Player Rank by Average

This shows all players across the league ranked by their Doll Average. Compare your position year on year and see your progress !

Find yourself by using your browser search function – in general hold down Ctrl (bottom left or right of the keyboard) then tap F (find) and enter your “surname” or “initial (space) surname”.

Regular Players:

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Dave Dix Abingdon United B Premier 222 17 4.35
2 John Simmons Spread Eagle Premier 168 16 3.50
3 Leigh Clapton Abingdon United B Premier 188 18 3.48
4 Barry Parker Abingdon United B Premier 182 18 3.37
5 Michael Phillips Spread Eagle Premier 178 18 3.30
6 David Hudson Spread Eagle Premier 158 16 3.29
7 Dave Butler Tandem Premier 165 17 3.24
8 Brian Moody Steventon Sports A Premier 155 16 3.23
9 Colin Brind Steventon Sports A Premier 114 12 3.17
10 David Davies Abingdon United B Premier 146 16 3.04
11 Nigel Weston Spread Eagle B Premier 137 15 3.04
12 Dean Bowler Red Lion Drayton A B 151 17 2.96
13 Nick Biggs Tandem Premier 160 18 2.96
14 Paul Longford Tandem Premier 150 17 2.94
15 Steve Martin Abingdon Con Club A 140 16 2.92
16 Ian Brook Spread Eagle B Premier 156 18 2.89
17 David Mott Spread Eagle Premier 130 15 2.89
18 Graham Brown Spread Eagle Premier 129 15 2.87
19 Alan Bell Spread Eagle B Premier 146 17 2.86
20 Tom Lach Abingdon United B Premier 111 13 2.85
21 Alan Gregory Abingdon Con Club A 136 16 2.83
22 Mike Greenaway Berinsfield SC B B 144 17 2.82
23 Iain Morrison Abingdon United B Premier 100 12 2.78
24 Michael Jarvis Steventon Sports A Premier 132 16 2.75
25 Scott Humphries Spread Eagle Premier 139 17 2.73
26 Den Cross Spread Eagle B Premier 97 12 2.69
27 Andrew Molton Waggon and Horses A E 105 13 2.69
28 Phil Soden College Oak A A 144 18 2.67
29 Stuart Towlerton Plum Pudding B A 119 15 2.64
30 Ken Fisher Plum Pudding A 134 17 2.63
31 Tony Ward Abingdon United B Premier 94 12 2.61
32 Anton Woolloff Plum Pudding A 116 15 2.58
33 Liam Brooks Abingdon Arms Wantage C 92 12 2.56
34 Derek Fletcher Steventon Sports A Premier 137 18 2.54
35 Steve Champ Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 136 18 2.52
36 Darren Bennett Wheatsheaf Didcot A D 121 16 2.52
37 Richard Bunce Chequers Charney B 113 15 2.51
38 John Pounceby The Vine Cumnor B 128 17 2.51
39 Steve Enock Spread Eagle B Premier 127 17 2.49
40 Dave Bellcourt Abingdon United B Premier 74 10 2.47
41 Paul Leach Hart Harwell A A 118 16 2.46
42 Paul Ealey Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 125 17 2.45
43 Danny Hamilton The Vine Cumnor B 132 18 2.44
44 Geoff Lee Berinsfield SC C D 95 13 2.44
45 Richard Selby College Oak F 95 13 2.44
46 Stephen J Fisher Royal Oak Didcot B 124 17 2.43
47 Andy Shipman Plum Pudding B A 102 14 2.43
48 Mark Johnson Berinsfield SC C D 109 15 2.42
49 Colin Kilpin The Bell Grove C 80 11 2.42
50 Bob Glen SITV FC B 123 17 2.41
51 John McKay Bowyer Arms D 123 17 2.41
52 Jason Bowler Spread Eagle Premier 123 17 2.41
53 Jim Morris Red Lion Drayton A B 108 15 2.40
54 Tony Barrett Abingdon Con Club A C 122 17 2.39
55 Charlie East Plough East Hendred C 122 17 2.39
56 Jimmy Lister North Star A D 129 18 2.39
57 Roger Lee Hart Harwell A A 122 17 2.39
58 Bob Duff Abingdon United B Premier 85 12 2.36
59 Si Skelly Fleur De Lys C 113 16 2.35
