fox Denchworth A B 27 6 1.50
308 Paul Davis George and Dragon Upton E 27 8 1.13
309 John Walton Berinsfield SC C D 27 7 1.29
310 Kris Leede Old Anchor A F 27 6 1.50
311 Paul Brown Spread Eagle D C 27 6 1.50
312 Neil Wilson White Horse B F 27 6 1.50
313 Joe Moxon RAL Sec Soc F 27 6 1.50
314 Nick Wheatley Brewery Tap A C 27 6 1.50
315 Steven Dixon Bowyer Arms D 27 8 1.13
316 Martin Lambert Fox Denchworth A B 27 7 1.29
317 Matt Taylor Fox Denchworth A B 27 5 1.80
318 Pete Beecham North Star A D 27 6 1.50
319 Roy Everill North Star A D 27 5 1.80
320 Robert Reynolds White Horse A D 26 6 1.44
321 Chris Brown FMSSC Morning Star D 26 8 1.08
322 Dean Chesshire Berinsfield SC B B 26 6 1.44
323 Raymond Dixon Bowyer Arms D 26 7 1.24
324 Craig Armstrong The Grapes C 26 6 1.44
325 Ian Carnell Tandem Premier 26 5 1.73
326 Andy Forsyth Wheatsheaf Didcot B F 26 8 1.08
327 Chris Smith Brewery Tap B E 26 8 1.08
328 Bill Gore Plum Pudding B A 26 7 1.24
329 John McFarlane Harwellian A D 26 8 1.08
330 Matt Ashmall Abingdon United C B 26 5 1.73
331 Billy Skellington Crown Marcham E 25 6 1.39
332 Martin Trower White Horse B F 25 6 1.39
333 Adrian James Red Lion Drayton A B 25 7 1.19
334 Jason Fryett Berinsfield SC B B 25 7 1.19
335 Philip Denton George and Dragon Upton E 25 5 1.67
336 Darren Morton Waggon and Horses A E 25 7 1.19
337 Lewis Allen Wheatsheaf Drayton E 25 5 1.67
338 Chris judkins Black Horse East Hanney E 25 6 1.39
339 Darryl Justice The Vine Cumnor B 25 6 1.39
340 Les Beard FMSSC Morning Star D 25 7 1.19
341 Aaron Blesssing Red Lion Drayton B C 25 8 1.04
342 John Donohoe Abingdon Arms Wantage C 25 6 1.39
343 Dave Coles Abingdon Con Club A C 24 6 1.33
344 Chris Thorne The Vine Cumnor B 24 5 1.60
345 Nolan Thompson The Plough Long Wittenham D 24 7 1.14
346 Robert Ives George and Dragon Upton E 24 6 1.33
347 Adam Fitzgerald Spread Eagle D C 24 6 1.33
348 Gary Hudson College Oak F 24 6 1.33
349 Lyn Moore RAL Sec Soc F 24 6 1.33
350 Sam Weston Bear and Ragged Staff D 24 7 1.14
351 Chris Leyland Bear and Ragged Staff D 24 8 1.00
352 Colin Jones Wantage Town FC F 24 7 1.14
353 Ian Glover Wantage Town FC F 24 8 1.00
354 Chris Aram The Plough A West Hanney F 24 5 1.60
355 David Heard Queens Arms Didcot F 24 6 1.33
356 Phil Johnson Brewery Tap B E 24 8 1.00
357 Rich Dunsdon Wheatsheaf Didcot A D 24 7 1.14
358 Martin Curtis FMSSC Morning Star D 24 7 1.14
359 Darren Jaggard Royal Oak Didcot B 24 6 1.33
360 Les Rollinson Crown Marcham E 23 8 0.96
361 Reg Couch Fox Denchworth B B 23 5 1.53
362 Alan Hutchins Crown Marcham E 23 5 1.53
363 James Lanyon The Plough Long Wittenham D 23 5 1.53
364 Colin Higgs Waggon and Horses B D 23 5 1.53
365 LL Matt Heritage Brewery Tap B E 23 6 1.28
366 Richard Wilsdon Bear and Ragged Staff D 23 6 1.28
367 Kane Faulkner College Oak F 23 5 1.53
368 Stuart Carpenter Old Anchor A F 23 7 1.10
369 Justin Thomas SITV FC B 23 6 1.28
370 John Thomas Berinsfield SC C D 23 6 1.28
371 Pete Song Tandem Premier 23 5 1.53
372 Frank Downing White Horse B F 23 7 1.10
373 George Davie Old Anchor A F 23 6 1.28
374 LL John Blessing Red Lion Drayton B C 22 8 0.92
375 Bryan Edwards Abingdon Arms Wantage C 22 5 1.47
376 Mark Weston The Plough A West Hanney F 22 6 1.22
377 Graham Fryett Berinsfield SC B B 22 6 1.22
378 James Morrison North Star B F 22 7 1.05
379 Paul Hedges White Horse B F 22 5 1.47
380 John Miles Abingdon Con Club A C 22 6 1.22
381 Nigel Lobo Boundary House A E 22 7 1.05
