Player Rank by Total Dolls

This shows all players across the league ranked by their Doll Total. Compare your position year on year and see your progress !

Find yourself by using your browser search function – in general hold down Ctrl (bottom left or right of the keyboard) then tap F (find) and enter your “surname” or “initial (space) surname”.

Regular Players:

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Phil Adams Plum Pudding A 66 6 3.67
2 Barry Parker Abingdon UTD B Premier 66 6 3.67
3 Geoffrey Lee Berinsfield A A 62 6 3.44
4 Mick Phillips Spread Eagle Premier 61 6 3.39
5 Daniel Hamilton The Vine B 59 7 2.81
6 Dave Hudson Spread Eagle Premier 59 6 3.28
7 Dave Davies Abingdon UTD B Premier 59 6 3.28
8 Dean Bowler Red Lion Drayton A B 58 5 3.87
9 Paul Barrett Abingdon UTD B Premier 58 6 3.22
10 Paul Champ Abingdon Arms B F 57 6 3.17
11 Brian Moody Steventon Sports A Premier 56 6 3.11
12 Stuart Wilson Berinsfield A A 56 7 2.67
13 John Simmons Spread Eagle Premier 56 5 3.73
14 Graham Brown Spread Eagle Premier 56 6 3.11
15 Paul Ealey Abingdon United D C 53 6 2.94
16 Dave Butler Tandem A 53 6 2.94
17 Jason Bowler Spread Eagle Premier 52 6 2.89
18 Tom Lach Abingdon UTD B Premier 52 6 2.89
19 Dave Dix Abingdon UTD B Premier 52 4 4.33
20 ken Fisher Plum Pudding A 51 6 2.83
21 Colin Brind Steventon Sports A Premier 50 5 3.33
22 Nick Biggs Tandem A 50 6 2.78
23 David Sapey Abingdon United D C 49 6 2.72
24 Lee Clapton Abingdon UTD B Premier 49 5 3.27
25 Alan Pocock College Oak A D 48 6 2.67
26 Andrew Wilson The Plough Long Wittenham B 48 6 2.67
27 David Mott Spread Eagle Premier 47 5 3.13
28 Andy Shipman Plum Pudding B B 47 5 3.13
29 Sam Higgs Waggon & Horses C G 47 7 2.24
30 Martin Robinson Spread Eagle B Premier 47 6 2.61
31 Anton Woolloff Plum Pudding A 47 6 2.61
32 Shaun Gilsenan The Grapes A B 47 6 2.61
33 Steve Enock Spread Eagle B Premier 47 6 2.61
34 Jonathan Warrell Abingdon United C A 46 7 2.19
35 Alan Gregory Abingdon Con Club B B 46 6 2.56
36 Terry Downes Plum Pudding A 46 6 2.56
37 Ian Brook Spread Eagle B Premier 46 6 2.56
38 David Bradshaw Hart Harwell A A 46 6 2.56
39 Scott Humphries Spread Eagle Premier 46 5 3.07
40 Malcolm Jones Berinsfield A A 46 7 2.19
41 Jonathan Hutt Brewery Tap B F 45 6 2.50
42 Andrew Wood Fox Denchworth A C 45 6 2.50
43 Paul Longford Tandem A 45 6 2.50
44 Tony Barrett Abingdon Con Club A D 45 7 2.14
45 Derek Fletcher Steventon Sports A Premier 45 6 2.50
46 Rod Bumpass Berinsfield SC B B 45 6 2.50
47 Charlie East The Bell Grove C 45 6 2.50
48 Brian Spurrett Berinsfield SC B B 44 5 2.93
49 Nathan Hamilton Sutton Courtenay FC G 44 6 2.44
50 Jonathan Cummings The Grapes A B 44 7 2.10
51 Richard Bunce Chequers Charney Bassett B 44 5 2.93
52 Jim Hamilton The Vine B 44 6 2.44
53 Steve Martin Abingdon Con Club B B 44 5 2.93
54 Nick Baldwin Berinsfield A A 44 7 2.10
55 Simon Saunders Harwellian A C 43 7 2.05
56 Nigel Weston Spread Eagle B Premier 43 4 3.58
57 Mick Greenaway Berinsfield A A 43 6 2.39
58 Colin Grimes Boundary House E 43 6 2.39
59 Stuart Towlerton Plum Pudding B B 43 6 2.39
60 Jamie Knight College Oak A D 42 6 2.33
61 Graham Ridge Steventon Sports A Premier 42 6 2.33
62 Stephen Lambert Fox Denchworth A C 42 6 2.33
63 Neil Ford White Horse B E 42 6 2.33
64 Danny McCardle The Grapes A B 42 7 2.00
65 Steven Taylor Fox Denchworth A C 41 5 2.73
66 John Ellaway Plum Pudding A 41 6 2.28
67 Norman Hazell Abingdon United D C 41 6 2.28
68 Ian Northover Brewery Tap B F 41 6 2.28
69 James Branch The Grapes A B 41 7 1.95
70 Jimmy Lister North Star A E 40 6 2.22
71 Gary Gibbard SITV FC B 40 6 2.22
72 Leonard Cane Boundary House E 40 7 1.90
73 Kevin Blackman Fleur De Lys C 40 7 1.90
74 Adrian Kingsbury Chequers Charney Bassett B 40 6 2.22
75 Paul Leach Hart Harwell A A 40 5 2.67
76 Dennis Cross Spread Eagle B Premier 39 4 3.25
77 Andy Burton Wheatsheaf Didcot A C 39 6 2.17
78 Jason Major College Oak D 39 6 2.17
79 Tyrone Mcgill Ladygrove A F 39 6 2.17
80 Colin Bishop The Croft Bar Peachcroft G 39 6 2.17
81 Mark Brind Steventon Sports A Premier 39 6 2.17
82 Luke Mcintosh The Grapes A B 39 7 1.86
83 Richard Waine Berinsfield A A 39 6 2.17
84 Jamie Smith College Oak A D 39 6 2.17
85 Steve Champ Abingdon United D C 39 6 2.17
86 Michael Samways Hart Harwell A A 38 6 2.11
87 Lloyd Woddington Berinsfield SC C F 38 6 2.11
88 Andy Morton Waggon and Horses A D 38 5 2.53
89 Malcolm Thomas Tandem A 38 6 2.11
90 Richard Clack Abingdon United D C 37 6 2.06
91 Rick Bailey Bear and Ragged Staff C 37 6 2.06
92 John Farmer Abingdon Arms A F 37 7 1.76
93 Martin Manion The Vine B 37 6 2.06
94 Dean Chesshire Berinsfield SC B B 37 6 2.06
95 Robert Glen SITV FC B 37 5 2.47
96 Andrew Stoter Abingdon Arms B F 37 6 2.06
97 Lewis McKenna Red Lion Drayton C G 37 7 1.76
98 Denis Mulford Abingdon Arms B F 37 5 2.47
99 Matthew Davies The Grapes A B 37 7 1.76
100 Colin Fox Waggon & Horses C G 37 6 2.06
101 Mark Johnstone Berinsfield A A 37 6 2.06
102 Richard Jones Berinsfield SC C F 37 6 2.06
103 Stephen J Fisher Royal Oak Didcot C 37 5 2.47
104 Shaun Lamble Black Horse East Hanney E 36 6 2.00
105 Colin Kilpin The Bell Grove C 36 6 2.00
106 Terry Phipps Abingdon Con Club A D 36 7 1.71
107 T Lawlor Abingdon Con Club A D 36 6 2.00
108 Darren Bennett Wheatsheaf Didcot A C 36 6 2.00
109 Andrew Moyser FMSSC Morning Star E 36 6 2.00
110 Ken Souch Abingdon Con Club B B 36 6 2.00
111 John Taylor Eight Bells Eaton D 36 6 2.00
112 Garry Kaveney Old Anchor A F 36 6 2.00
113 Bryan Edwards Abingdon Arms A F 36 7 1.71
114 Liam Brookes Abingdon Arms B F 36 6 2.00