60 Martin Putt Abingdon Con Club A 77 11 2.33
61 Brian Boseley Abingdon United C B 98 14 2.33
62 Paul Stone Plum Pudding A 112 16 2.33
63 Paul Barrett Abingdon United B Premier 77 11 2.33
64 Robert Chambers Hart Harwell A A 119 17 2.33
65 Fred Davies Harwellian A D 98 14 2.33
66 Denis Mulford Plough East Hendred C 105 15 2.33
67 Barry Davis White Horse A D 119 17 2.33
68 Alan Pocock College Oak A A 112 16 2.33
69 Steven Taylor Fox Denchworth A B 126 18 2.33
70 Kevin Chapman College Oak A A 119 17 2.33
71 Philip Butler Fox Denchworth B B 118 17 2.31
72 Brian Spurrett Berinsfield SC B B 97 14 2.31
73 Dave Collett The Plough Long Wittenham D 118 17 2.31
74 Steven Soden The Grapes C 104 15 2.31
75 Matthew Davies The Grapes C 124 18 2.30
76 Dave Warrell Abingdon United C B 103 15 2.29
77 Steven W Fisher Royal Oak Didcot B 96 14 2.29
78 Paul Champ Abingdon Arms Wantage C 89 13 2.28
79 Garry Gibbard SITV FC B 109 16 2.27
80 Rod Bumpass Berinsfield SC B B 122 18 2.26
81 Simon Wells Wheatsheaf Didcot A D 108 16 2.25
82 Martin Mannion The Vine Cumnor B 115 17 2.25
83 Terry Downes Plum Pudding A 120 18 2.22
84 Brian Adams Tandem Premier 73 11 2.21
85 David Sibbert Chequers Charney B 93 14 2.21
86 Lewis Allen Wheatsheaf Drayton E 93 14 2.21
87 Jamie Harris Bear and Ragged Staff D 93 14 2.21
88 Gary Daluz Vieira Plum Pudding B A 106 16 2.21
89 Iain Mcgregor Chequers Charney B 99 15 2.20
90 Mick James Abingdon United C B 99 15 2.20
91 Billy Collett The Plough Long Wittenham D 118 18 2.19
92 Terence Benfield Brewery Tap A C 98 15 2.18
93 Mark Rusher Royal Oak Didcot B 111 17 2.18
94 Jon Warrell Abingdon United C B 104 16 2.17
95 Joe Parman Fleur De Lys C 78 12 2.17
96 Colin Grimes Boundary House E 97 15 2.16
97 Graham Newman Spread Eagle Premier 71 11 2.15
98 Martin Robinson Spread Eagle B Premier 103 16 2.15
99 Mick Neal Abingdon Con Club A C 116 18 2.15
100 Barrie Merchant Fox Denchworth B B 102 16 2.13
101 Michael Mildenhall Abingdon Con Club A C 102 16 2.13
102 Gary Mills Chequers Charney B 108 17 2.12
103 Kevin Regan Red Lion Drayton A B 108 17 2.12
104 John Taylor Eight Bells Eaton C 89 14 2.12
105 David Harris Abingdon Con Club A 114 18 2.11
106 Dennis Forbes-Smith Waggon and Horses A E 101 16 2.10
107 Darren Downes Harwellian B E 82 13 2.10
108 Barry Smith SITV FC B 107 17 2.10
109 Simon Saunders Harwellian A D 107 17 2.10
110 Sam Higgs Waggon and Horses B D 106 17 2.08
111 Steve Cooper Wantage Town FC F 93 15 2.07
112 Trevor Harrhy Abingdon United C B 87 14 2.07
113 Brian Robins Spread Eagle D C 93 15 2.07
114 Simon Reeve Hart Harwell A A 105 17 2.06
115 Vic Pratt Fox Denchworth B B 99 16 2.06
116 Russell Flower Hart Harwell A A 105 17 2.06
117 Colin Cherrill Fox Denchworth A B 111 18 2.06
118 Colin Morton SITV FC B 80 13 2.05
119 Ian Heapy Fleur De Lys C 80 13 2.05
120 Jack Longford Tandem Premier 92 15 2.04
121 Grahame Brind Steventon Sports A Premier 67 11 2.03
122 Sean Kenny Berinsfield SC B B 91 15 2.02
123 Neil Ford White Horse B F 97 16 2.02
124 Ian Brown Spread Eagle D C 78 13 2.00
125 Andrew Stoter Abingdon Arms Wantage C 96 16 2.00
126 Shaun Gilsenan The Grapes C 90 15 2.00
127 Mark Hough The Plough Long Wittenham D 83 14 1.98
128 Norman Hazell Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 101 17 1.98
129 Rick Vincent Plum Pudding B A 77 13 1.97