382 Anthony Humphreys Boundary House E 22 8 0.92
383 John Vaughan Harwellian A D 22 5 1.47
384 Darren Sargison Fleur De Lys C 21 5 1.40
385 Lorley Chadwick Boundary House E 21 8 0.88
386 Jason Thorne College Oak F 21 6 1.17
387 Gary Caveney Old Anchor A F 21 5 1.40
388 Marcus Rogers Wheatsheaf Didcot B F 21 8 0.88
389 Tony Loving Black Horse East Hanney E 21 6 1.17
390 Keith McConnell Wheatsheaf Didcot A D 21 7 1.00
391 Chris Wilding North Star B F 21 7 1.00
392 Pat Clarke Waggon and Horses A E 21 7 1.00
393 Reg Yates White Horse A D 21 6 1.17
394 David Imrie North Star B F 20 5 1.33
395 Bryan Baker Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 20 6 1.11
396 Colin Shewry Fox Denchworth B B 20 5 1.33
397 Steve Flyn Waggon and Horses B D 20 6 1.11
398 Oliver Firkins Plum Pudding A 20 5 1.33
399 Chris Young Wheatsheaf Didcot B F 20 8 0.83
400 Steve Jackson Spread Eagle D C 20 5 1.33
401 Mandy Whiting North Star A D 20 5 1.33
402 Nick Hoskyns Wheatsheaf Didcot B F 20 7 0.95
403 Pete Gibbs Wheatsheaf Didcot B F 20 7 0.95
404 Lee Edmonds FMSSC Morning Star D 20 5 1.33
405 David Smyth Old Anchor A F 20 6 1.11
406 Pete Towlerton Plum Pudding B A 20 7 0.95
407 Julian Ward Queens Arms Didcot F 20 5 1.33
408 James Jaggard Royal Oak Didcot B 19 6 1.06
409 Rob Smith White Horse B F 19 7 0.90
410 Anna Trower White Horse B F 19 7 0.90
411 Derek Edwards The Bell Grove C 19 6 1.06
412 Daniel Miller Spread Eagle B Premier 19 5 1.27
413 Mick Hemmings Brewery Tap A C 19 6 1.06
414 Angela Goodman White Horse A D 19 6 1.06
415 Tom Peters Wheatsheaf Drayton E 19 5 1.27
416 Ian Rosser Old Anchor A F 18 6 1.00
417 Lloyd Woodington Berinsfield SC C D 18 7 0.86
418 Rob Basey Wheatsheaf Didcot A D 18 5 1.20
419 John C Vaughan Harwellian A D 18 5 1.20
420 Gary Neesam Spread Eagle D C 18 6 1.00
421 Neil Day Queens Arms Didcot F 18 6 1.00
422 Mike Crook Plum Pudding A 18 5 1.20
423 Steve Prior College Oak F 18 5 1.20
424 Dan Sheridan Ladygrove A F 18 6 1.00
425 Michael Harvey The Vine Cumnor B 17 5 1.13
426 John Wilkinson Queens Arms Didcot F 17 6 0.94
427 Gareth Hudson Black Horse East Hanney E 17 6 0.94
428 Sue Byrne Crown Marcham E 17 6 0.94
429 Ron Bulpit Fox Denchworth B B 16 5 1.07
430 John Prothero Wheatsheaf Didcot B F 16 5 1.07
431 Joe Murphy Queens Arms Didcot F 16 6 0.89
432 Trev Webb Abingdon Arms Wantage C 16 5 1.07
433 David Norton North Star B F 16 5 1.07
434 Mike Litchfield Brewery Tap A C 16 5 1.07
435 Tracie Guntert Bowyer Arms D 16 5 1.07
436 Mick Fenton Abingdon United C B 16 5 1.07
437 Paul Parmenter Brewery Tap A C 16 7 0.76
438 Peter Argent White Horse A D 16 5 1.07
439 Sophidia George and Dragon Upton E 15 6 0.83
440 Paul Briggs Waggon and Horses A E 15 7 0.71
441 Jamie Li George and Dragon Upton E 15 7 0.71
442 Mick Malin Red Lion Drayton B C 15 6 0.83
443 Marie Haynes The Plough A West Hanney F 15 7 0.71
444 Geoff Penn Ladygrove A F 15 6 0.83
445 Richard Pike Abingdon Arms Wantage C 15 5 1.00
446 Martin Mobbs North Star B F 15 5 1.00
447 Gary Smith Waggon and Horses A E 15 6 0.83
448 Nick Jackson Spread Eagle D C 15 5 1.00
449 Marcus Webb Boundary House E 14 6 0.78
450 Pete Hayden North Star A D 14 7 0.67
451 Jake Tuckey Wantage Town FC F 14 6 0.78
452 Steve Harrison The Vine Cumnor B 14 5 0.93
453 Kay Belcher Brewery Tap B E 14 8 0.58
454 Joy Brinkley RAL Sec Soc F 14 6 0.78
455 Ken Rolls Fox Denchworth A B 14 5 0.93