115 Martin Hawkins Berinsfield A A 36 5 2.40
116 Stan Ponting Fox Denchworth B C 35 6 1.94
117 Dave Collett The Plough Long Wittenham B 35 6 1.94
118 Keith Connelly Wheatsheaf Didcot B G 35 7 1.67
119 N Allen Wheatsheaf Drayton D 35 6 1.94
120 Chris Keeley Abingdon United C A 35 6 1.94
121 Nick Moore RAL-RECSOC F 35 7 1.67
122 Bob Beasant Chequers Charney Bassett B 35 6 1.94
123 Graham Newman Spread Eagle Premier 35 4 2.92
124 Roger Lee Hart Harwell A A 35 5 2.33
125 Mel Benfield Brewery Tap A E 35 6 1.94
126 Ian Kelly Sutton Courtenay FC G 35 6 1.94
127 Kevin Lewis Harwellian B D 35 6 1.94
128 Roy Taylor Abingdon Con Club B B 34 5 2.27
129 Richard Podd Chequers Charney Bassett B 34 5 2.27
130 Mick Christopher The Grapes B G 34 5 2.27
131 Kevin Chapman College Oak A D 34 6 1.89
132 Alan Bell Spread Eagle B Premier 34 5 2.27
133 Richard Osbourne Bear and Ragged Staff C 33 6 1.83
134 Ian Heapy Fleur De Lys C 33 5 2.20
135 Alan Rolls Fox Denchworth A C 33 5 2.20
136 Paul Stone Plum Pudding A 33 5 2.20
137 John Gould Red Lion Drayton B E 33 6 1.83
138 David Norton North Star B G 33 7 1.57
139 Terence Benfield Brewery Tap A E 33 6 1.83
140 David Frankum Old Anchor A F 33 6 1.83
141 Tony Beechers Berinsfield SC C F 33 6 1.83
142 Kevin Higgs Waggon & Horses C G 33 7 1.57
143 Dennis Forbes-Smith Waggon and Horses A D 33 6 1.83
144 Darran Holmes Abingdon UTD B Premier 33 4 2.75
145 Ian Carnell Tandem A 33 5 2.20
146 Archie James Red Lion Drayton A B 33 5 2.20
147 Grahame Brind Steventon Sports A Premier 33 5 2.20
148 Ian Rogers Red Lion Drayton A B 33 6 1.83
149 Barrie Merchant Fox Denchworth B C 32 5 2.13
150 Adam Fitzgerald Spread Eagle C D 32 6 1.78
151 Nick Forster Waggon and Horses A D 32 5 2.13
152 Tim Wilde Red Lion Drayton B E 32 5 2.13
153 Ryan Cload Harwellian B D 32 6 1.78
154 David K Smith College Oak A D 32 6 1.78
155 Phil Soden College Oak A D 32 5 2.13
156 Steve Fernback Harwellian A C 32 5 2.13
157 Simon Skelly Fleur De Lys C 32 6 1.78
158 Peter Cross Hart Harwell A A 32 5 2.13
159 Matt Ashmall Abingdon United C A 32 5 2.13
160 Robert Chambers Hart Harwell A A 32 5 2.13
161 Alistair Brewis Chequers Charney Bassett B 32 6 1.78
162 Simon Wells Wheatsheaf Didcot A C 31 6 1.72
163 John Pounceby The Vine B 31 5 2.07
164 Paskel Hogan Abingdon Arms A F 31 7 1.48
165 Mark ONeil Abingdon Arms B F 31 6 1.72
166 Brian Boseley Abingdon United C A 31 4 2.58
167 Mick Brown The Grapes B G 31 7 1.48
168 Donald Southey Boundary House E 31 7 1.48
169 Luke Black Red Lion Drayton C G 31 7 1.48
170 Michael Jarvis Steventon Sports A Premier 31 5 2.07
171 Joe Parman Fleur De Lys C 31 6 1.72
172 Colin Higgs Waggon & Horses C G 31 7 1.48
173 Lee Denton North Star A E 31 6 1.72
174 Brian Robins Spread Eagle C D 31 6 1.72
175 Vic Pratt Fox Denchworth B C 31 5 2.07
176 Ian Brown Spread Eagle C D 30 6 1.67
177 Steve Whittington Abingdon Con Club A D 30 6 1.67
178 Iain Morrison Steventon Sports A Premier 30 5 2.00
179 Dan Butler Fox Denchworth B C 30 5 2.00
180 Ashley Wheeler Waggon & Horses C G 30 7 1.43
181 John Shorter Berinsfield SC B B 30 6 1.67
182 Greg Lester Wheatsheaf Drayton D 30 5 2.00
183 Steven Soden The Grapes A B 30 5 2.00
184 Christopher Musgrove Saxton Rovers D 30 5 2.00
185 Colin Cherrill Fox Denchworth A C 30 6 1.67
186 Dave Taylor The Bell Grove C 30 6 1.67
187 John Walton Berinsfield SC C F 29 6 1.61
188 Barry Davis North Star C E 29 6 1.61
189 Paul Hedges White Horse B E 29 5 1.93
190 Roger Dunnill The Bell Grove C 29 4 2.42
191 Barry Vokins Fleur De Lys C 29 6 1.61
192 Edmund Jefferies Abingdon Con Club A D 29 6 1.61
193 Gary Da Luz Viera Plum Pudding B B 29 4 2.42
194 Gary Mills Chequers Charney Bassett B 29 5 1.93
195 Tommy Taylor Black Horse Gozzards Ford G 29 5 1.93
196 Wayne Waldron Saxton Rovers D 29 5 1.93
197 Guy Checketts SITV FC B 29 5 1.93
198 Mark Couch Fox Denchworth B C 29 6 1.61
199 Andrew Forsyth Wheatsheaf Didcot B G 29 7 1.38
200 Mark Austin Bear and Ragged Staff C 29 6 1.61
201 Gary Holland FMSSC Morning Star E 28 4 2.33
202 Richard Pike Abingdon Arms A F 28 5 1.87
203 Rob Basey Wheatsheaf Didcot A C 28 6 1.56
204 Kevin Saunders Plough West Hanney G 28 6 1.56
205 Lee Brown Saxton Rovers D 28 5 1.87
206 Ben Moore Waggon and Horses A D 28 5 1.87
207 Pat Reeves College Oak D 28 5 1.87
208 Paul Brown Spread Eagle C D 28 5 1.87
209 Ollie Saunders Wheatsheaf Didcot A C 28 6 1.56
210 Matthew Dingle The Vine B 28 5 1.87
211 Derek Fitzgerald Spread Eagle C D 28 6 1.56
212 Simon Armstrong Brewery Tap A E 28 5 1.87
213 Adrian McFarland Red Lion Drayton B E 28 6 1.56
214 Ian Cooksley Harwellian A C 28 6 1.56
215 Adam Southey Boundary House E 28 7 1.33
216 Doug Edwards Fox Denchworth B C 28 5 1.87
217 Lyn Moore RAL-RECSOC F 28 7 1.33
218 Paul Brennan Black Horse East Hanney E 28 6 1.56
219 Keith Buckle Plum Pudding A 27 4 2.25
220 Fred Davies Harwellian A C 27 4 2.25
221 Clifford Thomas SITV FC B 27 5 1.80
222 Steve Fisher Royal Oak Didcot C 27 4 2.25
223 Stuart Brown RAL-RECSOC F 27 7 1.29
224 Paul Lawson Harwellian A C 27 6 1.50
225 Sean McKenna Red Lion Drayton C G 27 6 1.50
226 Paul Taylor Eight Bells Eaton D 27 5 1.80
227 Richard Dunsen Wheatsheaf Didcot A C 27 6 1.50
228 Daz Saunders Ladygrove A F 27 5 1.80
229 John Hart Plum Pudding B B 27 5 1.80
230 Kev Empson Abingdon Con Club B B 27 6 1.50
231 Alan Chamberlain Berinsfield A A 27 4 2.25
232 Steven Hedges Queens Arms Didcot F 27 6 1.50
233 Simon Mulford Abingdon Arms B F 27 6 1.50
234 Gary Holloway Eight Bells Eaton D 26 7 1.24
235 Alan Wood Abingdon Con Club A D 26 5 1.73