456 Dan Butler Fox Denchworth B B 14 5 0.93
457 Denner Johns College Oak A A 14 6 0.78
458 Guy Brenchley The Plough A West Hanney F 14 5 0.93
459 Malcolm Allen The Plough A West Hanney F 14 7 0.67
460 Les Giles Fleur De Lys C 13 6 0.72
461 Stuart Brown RAL Sec Soc F 13 5 0.87
462 Jason Harper Saxton Rovers E 13 5 0.87
463 Howard Mansell Waggon and Horses B D 13 5 0.87
464 Lynne Ford White Horse B F 13 5 0.87
465 Marion Belcher Crown Marcham E 12 7 0.57
466 Nikki Beard FMSSC Morning Star D 11 6 0.61
467 Janice Davis White Horse A D 11 6 0.61
468 Spencer Walton Berinsfield SC C D 11 6 0.61
469 Roy Loran Red Lion Drayton B C 11 6 0.61
470 Nick Faulkner College Oak F 10 5 0.67
471 Kelvin Lewis Wantage Town FC F 10 6 0.56
472 Robert Cox Boundary House A E 9 5 0.60
473 jenny Bosley Harwellian B E 9 5 0.60
474 Dave Green Wantage Town FC F 9 5 0.60
475 Julie Holt RAL Sec Soc F 8 5 0.53
476 Chris Harrison Ladygrove A F 8 5 0.53
477 Daniel Smith Berinsfield SC C D 8 6 0.44
478 Melissa Beech Wheatsheaf Didcot B F 7 7 0.33
479 Kevin Murphy North Star A D 7 5 0.47
480 Glyn Austin Wantage Town FC F 6 5 0.40

Irregular Players (less than half played - 4 matches or less):

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Dave Bellcourt Abingdon United B Premier 32 4 2.67
2 Colin Brind Steventon Sports A Premier 29 4 2.42
3 Brian Clapton Abingdon United B Premier 27 4 2.25
4 Mark Jaggard Royal Oak Didcot B 24 4 2.00
5 Josh ....... George and Dragon Upton E 23 4 1.92
6 Simon Kinnaird Spread Eagle Premier 23 4 1.92
7 Iain Morrison Abingdon United B Premier 23 3 2.56
8 Tom Swinney The Bell Grove C 22 4 1.83
9 Darren Downes Harwellian B E 22 4 1.83
10 Frank Haines Saxton Rovers E 22 4 1.83
11 Barry Vokins Fleur De Lys C 21 4 1.75
12 Richard Podd Chequers Charney B 21 4 1.75
13 Mike Wood Fleur De Lys C 20 4 1.67
14 Jonathan Cummings The Grapes C 20 4 1.67
15 Chris Musgrove Saxton Rovers E 20 4 1.67
16 Andrew Wood Fox Denchworth A B 19 4 1.58
17 James Miller The Plough A West Hanney F 19 4 1.58
18 Derek Rusher Spread Eagle B Premier 18 3 2.00
19 Shane Jones Royal Oak Didcot B 18 4 1.50
20 Paul Gresty Waggon and Horses A E 18 4 1.50
21 Derek Byrne George and Dragon Upton E 18 4 1.50
22 Lee Denton North Star A D 17 4 1.42
23 Malcolm Royan The Plough A West Hanney F 16 3 1.78
24 Rob Dew Fleur De Lys C 16 4 1.33
25 Ollie saunders Wheatsheaf Didcot A D 16 4 1.33
26 Gareth Thomas Berinsfield SC C D 16 4 1.33
27 Tom Argent White Horse A D 16 3 1.78
28 Dave Goatley Tandem Premier 15 3 1.67
29 Linda Miklos The Plough A West Hanney F 15 3 1.67
30 Benny Sutton Saxton Rovers E 15 3 1.67
31 Andrew Bowen Eight Bells Eaton C 15 4 1.25
32 Rod Dorrier Queens Arms Didcot F 15 4 1.25
33 Shaun Dominic Abingdon United C B 14 3 1.56
34 James McGee FMSSC Morning Star D 14 3 1.56
35 Malc Reed George and Dragon Upton E 14 4 1.17
36 Martin Bulpitt Bear and Ragged Staff D 14 4 1.17
37 Steve Ward North Star B F 14 4 1.17
38 Nick Moore RAL Sec Soc F 14 4 1.17
39 Sharon Walker Bowyer Arms D 14 4 1.17
40 Jayne Walker Plum Pudding A 14 4 1.17
41 David Smith College Oak A A 14 4 1.17
42 Tim Payne Fleur De Lys C 13 3 1.44
43 Steve Brown George and Dragon Upton E 13 4 1.08
44 Paul Toomey Bear and Ragged Staff D 12 2 2.00
45 Duncan Hamilton Black Horse East Hanney E 12 3 1.33
46 Ian Crayford Chequers Charney B 12 3 1.33
47 Martin Walsh Abingdon United C B 12 2 2.00
48 Gordon Booth Royal Oak Didcot B 12 3 1.33
49 Steve Hill Crown Marcham E 12 4 1.00
50 Jamie Buchanon Abingdon Arms Wantage C 12 3 1.33
51 Paul Parlett Harwellian B E 12 4 1.00
52 Dave King Abingdon Con Club A C 12 4 1.00
53 Michael Phillips RAL Sec Soc F 12 3 1.33
54 Sam Coughlan Tandem Premier 11 3 1.22
55 Jo Shaw George and Dragon Upton E 11 3 1.22
56 David Monaghan Saxton Rovers E 11 3 1.22
57 Sam Kinard Spread Eagle D C 11 3 1.22
58 Neil Tane Steventon Sports A Premier 11 2 1.83
59 Pete Wiblin Abingdon Con Club A C 11 4 0.92
60 Nigel Loveridge Royal Oak Didcot B 11 3 1.22
61 Dustin Addison College Oak F 11 4 0.92
62 Mick Ellaway Plum Pudding A 11 2 1.83
63 Joe Bussey Abingdon United C B 11 3 1.22
64 LL Matt Heritage Brewery Tap A C 11 2 1.83
65 Tommy O'Sullivan Eight Bells Eaton C 11 3 1.22
66 Ed Sturgess The Vine Cumnor B 11 4 0.92
67 Dave Martin Boundary House A E 11 2 1.83
68 Bryan Pert Fox Denchworth A B 11 3 1.22
69 Stuart Fisher Steventon Sports A Premier 11 2 1.83
70 Tony Fitzgibbon Chequers Charney B 10 2 1.67
71 Stuart Boon Red Lion Drayton A B 10 2 1.67
72 Michael Prime Brewery Tap B E 10 3 1.11
73 John Gapper Spread Eagle Premier 10 2 1.67
74 Andrew Fudge The Grapes C 10 2 1.67
75 Johnnie ..... George and Dragon Upton E 10 4 0.83
76 Brian Goodwin Plough East Hendred C 10 3 1.11
77 Matt Tarrant Ladygrove A F 10 3 1.11
78 Phil Neale Eight Bells Eaton C 10 2 1.67
79 Harry Talbot Harwellian B E 9 3 1.00
80 Keith Clarke The Bell Grove C 9 3 1.00
81 Duncan Russell RAL Sec Soc F 9 4 0.75
82 Rob Purbrick Harwellian A D 9 3 1.00
83 Rick Osmand Boundary House A E 9 3 1.00
84 James Shipman Plum Pudding B A 9 2 1.50
85 Pete Ryman Spread Eagle D C 9 4 0.75
86 Chris Harwood Crown Marcham E 9 2 1.50
87 Trevor Hill Crown Marcham E 9 4 0.75
88 Mark Crick Fox Denchworth A B 9 3 1.00
89 Mark Cox Rogers Berinsfield SC B B 9 2 1.50
90 Chris Wright Fleur De Lys C 9 3 1.00
91 Dave Hastings Steventon Sports A Premier 9 2 1.50
92 Martin Eustace Crown Marcham E 9 4 0.75
93 Rob O Neill The Bell Grove C 8 4 0.67
94 Leigh James Boundary House A E 8 3 0.89
95 Paul Clifton Queens Arms Didcot F 8 2 1.33
96 Austin Barrett Wheatsheaf Drayton E 8 2 1.33
97 Dan Rusher Fox Denchworth B B 8 2 1.33
98 Vinney Connell Crown Marcham E 8 2 1.33
99 Andrew Farrant Eight Bells Eaton C 8 3 0.89
100 Jamie Roach The Plough A West Hanney F 8 3 0.89
101 Roy Duce Brewery Tap A C 7 3 0.78
102 Howard Williams Ladygrove A F 7 3 0.78
103 Peter Koster Plum Pudding A 7 3 0.78
104 Peter Wilson The Plough Long Wittenham D 7 1 2.33
105 Morgan Einon Brewery Tap B E 7 3 0.78
106 Brad McNeill Old Anchor A F 7 4 0.58
107 Rebecca Fisher Harwellian B E 7 1 2.33
108 Brian Trotman Chequers Charney B 7 2 1.17
109 Pete Jaremchukr Queens Arms Didcot F 7 4 0.58
110 Phil Munns White Horse B F 7 2 1.17
111 Terry Doughty Harwellian A D 7 2 1.17
112 Paul Smith Eight Bells Eaton C 7 4 0.58
113 Rob Crook SITV FC B 7 2 1.17
114 Ashley ....... George and Dragon Upton E 7 1 2.33
115 Martin Danby North Star A D 7 4 0.58
116 Ronald Wood Queens Arms Didcot F 7 3 0.78
117 Neil Fisher Brewery Tap B E 6 2 1.00
118 Pete Dryer College Oak A A 6 3 0.67
119 Dave Barnes Berinsfield SC B B 6 2 1.00
120 Connor Crawford Spread Eagle B Premier 6 1 2.00
121 Adam Dewar Waggon and Horses A E 6 1 2.00
122 Frankie Smith Bowyer Arms D 6 1 2.00
123 Ken Broderick Wantage Town FC F 6 4 0.50
124 David Carter The Plough A West Hanney F 6 1 2.00
125 Lloyd Berry Boundary House A E 6 2 1.00
126 Mark Porter Harwellian A D 6 3 0.67