236 Shane jones Royal Oak Didcot C 26 6 1.44
237 Mark Hodson Sutton Courtenay FC G 26 6 1.44
238 Mick Harvey The Vine B 26 5 1.73
239 Doug Bosley Harwellian B D 26 6 1.44
240 Roy Harrison The Vine B 26 5 1.73
241 Hayden Fullick Boundary House E 26 7 1.24
242 Rick Vincent Plum Pudding B B 26 4 2.17
243 Robert Faulkner Bear and Ragged Staff C 26 6 1.44
244 Dale Oram Old Anchor A F 26 6 1.44
245 Joan Dennis Red Lion Drayton C G 26 7 1.24
246 Colin Brown Sutton Courtenay FC G 26 6 1.44
247 Jason Bargus Lesiakowski Abingdon Con Club B B 26 5 1.73
248 Geoffrey Smith College Oak D 26 5 1.73
249 Gerry Austin SITV FC B 26 5 1.73
250 Steve Cooper Wantage Town FC F 25 5 1.67
251 Simon Reeve Hart Harwell A A 25 5 1.67
252 Trevor Harrhy Abingdon United C A 25 4 2.08
253 Dan Sheridan Ladygrove A F 25 6 1.39
254 Reece Boyle Ladygrove A F 25 6 1.39
255 Bob Mason North Star A E 25 6 1.39
256 Craig Rogers Saxton Rovers D 25 6 1.39
257 David Harris Abingdon Con Club B B 25 4 2.08
258 Pete Beecham North Star A E 25 5 1.67
259 Caroline Baker Red Lion Drayton B E 25 6 1.39
260 Rachel Bishop Old Anchor A F 25 6 1.39
261 Barry Smith SITV FC B 25 5 1.67
262 Mike Wood Fleur De Lys C 25 4 2.08
263 Kieron Hughes Red Lion Drayton C G 25 6 1.39
264 Scott Hetherington The Bell Grove C 25 6 1.39
265 Steve Weeks The Bell Grove C 25 5 1.67
266 Mark Hough The Plough Long Wittenham B 25 5 1.67
267 Kieran Murphy The Plough Long Wittenham B 25 6 1.39
268 Steve Ingram The Vine B 25 5 1.67
269 Brian Rowe Plum Pudding B B 25 6 1.39
270 Paul Busby The Grapes B G 25 5 1.67
271 Nathan Jaggard Royal Oak Didcot C 25 5 1.67
272 Steve Peedel The Vine B 24 4 2.00
273 Lorley Chadwick Boundary House E 24 7 1.14
274 Joe Moxon RAL-RECSOC F 24 7 1.14
275 Trevor Spindler FMSSC Morning Star E 24 6 1.33
276 A Wright Wheatsheaf Drayton D 24 5 1.60
277 Dave Goatley Tandem A 24 6 1.33
278 Matt Tarrant Ladygrove A F 24 6 1.33
279 Stephen Dingle Plough West Hanney G 24 5 1.60
280 Ady Bolton Red Lion Drayton A B 24 4 2.00
281 Steve Browning The Bell Grove C 24 4 2.00
282 Peter Ivey Saxton Rovers D 24 6 1.33
283 Martin Lambert Fox Denchworth A C 24 5 1.60
284 Barry Sutton Black Horse East Hanney E 24 5 1.60
285 Andy Rudge Tandem A 24 5 1.60
286 Dave Warrell Abingdon United C A 24 4 2.00
287 Roger Nichols Spread Eagle B Premier 24 5 1.60
288 Dave Coles Abingdon Con Club A D 24 6 1.33
289 Keith McConnell Wheatsheaf Didcot A C 24 5 1.60
290 Joe McCabe Royal Oak Didcot C 23 4 1.92
291 Simon Kinnaird Spread Eagle Premier 23 4 1.92
292 Mick Fenton Abingdon United C A 23 6 1.28
293 Phil Johnson Brewery Tap B F 23 6 1.28
294 James Jaggard Royal Oak Didcot C 23 6 1.28
295 Martin Trower White Horse B E 23 5 1.53
296 Philip Munns White Horse B E 23 6 1.28
297 Billy Collett The Plough Long Wittenham B 23 6 1.28
298 Matthew Barber Plough West Hanney G 23 5 1.53
299 Martin Stenzhorn SITV FC B 23 4 1.92
300 Andrew Bowler Black Horse East Hanney E 23 5 1.53
301 David Sibbert Chequers Charney Bassett B 23 4 1.92
302 Pete Wiblin Abingdon Con Club A D 23 6 1.28
303 Richard Selley College Oak D 23 4 1.92
304 Darren Mace Red Lion Drayton B E 22 6 1.22
305 Malcolm Royan Plough West Hanney G 22 6 1.22
306 Eddie Purcell Wantage Town FC F 22 5 1.47
307 Jack Edgington Red Lion Drayton C G 22 6 1.22
308 Derek Edwards The Bell Grove C 22 5 1.47
309 Brian Elden North Star C E 22 5 1.47
310 Benny Sutton Saxton Rovers D 22 5 1.47
311 Anna Trower White Horse B E 22 6 1.22
312 Glenn Woolley Red Lion Drayton A B 22 4 1.83
313 Chris Smith Brewery Tap B F 22 5 1.47
314 Craig Arnstrong The Grapes A B 22 6 1.22
315 Nathaniel Shaw Wheatsheaf Didcot B G 22 7 1.05
316 David Seville FMSSC Morning Star E 22 6 1.22
317 Kevin Reagan Red Lion Drayton A B 21 4 1.75
318 Duncan Hamilton Black Horse East Hanney E 21 5 1.40
319 Brendan O'Neil Harwellian A C 21 6 1.17
320 Sean Kenny Berinsfield SC B B 21 4 1.75
321 Jerry Salmon Eight Bells Eaton D 21 6 1.17
322 Pete Hogan Abingdon Arms A F 21 5 1.40
323 Jon Pyniger Black Horse Gozzards Ford G 21 6 1.17
324 Paul Randall Ladygrove A F 21 6 1.17
325 Marc Gavanagh Abingdon United D C 21 6 1.17
326 Rooney Dorian Queens Arms Didcot F 21 5 1.40
327 Kevin Crook College Oak A D 21 5 1.40
328 Carmen Smith Wheatsheaf Didcot B G 21 7 1.00
329 Matthew Cook Boundary House E 21 5 1.40
330 Mark Collins Spread Eagle B Premier 21 4 1.75
331 Reg Yates North Star C E 21 6 1.17
332 Richard Beesley Waggon and Horses A D 21 5 1.40
333 Neil Wilson White Horse B E 20 4 1.67
334 Steven Taylor North Star C E 20 4 1.67
335 Terry Hussey North Star C E 20 6 1.11
336 Peter Argent North Star C E 20 5 1.33
337 Pete Laird Sutton Courtenay FC G 20 5 1.33
338 Simon Winterbourne Hart Harwell A A 20 5 1.33
339 Jason Harper Saxton Rovers D 20 6 1.11
340 Andrew Shallis The Plough Long Wittenham B 20 5 1.33
341 Marie Hayes Plough West Hanney G 20 7 0.95
342 Neil Campbell Harwellian B D 20 6 1.11
343 Henry Collins The Croft Bar Peachcroft G 20 6 1.11
344 John Thomas Berinsfield SC C F 20 5 1.33
345 Nick Guiry Wheatsheaf Didcot A C 20 5 1.33
346 Terry White Brewery Tap A E 20 5 1.33
347 Bill Gore Plum Pudding B B 20 6 1.11
348 Gary Bolton Sutton Courtenay FC G 20 5 1.33
349 Mike James Abingdon United C A 20 5 1.33
350 Pete Towlerton Plum Pudding B B 19 4 1.58
351 Andy Hallett The Croft Bar Peachcroft G 19 6 1.06
352 Mike Smith Waggon & Horses C G 19 6 1.06
353 Steve Carr Tandem A 19 6 1.06
354 Rob Crook SITV FC B 19 4 1.58
355 Darren Hutchins Black Swan Abingdon G 19 4 1.58
356 Steven Salter Abingdon Arms A F 19 6 1.06