127 Adam Binks Queens Arms Didcot F 6 2 1.00
128 Michael Quinan Saxton Rovers E 6 3 0.67
129 Jordan Smith Harwellian B E 5 4 0.42
130 Richard Willans The Grapes C 5 1 1.67
131 Ben Noble North Star B F 5 2 0.83
132 Ron North Abingdon Con Club A C 5 2 0.83
133 Ben Samuels Brewery Tap B E 5 2 0.83
134 Steve Carr Tandem Premier 5 2 0.83
135 Rebecca Fisher Harwellian A D 5 1 1.67
136 Iris Couch Fox Denchworth B B 5 2 0.83
137 Stuart Bonthron Spread Eagle D C 5 2 0.83
138 Greg Tricker Wheatsheaf Didcot B F 5 3 0.56
139 Michael Allen Hart Harwell A A 5 2 0.83
140 Sarah Grover Wantage Town FC F 5 4 0.42
141 Jill Hill Plum Pudding B A 5 2 0.83
142 Mark Owen College Oak F 5 3 0.56
143 Liam Carberry The Plough Long Wittenham D 5 1 1.67
144 Justin McKenna Bowyer Arms D 5 1 1.67
145 Matt Folliard Ladygrove A F 5 1 1.67
146 Tom Porter Brewery Tap B E 4 1 1.33
147 Maxine Palmer Black Horse East Hanney E 4 1 1.33
148 Patrick Muldoon Harwellian A D 4 1 1.33
149 Eric Garrard Harwellian A D 4 1 1.33
150 Matt Vincent Boundary House E 4 2 0.67
151 Paul Biddle Wheatsheaf Drayton E 4 1 1.33
152 Baz Sutton Black Horse East Hanney E 4 2 0.67
153 Andy Sinnott Tandem Premier 4 1 1.33
154 Andy Miles White Horse B F 4 1 1.33
155 Tom Bruce Brewery Tap B E 4 2 0.67
156 Gavin Grents Boundary House E 4 1 1.33
157 Mark Lewis Harwellian B E 4 1 1.33
158 Christine Keen Abingdon Arms Wantage C 4 1 1.33
159 Kim Scotson Abingdon Con Club A 4 2 0.67
160 Steve Murphy Queens Arms Didcot F 4 1 1.33
161 Simon Winterbourne Hart Harwell A A 4 1 1.33
162 Ian Eastall Eight Bells Eaton C 4 2 0.67
163 Spencer Brownsill Old Anchor A F 4 1 1.33
164 Ken Parry Abingdon Con Club A 4 1 1.33
165 Oliver Morrison North Star B F 3 2 0.50
166 Tayla Downes Harwellian B E 3 3 0.33
167 Ian Wood Harwellian B E 3 1 1.00
168 Andy Campbell Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 3 3 0.33
169 Kristen Kane Wheatsheaf Didcot B F 3 1 1.00
170 Alan Hunphries Spread Eagle Premier 3 1 1.00
171 George Benfield Brewery Tap A C 3 1 1.00
172 Toni Cooper Wantage Town FC F 3 4 0.25
173 Krzysztof Tchorzewski Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 3 3 0.33
174 Brian Shirley Steventon Sports A Premier 3 1 1.00
175 James Tyrell North Star B F 3 4 0.25
176 Paul Sedwards RAL Sec Soc F 3 1 1.00
177 Tom Brown White Horse A D 3 2 0.50
178 Gavin Walton Brewery Tap B E 3 4 0.25
179 John Selwood College Oak F 2 2 0.33
180 Steve Barguss College Oak A A 2 1 0.67
181 Ann Yates White Horse A D 2 2 0.33
182 Conor Merritt Waggon and Horses B D 2 1 0.67
183 Mark Higgins Harwellian A D 2 1 0.67
184 James Faulkner College Oak F 2 1 0.67
185 Andy Payne Wheatsheaf Didcot B F 2 1 0.67
186 Steve Molloy Queens Arms Didcot F 2 3 0.22
187 Peter Phillips RAL Sec Soc F 2 1 0.67
188 Tony Lucas SITV FC B 2 1 0.67
189 Brendan McCabe White Horse B F 2 1 0.67
190 Derek Nicholls Spread Eagle B Premier 2 1 0.67
191 Alan Forsyth Queens Arms Didcot F 2 1 0.67
192 Dawn Roach The Plough A West Hanney F 2 2 0.33
193 Harry Taylor Eight Bells Eaton C 2 1 0.67
194 Sheryl Denman - Taylor Old Anchor A F 2 1 0.67
195 Chris Old The Bell Grove C 2 2 0.33
196 Gary Brown Saxton Rovers E 2 1 0.67
197 Nell Ahier Harwellian B E 2 2 0.33
198 Tammy Barrett North Star A D 2 1 0.67
199 Marty Whild White Horse B F 2 2 0.33
200 Mervyn Dyer The Bell Grove C 2 2 0.33
201 Cara Kennedy The Plough A West Hanney F 1 3 0.11
202 Alf Cranmer Chequers Charney B 1 1 0.33
203 Vicki Ruston The Plough A West Hanney F 1 1 0.33
204 Guy Carter North Star A D 1 1 0.33
205 James walters George and Dragon Upton E 1 1 0.33
206 Kim Blair Boundary House E 1 1 0.33
207 James Samways Hart Harwell A A 1 1 0.33
208 Peter Arnold Abingdon Con Club A 1 1 0.33
209 Andy L...... North Star B F 1 1 0.33
210 Paul Baker Wheatsheaf Drayton E 1 1 0.33
211 Joe Betteridge Queens Arms Didcot F 0 0 0
212 George Lester Spread Eagle B Premier 0 0 0
213 Chris Stovin Queens Arms Didcot F 0 0 0
214 James Flynn Wheatsheaf Didcot B F 0 0 0
215 John Hawkins Spread Eagle B Premier 0 0 0
216 Kenny Faye Boundary House E 0 0 0
217 Kevin Dodds Boundary House E 0 0 0
218 Colin Wimblett Boundary House E 0 0 0
219 Kev Pointer Queens Arms Didcot F 0 0 0
220 Dunlon Sarl Brewery Tap B E 0 0 0
221 Steve Knight Ladygrove A F 0 0 0
222 Spencer Jefferies Ladygrove A F 0 0 0
223 Debbie Cooper Wantage Town FC F 0 0 0
224 Jared Jones Wantage Town FC F 0 0 0
225 Tom Glanville Brewery Tap B E 0 0 0
226 Darin Chapman Ladygrove A F 0 0 0
227 Kevin Parker Brewery Tap B E 0 1 0.00
228 Andy Solloway Ladygrove A F 0 0 0
229 Max Parker Brewery Tap B E 0 0 0
230 Jason King Wantage Town FC F 0 0 0
231 Mike Skinner Wantage Town FC F 0 0 0
232 Wayne Maitland Boundary House E 0 0 0
233 Ian Hamonda Wheatsheaf Didcot B F 0 0 0
234 Kelly Forsyth Wheatsheaf Didcot B F 0 1 0.00
235 Mervyn Chadwick Boundary House E 0 0 0
236 William Chadwick Boundary House E 0 0 0
237 Phil Small Wantage Town FC F 0 0 0
238 Paul Belcher Brewery Tap B E 0 0 0
239 Ed Taylor Queens Arms Didcot F 0 0 0
240 Jean Small Wantage Town FC F 0 0 0
241 David McIver Boundary House E 0 0 0
242 David Franks Queens Arms Didcot F 0 0 0
243 Chris Smith Old Anchor A F 0 0 0
244 Simon Baker North Star B F 0 0 0
245 John Steele Spread Eagle B Premier 0 0 0
246 Holly Thomas North Star B F 0 0 0
247 Kerry Tyrell North Star B F 0 0 0
248 Dean Jones North Star B F 0 0 0
249 Andrew Cooper North Star B F 0 0 0
250 LL Eddie Cavanagh College Oak F 0 0 0
251 Dean Hudson College Oak F 0 0 0
252 Eric Giles College Oak F 0 0 0
253 Dan Orchard College Oak F 0 0 0
254 Robert Tyrell North Star B F 0 0 0
255 Karen Tuckey North Star B F 0 1 0.00
256 Martin Rudman RAL Sec Soc F 0 1 0.00
257 David Arnott White Horse B F 0 0 0
258 Mark Allen White Horse B F 0 0 0
259 Colin Smith Spread Eagle B Premier 0 0 0
260 Roland Mayer - Jones White Horse B F 0 0 0
261 H Pulleyn North Star B F 0 0 0
262 Kate Smyth Old Anchor A F 0 0 0
263 Ollie Mulford North Star B F 0 0 0
264 Ron Lambert RAL Sec Soc F 0 0 0
265 Robin Over North Star B F 0 0 0
266 Jon Steele Old Anchor A F 0 0 0
267 Geoff Kidd Old Anchor A F 0 0 0
268 Callum Kirkaldy Queens Arms Didcot F 0 0 0
269 Jay Angove Queens Arms Didcot F 0 0 0
270 Martin MacQueen Queens Arms Didcot F 0 0 0
271 Dave Bates Boundary House A E 0 0 0
272 White Horse B F 0 0 0
273 Darrell Belcher George and Dragon Upton E 0 0 0
274 Kyle Brown Queens Arms Didcot F 0 0 0
275 Steve Dorrvais Queens Arms Didcot F 0 0 0
276 Darren Holmes Abingdon United B Premier 0 0 0
277 Richard O Regan George and Dragon Upton E 0 0 0
278 Hallina O Regan George and Dragon Upton E 0 0 0
279 Ben Mayo Boundary House A E 0 0 0
280 Richard Broomhead The Plough A West Hanney F 0 0 0
281 Dave Cogdell Old Anchor A F 0 0 0
282 Doreen Coultas Old Anchor A F 0 0 0
283 Ros Brown Crown Marcham E 0 0 0
284 Wendy Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