357 Pete Ryman Spread Eagle C D 19 5 1.27
358 Alan Moore The Croft Bar Peachcroft G 19 4 1.58
359 Pete Haydon North Star A E 19 6 1.06
360 Sid Welsh Waggon & Horses B E 19 4 1.58
361 Gareth Thomas Berinsfield SC C F 19 5 1.27
362 Martin Curtis FMSSC Morning Star E 19 4 1.58
363 Les Beard FMSSC Morning Star E 19 6 1.06
364 Chris Judkins Black Horse East Hanney E 19 4 1.58
365 Sam Westson Bear and Ragged Staff C 18 6 1.00
366 Pete McGowan The Grapes B G 18 5 1.20
367 Chris Wilding North Star B G 18 6 1.00
368 John C Vaughan Harwellian A C 18 4 1.50
369 George Gregory North Star B G 18 6 1.00
370 Anthony Humphreys Boundary House E 18 6 1.00
371 Carl Jefferys Ladygrove A F 18 6 1.00
372 Peter Philips Abingdon Arms A F 18 4 1.50
373 Roy Duce Brewery Tap A E 18 5 1.20
374 Steve Flynn Waggon & Horses C G 18 4 1.50
375 Paul Briggs Waggon and Horses A D 18 6 1.00
376 Shane Mcgowan Red Lion Drayton A B 18 4 1.50
377 J Cooke Wheatsheaf Drayton D 18 6 1.00
378 Nick Salmon Eight Bells Eaton D 18 5 1.20
379 Rob Norton Old Anchor A F 18 4 1.50
380 Stuart Carpenter Old Anchor A F 18 6 1.00
381 Tom Woodham The Grapes B G 18 4 1.50
382 John Colgrave North Star B G 18 6 1.00
383 Paul Gresty Waggon and Horses A D 18 4 1.50
384 Brian Hudson The Croft Bar Peachcroft G 17 5 1.13
385 David Wall North Star B G 17 6 0.94
386 Julian Ward Queens Arms Didcot F 17 5 1.13
387 Austin Barrett Wheatsheaf Drayton D 17 5 1.13
388 Jason Thorne College Oak D 17 4 1.42
389 Les Giles Fleur De Lys C 17 5 1.13
390 Terry Doughty Harwellian A C 17 5 1.13
391 Ian Taylor Fox Denchworth A C 17 4 1.42
392 Gary Hudson College Oak D 17 5 1.13
393 Nick Faulkner College Oak D 17 5 1.13
394 Keith Denton North Star A E 17 6 0.94
395 Luke Dewar Saxton Rovers D 17 4 1.42
396 Andrew Fletcher Black Horse East Hanney E 17 4 1.42
397 Ken Rolls Fox Denchworth A C 17 4 1.42
398 Keith Clack Abingdon United D C 17 5 1.13
399 Jim Morris Red Lion Drayton A B 17 4 1.42
400 Chris Thorn The Vine B 17 5 1.13
401 cierian Armstrong Brewery Tap A E 16 4 1.33
402 M Halliwell Wheatsheaf Drayton D 16 4 1.33
403 Pat Clarke Waggon and Horses A D 16 5 1.07
404 Mick Neal Abingdon Con Club A D 16 4 1.33
405 Tony Loving Black Horse East Hanney E 16 5 1.07
406 Conner Murphy The Plough Long Wittenham B 16 4 1.33
407 Dene R Johns The Croft Bar Peachcroft G 16 5 1.07
408 Jonathan Mole Waggon & Horses C G 16 5 1.07
409 Dan Smith Berinsfield SC C F 16 6 0.89
410 John Wilkinson Queens Arms Didcot F 16 5 1.07
411 Ian Glover Wantage Town FC F 16 6 0.89
412 John Blessing Red Lion Drayton B E 16 6 0.89
413 Alan Wilkinson Plough West Hanney G 16 5 1.07
414 Darren Jaggard Royal Oak Didcot C 16 4 1.33
415 Howard Mansell Waggon & Horses C G 16 7 0.76
416 Pete Gibbs Wheatsheaf Didcot B G 15 6 0.83
417 Tim Cload Harwellian B D 15 5 1.00
418 Martin Bulpitt Bear and Ragged Staff C 15 4 1.25
419 Ian Carpenter The Grapes B G 15 4 1.25
420 R Paxman Wheatsheaf Drayton D 15 4 1.25
421 Mike Butler Black Swan Abingdon G 15 5 1.00
422 Joy Brinkley RAL-RECSOC F 15 6 0.83
423 Jake Tuckey Wantage Town FC F 15 5 1.00
424 John Donohue Abingdon Arms B F 15 5 1.00
425 Mark Jones Brewery Tap B F 15 5 1.00
426 Rob Smith White Horse B E 15 5 1.00
427 Jason Fryett Berinsfield SC B B 14 6 0.78
428 Roger Jeffreys Harwellian B D 14 4 1.17
429 Paul Smith Eight Bells Eaton D 14 6 0.78
430 Duncan Russell RAL-RECSOC F 14 6 0.78
431 Michael Malin Red Lion Drayton B E 14 4 1.17
432 Toby Phoenix Waggon & Horses B E 14 5 0.93
433 Michael Prime Brewery Tap B F 14 5 0.93
434 Dean Maycock Saxton Rovers D 14 4 1.17
435 Claire Foster Abingdon United C A 14 4 1.17
436 Steve Prior College Oak D 14 4 1.17
437 Trevor Cox Sutton Courtenay FC G 14 5 0.93
438 Colin Jones Wantage Town FC F 14 5 0.93
439 Norma Green Abingdon Con Club B B 14 5 0.93
440 Lynne Ford White Horse B E 14 6 0.78
441 Iris Couch Fox Denchworth B C 13 5 0.87
442 Reg Couch Fox Denchworth B C 13 5 0.87
443 Colin Chung Spread Eagle C D 13 6 0.72
444 Angie Goodman North Star C E 13 4 1.08
445 Kevin Mucraney Black Swan Abingdon G 13 5 0.87
446 Ron Bulpitt Fox Denchworth B C 13 4 1.08
447 Roy Loran Red Lion Drayton B E 13 5 0.87
448 Jack Wrigglesworth Abingdon Arms B F 13 4 1.08
449 Andrew Latimer North Star B G 13 5 0.87
450 Nathan Grindel Queens Arms Didcot F 13 5 0.87
451 Kevin Smith Steventon Sports A Premier 13 4 1.08
452 Chris Leede Old Anchor A F 13 4 1.08
453 Steve Quantick Wheatsheaf Didcot B G 13 6 0.72
454 Mike Doran Waggon & Horses B E 12 5 0.80
455 Spencer Walton Berinsfield SC C F 12 6 0.67
456 Karen Beard FMSSC Morning Star E 12 5 0.80
457 Lawrence Hook College Oak A D 12 4 1.00
458 Janice Davis North Star C E 12 6 0.67
459 Robert Reynolds North Star C E 12 4 1.00
460 Sarah Wood Wheatsheaf Didcot B G 12 7 0.57
461 Tony Brown North Star B G 12 7 0.57
462 Nathan Kingbury Black Horse Gozzards Ford G 12 5 0.80
463 Chris Aram Black Horse East Hanney E 12 4 1.00
464 Steve Vaughan Black Horse Gozzards Ford G 12 4 1.00
465 Dan Osborne Royal Oak Didcot C 12 4 1.00
466 Matty Feates Red Lion Drayton C G 11 6 0.61
467 Steve Metson Queens Arms Didcot F 11 5 0.73
468 Paul Parmenter Brewery Tap A E 11 4 0.92
469 Graham Fryett Berinsfield SC B B 11 4 0.92
470 Richard Wilsdon Bear and Ragged Staff C 11 4 0.92
471 Mark Weston Plough West Hanney G 11 5 0.73
472 Graham Lester Wheatsheaf Drayton D 11 6 0.61
473 Derek Bolton The Croft Bar Peachcroft G 11 4 0.92
474 Kevin Luck The Croft Bar Peachcroft G 11 4 0.92
475 Mick Hemmings Brewery Tap A E 11 4 0.92
476 Julie Holt RAL-RECSOC F 11 6 0.61
477 Nick Wheatley Brewery Tap A E 10 4 0.83