285 Jeff Davies Crown Marcham E 0 0 0
286 Rob Cooper Old Anchor A F 0 0 0
287 Duncan Shearer Crown Marcham E 0 0 0
288 Matthew Millar Old Anchor A F 0 0 0
289 Kevin Newbold Old Anchor A F 0 0 0
290 Steve Whitehead Old Anchor A F 0 0 0
291 Neil Davis George and Dragon Upton E 0 0 0
292 Michael Batty Harwellian A D 0 1 0.00
293 Jason Winterbourne Hart Harwell A A 0 0 0
294 Max Winterbourne Royal Oak Didcot B 0 0 0
295 Nathan Hill Royal Oak Didcot B 0 0 0
296 Carole Jaggard Royal Oak Didcot B 0 0 0
297 Val Pearce Royal Oak Didcot B 0 0 0
298 Hector Legg Red Lion Drayton B C 0 1 0.00
299 Willie Latimer Red Lion Drayton B C 0 0 0
300 Kenny Moore Brewery Tap A C 0 0 0
301 Shaun Morgan The Vine Cumnor B 0 2 0.00
302 Dave Humphries The Vine Cumnor B 0 0 0
303 Clare Collier Chequers Charney B 0 0 0
304 Joe Ody Chequers Charney B 0 0 0
305 Ryan Selby Red Lion Drayton A B 0 0 0
306 Lucy Tappin The Vine Cumnor B 0 0 0
307 Paul Tappin The Vine Cumnor B 0 0 0
308 Freddie Davies The Vine Cumnor B 0 0 0
309 Steve Ingram The Vine Cumnor B 0 0 0
310 Liam Brooks Red Lion Drayton B C 0 0 0
311 Ann Brooks Red Lion Drayton B C 0 0 0
312 Tez Bowler Eight Bells Eaton C 0 0 0
313 Chris Holliday Plum Pudding A 0 0 0
314 Adam Branch The Grapes C 0 0 0
315 Brian Gordon Abingdon Con Club A C 0 0 0
316 Ian Fitzgerald Spread Eagle D C 0 0 0
317 Robin Ingram Spread Eagle D C 0 0 0
318 Richard Ingram Spread Eagle D C 0 0 0
319 Andrew Mathews Plum Pudding A 0 0 0
320 Matthew Higgs The Grapes C 0 0 0
321 Ryan Ellaway Red Lion Drayton B C 0 0 0
322 Graham Reeves Red Lion Drayton B C 0 0 0
323 Tim Jerreat Red Lion Drayton B C 0 0 0
324 Richard Hall Red Lion Drayton B C 0 0 0
325 Kevin Davies Hart Harwell A A 0 0 0
326 Shane Trip The Grapes C 0 0 0
327 Leigh Dewar The Grapes C 0 0 0
328 Dave Pearce Red Lion Drayton A B 0 0 0
329 Mark Atherton Red Lion Drayton A B 0 0 0
330 Jean Viner Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
331 Maria Druce Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
332 Vic Smith College Oak A A 0 0 0
333 Eric Corderoy Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
334 Stephen Hills Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
335 Jim Warrell Abingdon United C B 0 0 0
336 Stuart Jackson Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
337 Ben Heavers Fox Denchworth A B 0 0 0
338 Kenny Bunce Fox Denchworth A B 0 0 0
339 Helen Harris Abingdon Con Club A 0 0 0
340 Mark Beachey College Oak A A 0 0 0
341 LL Eddie Cavanagh College Oak A A 0 0 0
342 Duncan Taylor Abingdon Con Club A 0 0 0
343 Ethan Taylor Abingdon Con Club A 0 0 0
344 Malcolm Reed Plum Pudding B A 0 0 0
345 Stephen Burt Abingdon Con Club A 0 0 0
346 Ron Pepperell Abingdon United C B 0 0 0
347 Maurice Smith Abingdon United C B 0 0 0
348 Stuart Dawson Fox Denchworth B B 0 0 0
349 Pauline Pratt Fox Denchworth B B 0 0 0
350 Sandy Spurrett Berinsfield SC B B 0 0 0
351 Tony Reed Fox Denchworth B B 0 0 0
352 Chantelle Randall Fox Denchworth B B 0 0 0
353 Shane Mcgowan Red Lion Drayton A B 0 0 0
354 Dean Caven Fox Denchworth B B 0 0 0
355 Tom Smith Berinsfield SC B B 0 0 0
356 Paul Goddard SITV FC B 0 0 0
357 Craig Reed SITV FC B 0 0 0
358 Frank Tracey College Oak A A 0 0 0
359 Ian Cummings Abingdon United C B 0 0 0
360 John Osbourne SITV FC B 0 0 0
361 Mark Hancox SITV FC B 0 0 0
362 Colin Scrivens SITV FC B 0 0 0
363 Mark Pembroke SITV FC B 0 0 0
364 Dale Hathaway Spread Eagle D C 0 0 0
365 Simon Wilkinson Spread Eagle D C 0 0 0
366 Diana Reynolds White Horse A D 0 1 0.00
367 James Kilroy Harwellian A D 0 0 0
368 Phil Hinchcliffe Harwellian A D 0 0 0
369 David Wilkins White Horse A D 0 0 0
370 Karen Beard FMSSC Morning Star D 0 0 0
371 Mick Palmer FMSSC Morning Star D 0 0 0
372 Tracey bennett FMSSC Morning Star D 0 0 0
373 Darren Crisbrooke Harwellian A D 0 0 0
374 Alan Aldridge Harwellian A D 0 0 0
375 Andy Walton Bowyer Arms D 0 0 0
376 Elaine Walton Bowyer Arms D 0 0 0
377 Bina Craker Bowyer Arms D 0 0 0
378 Carole Denton North Star A D 0 0 0
379 H Pulleyn North Star A D 0 0 0
380 Dean Russell Harwellian A D 0 0 0
381 John Rose Harwellian A D 0 0 0
382 Pete Wilcox FMSSC Morning Star D 0 0 0
383 Mark Bonner FMSSC Morning Star D 0 0 0
384 Gary Bradbury Waggon and Horses A E 0 0 0
385 Keith Molton Waggon and Horses A E 0 0 0
386 Tom Shepherd Waggon and Horses A E 0 0 0
387 Dave Lea Black Horse East Hanney E 0 0 0
388 Adam Kerswill Black Horse East Hanney E 0 0 0
389 Mark Jones Brewery Tap B E 0 1 0.00
390 Harold Connoll Harwellian B E 0 0 0
391 Jackie Bowers Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
392 Graham Ahere Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
393 Chris Brind Steventon Sports A Premier 0 0 0
394 Nick Ridge Steventon Sports A Premier 0 0 0
395 Rory Devlin FMSSC Morning Star D 0 0 0
396 James Hawthorne Saxton Rovers E 0 0 0
397 Stuart Corcoran Saxton Rovers E 0 0 0
398 Phil Hunt Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
399 Mark Hallewell Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
400 Lewis Craker Bowyer Arms D 0 0 0
401 Pat Mckenna Bowyer Arms D 0 0 0
402 Martin Johnson Plough East Hendred C 0 0 0
403 John Cowan Plough East Hendred C 0 0 0
404 Ian Harrold The Bell Grove C 0 0 0
405 Zak Morton Plough East Hendred C 0 0 0
406 Charlir Muircroft Plough East Hendred C 0 0 0
407 Chris Harris Plough East Hendred C 0 0 0
408 Alan Ellaway Plough East Hendred C 0 0 0
409 Philip Spracklen The Bell Grove C 0 0 0
410 Martin Bland The Bell Grove C 0 0 0
411 Mark Hughes Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
412 Peter Philips Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
413 Sam Mott Spread Eagle D C 0 0 0
414 Sandy Buchanon Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
415 Pete Allday Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
416 John Bowen Plum Pudding A 0 2 0.00
417 Tom Wells The Bell Grove C 0 0 0
418 Jackie Osborne Bear and Ragged Staff D 0 0 0
419 Phil Wilkins Bear and Ragged Staff D 0 0 0
420 John Smith The Plough Long Wittenham D 0 0 0
421 James Nichol The Plough Long Wittenham D 0 0 0
422 Linda Hunt Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
423 Matt Clamp The Plough Long Wittenham D 0 0 0
424 Matt Baldwin The Plough Long Wittenham D 0 0 0
425 Shaun Mckenna Bowyer Arms D 0 0 0
426 Justin Dixon Bowyer Arms D 0 0 0
427 Stu Hunt Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
428 Linda Dallimore Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
429 Tracy Higgs Waggon and Horses B D 0 0 0
430 Gavin Wheeler Bear and Ragged Staff D 0 0 0
431 Mark Greenwood Bear and Ragged Staff D 0 0 0
432 Colin Filler Berinsfield SC C D 0 0 0
433 Owen Cripps Berinsfield SC C D 0 0 0
434 Shelley Wells Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
435 Pete Davies Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
436 Phil Carroll Brewery Tap B E 0 0 0