478 Joe Murphy Queens Arms Didcot F 10 4 0.83
479 Trevor Blackman Fleur De Lys C 10 4 0.83
480 Daniel Bleyer Waggon & Horses B E 10 6 0.56
481 Craig Hillier The Grapes B G 10 4 0.83
482 John Sellwood College Oak D 9 4 0.75
483 James McKenna Red Lion Drayton C G 9 4 0.75
484 Sean McGrath Black Swan Abingdon G 9 5 0.60
485 Kier Pulleyn Wheatsheaf Didcot B G 9 4 0.75
486 C Muldoon Harwellian A C 9 5 0.60
487 Marion Belcher Black Horse Gozzards Ford G 8 5 0.53
488 James Tyrell North Star B G 8 4 0.67
489 Connor Powell Red Lion Drayton C G 8 4 0.67
490 Alex Crowley Black Horse Gozzards Ford G 8 5 0.53
491 Ian Rosser Old Anchor A F 8 4 0.67
492 Lee Edmunds FMSSC Morning Star E 8 4 0.67
493 Sean Paul North Star B G 7 5 0.47
494 Jeff Penn Ladygrove A F 7 4 0.58
495 Sarah Grover Wantage Town FC F 7 4 0.58
496 Kay Belcher Brewery Tap B F 7 4 0.58
497 Kelvin Lewis Wantage Town FC F 6 4 0.50
498 Lee Heggie Wantage Town FC F 6 4 0.50
499 Andrew Wastie Plough West Hanney G 6 4 0.50
500 Arthur Carpenter The Grapes B G 6 5 0.40
501 Lee Pinnell Waggon & Horses B E 5 5 0.33
502 Nikki Beard FMSSC Morning Star E 5 4 0.42
503 Toni Cooper Wantage Town FC F 4 4 0.33
504 Malcolm Allen Plough West Hanney G 4 4 0.33
505 Charlotte Perry Brewery Tap B F 4 4 0.33
506 Nick Walsh Waggon & Horses B E 3 5 0.20
507 Pam Edwards Abingdon United C A 3 4 0.25
508 Ann Yates North Star C E 1 5 0.07
509 Steve King Waggon & Horses B E 1 4 0.08

Irregular Players (less than half played - 3.5 matches or less):

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Brian Clapton Abingdon UTD B Premier 27 3 3.00
2 Barry Stowell Spread Eagle B Premier 25 3 2.78
3 D Bellcourt Abingdon UTD B Premier 23 3 2.56
4 Darren Sargison Fleur De Lys C 22 3 2.44
5 J Christopher Black Horse Gozzards Ford G 21 3 2.33
6 Martin Putt Abingdon Con Club B B 21 3 2.33
7 Mick Ellaway Plum Pudding A 20 3 2.22
8 Roy Everill North Star A E 19 3 2.11
9 Bob Duff Abingdon UTD B Premier 19 2 3.17
10 Colin Morton SITV FC B 18 3 2.00
11 Mark McCracken Bear and Ragged Staff C 18 3 2.00
12 Clive Brooks Red Lion Drayton B E 17 3 1.89
13 Tom Swinney The Bell Grove C 16 3 1.78
14 Rhys O Neill The Grapes B G 16 3 1.78
15 Kevin Billington Red Lion Drayton A B 16 3 1.78
16 Dave Whitehead Berinsfield SC B B 15 3 1.67
17 Tony Ward Abingdon UTD B Premier 15 3 1.67
18 Peter Koster Plum Pudding A 15 3 1.67
19 Iain McGregor Chequers Charney Bassett B 14 3 1.56
20 Peter Whiting Abingdon Arms B F 14 3 1.56
21 Andy Boon Red Lion Drayton A B 14 3 1.56
22 Mark Beachey Spread Eagle B Premier 14 3 1.56
23 Gary Holder Red Lion Drayton A B 14 3 1.56
24 Alan Burningham Queens Arms Didcot F 14 2 2.33
25 Mark Jaggard Royal Oak Didcot C 14 3 1.56
26 Tom smith Berinsfield SC B B 13 3 1.44
27 Shaun Hamilton Black Horse East Hanney E 13 3 1.44
28 Richard Smith Fleur De Lys C 13 2 2.17
29 Russell Flower Hart Harwell A A 13 3 1.44
30 Phil Neale Eight Bells Eaton D 12 2 2.00
31 Andrew Farrant Eight Bells Eaton D 12 3 1.33
32 Dave Brown The Croft Bar Peachcroft G 12 3 1.33
33 Dave Flynn Plum Pudding B B 12 3 1.33
34 Anthony Hill Plum Pudding B B 12 2 2.00
35 Ian Fitzgerald Spread Eagle C D 12 3 1.33
36 Trevor Hetherington The Bell Grove C 11 3 1.22
37 Charlie Allen Sutton Courtenay FC G 11 3 1.22
38 Chris Dennis Sutton Courtenay FC G 11 3 1.22
39 Owen Holloway Eight Bells Eaton D 11 2 1.83
40 Brian Farmer Abingdon Arms A F 11 3 1.22
41 Paul Parlett Harwellian B D 11 3 1.22
42 Chris Wright Fleur De Lys C 11 3 1.22
43 Dave Barnes Berinsfield SC B B 11 2 1.83
44 Ian Eastell Eight Bells Eaton D 11 3 1.22
45 Cameron King Brewery Tap B F 10 3 1.11
46 T Peters Wheatsheaf Drayton D 10 3 1.11
47 Ron Pepperell Wheatsheaf Drayton D 10 3 1.11
48 Paul Sedwards RAL-RECSOC F 10 3 1.11
49 Ken Bunce Fox Denchworth A C 10 2 1.67
50 Bryan Pert Fox Denchworth A C 10 3 1.11
51 Peter Wilson The Plough Long Wittenham B 10 3 1.11
52 James McGee FMSSC Morning Star E 10 2 1.67
53 Christine Keen Abingdon Arms A F 10 3 1.11
54 Jamie Harris Bear and Ragged Staff C 10 2 1.67
55 Duncan Lonsdale Sutton Courtenay FC G 10 2 1.67
56 Mark Cox Rogers Berinsfield SC B B 9 1 3.00
57 Chris Salmon Eight Bells Eaton D 9 2 1.50
58 Steve Howes Berinsfield A A 9 1 3.00
59 Matt Heritage Brewery Tap A E 9 2 1.50
60 Justin thomas SITV FC B 9 3 1.00
61 Mark Porter Harwellian A C 9 3 1.00
62 Harry Taylor Eight Bells Eaton D 9 3 1.00
63 Darren Bungay SITV FC B 9 1 3.00
64 Joe Bussey Abingdon United C A 9 3 1.00
65 Adrian Brown Harwellian B D 9 3 1.00
66 Mick Galpin Harwellian B D 9 3 1.00
67 Steve Bargus College Oak A D 9 3 1.00
68 John MacFarlane Harwellian A C 8 3 0.89
69 Mark Owen College Oak D 8 3 0.89
70 Luke Bennett Black Horse Gozzards Ford G 8 3 0.89
71 Bob Parry Spread Eagle B Premier 8 2 1.33
72 Martin Danby North Star A E 8 2 1.33
73 Nolan Thompson The Plough Long Wittenham B 8 2 1.33
74 Adam Binx Queens Arms Didcot F 8 3 0.89
75 Anthony Yates North Star C E 8 3 0.89
76 Alan Alsten Red Lion Drayton A B 8 3 0.89
77 Yew Onn Pang Waggon & Horses B E 8 2 1.33
78 Dave Heard Queens Arms Didcot F 8 2 1.33
79 Simon East Chequers Charney Bassett B 8 2 1.33
80 Jeff Keegan Black Horse Gozzards Ford G 8 2 1.33
81 Tommy O Sullivan Eight Bells Eaton D 7 1 2.33
82 Gary Smith Waggon and Horses A D 7 3 0.78
83 Elliott Doyle Red Lion Drayton C G 7 3 0.78
84 Frank Moon Waggon and Horses A D 7 2 1.17
85 Steve Klingsberg The Vine B 7 2 1.17
86 Roland Mayer- Jones White Horse B E 7 2 1.17
87 Paul Toomey Bear and Ragged Staff C 7 1 2.33
88 Jamie Buchanan Abingdon Arms A F 7 3 0.78
89 Tim Payne Fleur De Lys C 7 3 0.78
90 Tony Fitzgibbon Chequers Charney Bassett B 7 2 1.17
91 Bryan Baker Abingdon United D C 7 3 0.78
92 Jon Steele Old Anchor A F 7 1 2.33
93 Alan Druce Abingdon United D C 7 2 1.17
94 Dave Green Wantage Town FC F 7 3 0.78
95 Mark Stewart Plough West Hanney G 7 3 0.78
96 Mandy Whiting North Star A E 7 1 2.33
97 Ricky ...... Berinsfield SC C F 6 2 1.00
98 Rob Dew Fleur De Lys C 6 2 1.00
99 Steve Firn North Star A E 6 3 0.67
100 Francis Haines Saxton Rovers D 6 1 2.00
101 Darren Downes Harwellian B D 6 1 2.00
102 John Miles Abingdon Con Club A D 6 3 0.67
103 David Cogdell Old Anchor A F 6 1 2.00
104 Kane Faulkner College Oak D 6 2 1.00
105 Paul Clifton Queens Arms Didcot F 6 2 1.00
106 Chris Sheldon Old Anchor A F 6 2 1.00
107 Jason Winterbourne Hart Harwell A A 6 1 2.00
108 Stephen Davidson Fox Denchworth A C 6 2 1.00
109 Robbie Burton Wheatsheaf Didcot A C 6 1 2.00
110 Ian Cummings Abingdon United C A 6 2 1.00
111 Nick Rae Welsh Waggon & Horses B E 6 3 0.67
112 James Nichols The Plough Long Wittenham B 6 2 1.00
113 Dave Lea Black Horse East Hanney E 6 1 2.00
114 Stuart Bonthron Spread Eagle C D 6 1 2.00
115 David Morrell White Horse B E 5 2 0.83
116 ...... Price Black Horse Gozzards Ford G 5 1 1.67
117 Matthew Heritage Brewery Tap B F 5 1 1.67
118 Max Winterbourne Royal Oak Didcot C 5 1 1.67
119 Howard Pulleyn North Star A E 5 2 0.83
120 Jamie Coates Black Horse Gozzards Ford G 5 2 0.83
121 David Moody Abingdon United D C 5 2 0.83
122 Nathan Grimes Royal Oak Didcot C 5 3 0.56
123 Colin Donohue Waggon & Horses B E 5 3 0.56
124 Steve Jackson Spread Eagle C D 5 2 0.83
125 Ian Mckenzie The Grapes B G 5 1 1.67
126 Brian Devine The Croft Bar Peachcroft G 5 2 0.83
127 Gavin Grents Boundary House E 5 1 1.67
128 Darrall Kitchen SITV FC B 5 2 0.83
129 Steve Green Black Swan Abingdon G 5 2 0.83
130 William Purcell Wantage Town FC F 5 2 0.83
131 Sandy Buchanan Abingdon Arms A F 4 2 0.67
132 Adam Branch The Grapes A B 4 1 1.33
133 Marcus Welby Boundary House E 4 3 0.44
134 Matt Folliard Ladygrove A F 4 1 1.33
135 Adam Holloway Eight Bells Eaton D 4 1 1.33
136 Peter Arnold Abingdon Con Club B B 4 1 1.33
137 I Macfarlane Wheatsheaf Drayton D 4 1 1.33
138 Ian Crayford Chequers Charney Bassett B 4 2 0.67
139 Callum Wilson The Plough Long Wittenham B 4 2 0.67
140 Nigel Goldsbury Berinsfield SC B B 4 1 1.33
141 Teresa Brown The Croft Bar Peachcroft G 4 1 1.33
142 Phil Wilkins Bear and Ragged Staff C 4 2 0.67
143 Neil Day Queens Arms Didcot F 4 1 1.33
144 Hannah Donavan Black Swan Abingdon G 4 3 0.44
145 David Smyth Old Anchor A F 3 2 0.50
146 Max Hadland Royal Oak Didcot C 3 1 1.00
147 Sandy Spurrett Berinsfield SC B B 3 1 1.00
148 Mike Crook Plum Pudding A 3 1 1.00
149 Mike Wade Wheatsheaf Didcot B G 3 2 0.50
150 Nick Musgrove Plough West Hanney G 3 3 0.33
151 Darren Wood Black Horse Gozzards Ford G 3 2 0.50
152 Ray Wade Berinsfield A A 3 1 1.00
153 Garry Bradbury Waggon and Horses A D 3 1 1.00
154 Alan Webb Abingdon United C A 3 2 0.50
155 Nell Ahier Harwellian B D 3 3 0.33
156 LL Patrick Muldoon Harwellian A C 3 1 1.00
157 Guy Carter North Star A E 3 1 1.00
158 Andy Solloway Ladygrove A F 3 1 1.00
159 Wayne Robins RAL-RECSOC F 3 1 1.00
160 Carole Jaggard Royal Oak Didcot C 3 2 0.50
161 Olly Firkins Plum Pudding A 3 2 0.50
162 Ed Sturgess The Vine B 3 1 1.00
163 Stephen Hudson Black Swan Abingdon G 3 3 0.33
164 Lewis Henderson Black Horse Gozzards Ford G 3 1 1.00
165 Matt Lyford The Croft Bar Peachcroft G 3 1 1.00
166 Andrew Bowen Eight Bells Eaton D 3 3 0.33
167 John Gapper Spread Eagle Premier 2 1 0.67
168 Roderick Hamilton Sutton Courtenay FC G 2 1 0.67
169 Dave Arnott White Horse B E 2 1 0.67
170 Gary Neesam Spread Eagle C D 2 2 0.33
171 Janet Morton Waggon and Horses A D 2 1 0.67
172 Mat Sibbs Wheatsheaf Didcot B G 2 1 0.67
173 Kevin Hudson North Star B G 2 1 0.67
174 George Benfield Brewery Tap A E 2 1 0.67
175 John Fisher Waggon & Horses B E 2 1 0.67
176 Dom Barnes Waggon & Horses B E 2 1 0.67
177 Connor O Neill The Grapes B G 2 1 0.67
178 Tim Taylor North Star B G 2 1 0.67
179 Mike Litchfield Brewery Tap A E 2 2 0.33
180 Suzanne Christie Abingdon Arms A F 2 3 0.22
181 James Lanyon The Plough Long Wittenham B 2 1 0.67
182 Neville Griffin The Grapes A B 2 1 0.67
183 Glenn Sutton Ladygrove A F 2 1 0.67
184 Elio Recchia Waggon & Horses B E 2 3 0.22
185 joe Lawlor The Grapes B G 2 1 0.67
186 Brian Trotman Chequers Charney Bassett B 2 2 0.33
187 Steve Gyles The Grapes B G 2 1 0.67
188 Andrew Fudge The Grapes A B 2 1 0.67
189 Michael Allen Hart Harwell A A 2 1 0.67
190 Chris Young Wheatsheaf Didcot B G 1 1 0.33
191 Richard Thwaites Harwellian B D 1 1 0.33
192 Kev Parry Abingdon Con Club B B 1 1 0.33
193 Phil Jackson Plum Pudding B B 1 1 0.33
194 Claire Thewlis Black Swan Abingdon G 1 1 0.33
195 James Samways Hart Harwell A A 1 1 0.33
196 Andy Sinnott Tandem A 1 1 0.33
197 Nikki Evans The Croft Bar Peachcroft G 1 1 0.33
198 Niamh Brandon Black Swan Abingdon G 1 3 0.11
199 Amey Lea Humphreys Black Swan Abingdon G 1 3 0.11
200 Gavin Wheeler Bear and Ragged Staff C 1 1 0.33
201 Eddie Odihambo Waggon & Horses B E 1 1 0.33
202 Matt Todd Abingdon Arms B F 1 1 0.33
203 Keith Tyrell North Star B G 1 2 0.17
204 Bernie Curtis Fox Denchworth B C 1 1 0.33
205 Carole Denton North Star A E 1 1 0.33
206 Darren Jones Queens Arms Didcot F 1 2 0.17
207 Alec McMinn College Oak A D 1 1 0.33
208 Natalie Morgan Black Horse Gozzards Ford G 1 2 0.17
209 Sally Young Old Anchor A F 0 0 0
210 David Hales Abingdon Arms B F 0 0 0
211 Shane Wareham Old Anchor A F 0 0 0
212 Andy Lovelock Abingdon Arms B F 0 0 0
213 Jeff Kidd Old Anchor A F 0 0 0
214 Paul Ludlow Abingdon Arms B F 0 0 0
215 Ian Denton Old Anchor A F 0 0 0
216 Kate Smyth Old Anchor A F 0 0 0
217 Spencer Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
218 Doreen Coultas Old Anchor A F 0 0 0
219 Diana Reynolds North Star C E 0 0 0
220 Adam Hogan Abingdon Arms A F 0 0 0
221 Alex Sylvester Abingdon Arms B F 0 0 0
222 Martin Green Abingdon Arms A F 0 0 0
223 Colin Filer Berinsfield SC C F 0 0 0
224 Wendy Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
225 John Buchanon Abingdon Arms B F 0 0 0
226 Glyn Austin Wantage Town FC F 0 0 0
227 AJ Stockford Berinsfield SC C F 0 0 0
228 Trevor Webb Abingdon Arms A F 0 1 0.00
229 Martin Wackenier Old Anchor A F 0 0 0
230 Thomas Argent North Star C E 0 0 0
231 Mark Hughes Abingdon Arms B F 0 0 0
232 Sarah Kent Old Anchor A F 0 0 0
233 Chris Hogan Abingdon Arms A F 0 0 0
234 David Goddard Abingdon Arms B F 0 0 0
235 Paul Absolom Ladygrove A F 0 0 0
236 Warren Docherty The Grapes B G 0 0 0
237 Arron Ploskynski The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
238 Jacqui Brown The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
239 Donal O Neill The Grapes B G 0 0 0
240 Martin O Neill The Grapes B G 0 0 0
241 Leanne Robey Plough West Hanney G 0 1 0.00
242 Trevor Cox The Grapes B G 0 0 0
243 Laura Parsloe The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
244 Nathan Bartlett The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
245 Dean Hook Black Swan Abingdon G 0 0 0
246 Carl Lewis Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
247 Jim Leese Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
248 Brendan Casey Black Swan Abingdon G 0 0 0
249 Danny Grossley The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
250 Dan Harper The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
251 Jenny Tyler The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
252 Sara Jane Plough West Hanney G 0 0 0
253 Polly Dingle Plough West Hanney G 0 0 0
254 Andy Blake Wheatsheaf Didcot B G 0 0 0
255 Alice Dover Wheatsheaf Didcot B G 0 0 0
256 Kelly Forsyth Wheatsheaf Didcot B G 0 2 0.00
257 Martty Bowers Sutton Courtenay FC G 0 0 0
258 Pete Brakespear Sutton Courtenay FC G 0 0 0
259 Paul Brooks Sutton Courtenay FC G 0 0 0
260 Ian Maconochie Sutton Courtenay FC G 0 0 0
261 Elise claire Waggon & Horses C G 0 0 0
262 Conor Merritt Waggon & Horses C G 0 0 0
263 Conor Painton Red Lion Drayton C G 0 0 0
264 Clare Wilkinson Plough West Hanney G 0 0 0
265 Carl McKenna Red Lion Drayton C G 0 0 0
266 Liam Rutty Red Lion Drayton C G 0 0 0
267 Tracy Higgs Waggon & Horses C G 0 0 0
268 Ryan Smith Red Lion Drayton C G 0 0 0
269 Henry Hyder- Smith Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
270 Tom Coates Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
271 Martin Rudman RAL-RECSOC F 0 0 0
272 Reg Woods Queens Arms Didcot F 0 0 0
273 Kev Pointon Queens Arms Didcot F 0 0 0
274 Peter Phillips RAL-RECSOC F 0 0 0
275 Britford Jeeves RAL-RECSOC F 0 1 0.00
276 Michael Phillips RAL-RECSOC F 0 0 0
277 Ron Lambert RAL-RECSOC F 0 0 0
278 Alan Forsyth Queens Arms Didcot F 0 0 0
279 Simon Jacks Queens Arms Didcot F 0 0 0
280 Michael Forsyth Queens Arms Didcot F 0 0 0
281 Stephen Murphy Queens Arms Didcot F 0 0 0
282 Peter Jaremchuk Queens Arms Didcot F 0 0 0
283 Chris Stovin Queens Arms Didcot F 0 0 0
284 Joe Betheridge Queens Arms Didcot F 0 0 0
285 John hedges Queens Arms Didcot F 0 0 0
286 Darren Brooks Queens Arms Didcot F 0 0 0
287 Gavin Walton Brewery Tap B F 0 0 0
288 Tom Glanville Brewery Tap B F 0 0 0
289 Howard Williams Ladygrove A F 0 0 0
290 Tallon Collins Ladygrove A F 0 0 0
291 Chris Harrison Ladygrove A F 0 0 0
292 Luke Airey Ladygrove A F 0 0 0
293 Howard Pulleyn North Star B G 0 0 0
294 David Imrie North Star B G 0 0 0
295 Martin Mobbs North Star B G 0 0 0
296 Arran Campbell Brewery Tap B F 0 0 0
297 Andrew Burnham Brewery Tap B F 0 0 0
298 Ben Samuels Brewery Tap B F 0 0 0
299 Morgan Einon Brewery Tap B F 0 0 0
300 Dave Pearce Brewery Tap B F 0 0 0
301 Gary Newsham Brewery Tap B F 0 0 0
302 Oliver Upstone Brewery Tap B F 0 0 0
303 Paul Belcher Brewery Tap B F 0 0 0
304 Steve Edwards Wantage Town FC F 0 0 0
305 Dave King Abingdon Con Club A D 0 0 0
306 Darryl Justice The Vine B 0 0 0
307 Suzanne Shallis The Plough Long Wittenham B 0 0 0
308 William Shallis The Plough Long Wittenham B 0 0 0
309 Richard Lunnon The Plough Long Wittenham B 0 0 0
310 Steve Harrison The Vine B 0 0 0
311 Andy Mather The Vine B 0 0 0
312 John Newman Plum Pudding B B 0 0 0
313 Chantelle Hart Plum Pudding B B 0 0 0
314 Jill Hill Plum Pudding B B 0 0 0
315 Liam Carberry The Plough Long Wittenham B 0 0 0
316 Luke Brown The Grapes A B 0 0 0
317 Tony Lucas SITV FC B 0 0 0
318 John Osbourn SITV FC B 0 0 0
319 Phil Austin SITV FC B 0 0 0
320 Mark Hancox SITV FC B 0 0 0
321 Karl Smith SITV FC B 0 0 0
322 James Newbigging The Grapes A B 0 0 0
323 Richard Willans The Grapes A B 0 0 0
324 Matthew Tutty The Grapes A B 0 0 0
325 Chris Leyland Bear and Ragged Staff C 0 0 0
326 Jackie Osborne Bear and Ragged Staff C 0 0 0
327 Iain Burnett Fox Denchworth A C 0 0 0
328 Andy Caven Fox Denchworth B C 0 0 0
329 Dan Rusher Fox Denchworth B C 0 0 0
330 Ben Heavers Fox Denchworth A C 0 0 0
331 Matt Taylor Fox Denchworth A C 0 0 0
332 Dean Russell Harwellian A C 0 0 0
333 Mark Higgins Harwellian A C 0 0 0
334 Mark Crick Fox Denchworth A C 0 0 0
335 Colin Shewry Fox Denchworth B C 0 0 0
336 Phil Butler Fox Denchworth B C 0 0 0
337 Dawn Fisher Royal Oak Didcot C 0 0 0
338 Hayden Wells Royal Oak Didcot C 0 0 0
339 Mark Rusher Royal Oak Didcot C 0 0 0
340 Nathan Sadler Royal Oak Didcot C 0 0 0
341 Nathan Hill Royal Oak Didcot C 0 0 0
342 Pauline Pratt Fox Denchworth B C 0 0 0
343 Dean Caven Fox Denchworth B C 0 0 0
344 Chantelle Randall Fox Denchworth B C 0 1 0.00
345 Mark Pembroke SITV FC B 0 0 0
346 Dave Pearce Red Lion Drayton A B 0 0 0
347 Dave Hastings Steventon Sports A Premier 0 0 0
348 Phil McIver Spread Eagle B Premier 0 0 0
349 Michael King Spread Eagle B Premier 0 0 0
350 Brian Shirley Steventon Sports A Premier 0 0 0
351 Mark Rusher Steventon Sports A Premier 0 0 0
352 Neil Tame Steventon Sports A Premier 0 0 0
353 Stuart Fisher Steventon Sports A Premier 0 0 0
354 Derek Rusher Steventon Sports A Premier 0 0 0
355 Gemma Brook Spread Eagle B Premier 0 0 0
356 Charlie McCarthy Spread Eagle B Premier 0 0 0
357 Derek Rusher Spread Eagle B Premier 0 0 0
358 Alan Humphries Spread Eagle Premier 0 0 0
359 Roger Holmes Abingdon UTD B Premier 0 0 0
360 Colin Smith Spread Eagle B Premier 0 0 0
361 Derek Nichols Spread Eagle B Premier 0 0 0
362 Alan Moore Spread Eagle B Premier 0 0 0
363 John Steele Spread Eagle B Premier 0 0 0
364 Connor Crawford Spread Eagle B Premier 0 0 0
365 Jayne Walker Plum Pudding A 0 0 0
366 John Bowen Plum Pudding A 0 0 0
367 Ethan Taylor Abingdon Con Club B B 0 0 0
368 Duncan Taylor Abingdon Con Club B B 0 0 0
369 Helen Harris Abingdon Con Club B B 0 0 0
370 Kim Slotson Abingdon Con Club B B 0 0 0
371 Les Rollinson Abingdon Con Club B B 0 0 0
372 Stuart Boon Red Lion Drayton A B 0 0 0
373 Clare Collier Chequers Charney Bassett B 0 0 0
374 Joe Ody Chequers Charney Bassett B 0 0 0
375 Shaun Dominic Abingdon United C A 0 0 0
376 Tony Cartlidge Abingdon United C A 0 0 0
377 Dave Absolom Tandem A 0 0 0
378 Jack Longford Tandem A 0 0 0
379 Berinsfield A A 0 0 0
380 Luke Carnell Tandem A 0 0 0
381 Sam Coughlan Tandem A 0 0 0
382 Jim Warrell Abingdon United C A 0 0 0
383 Maurice Smith Abingdon United C A 0 0 0
384 Kevin Davies Hart Harwell A A 0 0 0
385 Rebecca Fisher Harwellian A C 0 0 0
386 Angela Vaughan Harwellian A C 0 0 0
387 Pete Wilcox FMSSC Morning Star E 0 0 0
388 Kevin Murphy North Star A E 0 0 0
389 Sean Rainey North Star A E 0 0 0
390 Holly Thomas North Star A E 0 0 0
391 Tracey Bennett FMSSC Morning Star E 0 0 0
392 John Vaughan FMSSC Morning Star E 0 0 0
393 Andy Hewitt Boundary House E 0 0 0
394 Michael Barrett FMSSC Morning Star E 0 0 0
395 John Mc..... FMSSC Morning Star E 0 0 0
396 Tammy Barrett North Star A E 0 0 0
397 Darren Morton Waggon and Horses A D 0 0 0
398 David Monaghan Saxton Rovers D 0 0 0
399 Gary Brown Saxton Rovers D 0 0 0
400 Ron North Abingdon Con Club A D 0 0 0
401 Stuart Corcoran Saxton Rovers D 0 0 0
402 Micael Quinan Saxton Rovers D 0 0 0
403 Jordan Luckett Waggon and Horses A D 0 0 0
404 Tom Shephard Waggon and Horses A D 0 0 0
405 Darryl Mitchell Saxton Rovers D 0 0 0
406 Martin Battersby Boundary House E 0 0 0
407 Mervyn Chadwick Boundary House E 0 0 0
408 kenny Moore Brewery Tap A E 0 0 0
409 Aaron Blessing Red Lion Drayton B E 0 0 0
410 Sarah Gleed Red Lion Drayton B E 0 0 0
411 Adam Kerswill Black Horse East Hanney E 0 0 0
412 Gareth Hudson Black Horse East Hanney E 0 0 0
413 Andy Miles White Horse B E 0 0 0
414 Brendan McCabe White Horse B E 0 0 0
415 Frank Downing White Horse B E 0 0 0
416 Hector Legge Red Lion Drayton B E 0 0 0
417 Janet Richardson Red Lion Drayton B E 0 0 0
418 Clive Milligan Boundary House E 0 0 0
419 Matt Vincent Boundary House E 0 0 0
420 William Chadwick Boundary House E 0 0 0
421 Trevor Jones Boundary House E 0 0 0
422 Kim Blair Boundary House E 0 0 0
423 Graham Reeves Red Lion Drayton B E 0 0 0
424 Anne Brooks Red Lion Drayton B E 0 0 0
425 Wayne Maitland Boundary House E 0 0 0
426 Brian Gordon Abingdon Con Club A D 0 0 0
427 Adam Barrett Wheatsheaf Drayton D 0 0 0
428 Tom Wells The Bell Grove C 0 0 0
429 Philip Spracklen The Bell Grove C 0 0 0
430 Chris Old The Bell Grove C 0 0 0
431 Maria Druce Abingdon United D C 0 0 0
432 Krzysztof Tchorzewski Abingdon United D C 0 0 0
433 Linda Dallimore Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
434 Pauline Sapey Abingdon United D C 0 0 0
435 Andy Campbell Abingdon United D C 0 0 0
436 Rob ONeil The Bell Grove C 0 0 0
437 Iain Harrold The Bell Grove C 0 0 0
438 Tim Watson Harwellian A C 0 0 0
439 Rob Purbrick Harwellian A C 0 0 0
440 Eric Girard Harwellian A C 0 0 0
441 Benedict Dakin Norris Fleur De Lys C 0 0 0
442 Hugh Lewis Fleur De Lys C 0 0 0
443 Mervyn Dyer The Bell Grove C 0 0 0
444 Keith Clarke The Bell Grove C 0 0 0
445 Mike Telford Fleur De Lys C 0 0 0
446 Pete Davis Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
447 Matt Burton Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
448 Tayla Downes Harwellian B D 0 0 0
449 Paul Cruddis Harwellian B D 0 0 0
450 Rebecca Fisher Harwellian B D 0 0 0
451 Spencer Jefferies Harwellian B D 0 0 0
452 Stuart Glen Harwellian B D 0 0 0
453 L Allen Wheatsheaf Drayton D 0 0 0
454 Sam Kinnaird Spread Eagle C D 0 0 0
455 Nick Jackson Spread Eagle C D 0 0 0
456 Robert Glen Harwellian B D 0 1 0.00
457 Matt Croucher Harwellian B D 0 0 0
458 Dean Hudson College Oak D 0 0 0
459 James Faulkner College Oak D 0 0 0
460 Chris Bedford College Oak D 0 0 0
461 Eddie Cavanagh College Oak D 0 0 0
462 Peter Dryer College Oak A D 0 0 0
463 Jenny Bosley Harwellian B D 0 0 0
464 Eddie Cavanagh College Oak A D 0 0 0
465 Frank Tracey College Oak A D 0 0 0
466 Marty Whild White Horse B E 0 0 0