130 Rick Bailey Bear and Ragged Staff D 106 18 1.96
131 Ian Cooksley Harwellian A D 88 15 1.96
132 Bob Parry Bowyer Arms D 100 17 1.96
133 Steve Weeks The Bell Grove C 94 16 1.96
134 David Sapey Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 100 17 1.96
135 Jonathan Hutt Brewery Tap B E 82 14 1.95
136 Luke Mcintosh The Grapes C 82 14 1.95
137 Matt Cook Boundary House E 76 13 1.95
138 Keith Sessions Plough East Hendred C 76 13 1.95
139 Stan Ponting Fox Denchworth B B 99 17 1.94
140 Gerald Austin SITV FC B 105 18 1.94
141 David Bradshaw Hart Harwell A A 99 17 1.94
142 Guy Checketts SITV FC B 87 15 1.93
143 Clive Brooks Red Lion Drayton B C 81 14 1.93
144 Mike Wood Fleur De Lys C 69 12 1.92
145 Ian Northover Brewery Tap B E 92 16 1.92
146 Alistair Brewis Chequers Charney B 86 15 1.91
147 Ian Taylor Chequers Charney B 63 11 1.91
148 Simon Mulford Plough East Hendred C 103 18 1.91
149 Michael Samways Hart Harwell A A 103 18 1.91
150 Andrew Wright Wheatsheaf Drayton E 80 14 1.90
151 Jerry Salmon Eight Bells Eaton C 97 17 1.90
152 Gary Holland FMSSC Morning Star D 74 13 1.90
153 Colin Bishop College Oak A A 74 13 1.90
154 Simon Kinnaird Spread Eagle Premier 57 10 1.90
155 Andrew Wilson The Plough Long Wittenham D 97 17 1.90
156 Joseph McCabe Royal Oak Didcot B 74 13 1.90
157 Stephen Lambert Fox Denchworth A B 91 16 1.90
158 Mel Benfield Brewery Tap A C 68 12 1.89
159 Mark Austin Bear and Ragged Staff D 85 15 1.89
160 Tom Byrne Crown Marcham E 85 15 1.89
161 Derek Fitzgerald Spread Eagle D C 90 16 1.88
162 Derek Button Fleur De Lys C 90 16 1.88
163 Roger Nicholls Spread Eagle B Premier 62 11 1.88
164 Steve Klingberg The Vine Cumnor B 90 16 1.88
165 Kevin Lewis Harwellian B E 96 17 1.88
166 David Taylor The Bell Grove C 84 15 1.87
167 John Colgrave North Star B F 84 15 1.87
168 Paul Lawson Harwellian A D 78 14 1.86
169 Robert Faulkner Bear and Ragged Staff D 78 14 1.86
170 John Hart Plum Pudding B A 89 16 1.85
171 Shaun Lamble Black Horse East Hanney E 100 18 1.85
172 Mark Brind Steventon Sports A Premier 89 16 1.85
173 Graham Ridge Steventon Sports A Premier 61 11 1.85
174 Paul Taylor Eight Bells Eaton C 88 16 1.83
175 Bob Beasant Chequers Charney B 77 14 1.83
176 Doug Edwards Fox Denchworth B B 66 12 1.83
177 Roy Everill North Star A D 66 12 1.83
178 Jamie Knight College Oak A A 99 18 1.83
179 Ian Rogers Red Lion Drayton A B 77 14 1.83
180 Richard Podd Chequers Charney B 60 11 1.82
181 Sam Coughlan Tandem Premier 60 11 1.82
182 Nick Baldwin Berinsfield SC C D 93 17 1.82
183 Lee Brown Saxton Rovers E 76 14 1.81
184 Tony Hill Plum Pudding B A 76 14 1.81
185 Paskel Hogan Abingdon Arms Wantage C 65 12 1.81
186 Steven Taylor White Horse A D 65 12 1.81
187 Luke Dewar Saxton Rovers E 87 16 1.81
188 Matthew Tutty The Grapes C 65 12 1.81
189 Darryl Justice The Vine Cumnor B 87 16 1.81
190 Glenn Woolley Red Lion Drayton A B 81 15 1.80
191 Mike Smith Waggon and Horses B D 81 15 1.80
192 Roy Harrison The Vine Cumnor B 92 17 1.80
193 Brendan O Neill Plough East Hendred C 75 14 1.79
194 Pete Song Tandem Premier 59 11 1.79
195 Jason Major College Oak F 70 13 1.79
196 Tim Wilde Red Lion Drayton B C 75 14 1.79
197 Ashley Wheeler Waggon and Horses B D 86 16 1.79
198 Steve Fernback Harwellian A D 64 12 1.78
199 Malcolm Thomas Tandem Premier 80 15 1.78
200 Darren Mace Red Lion Drayton B C 96 18 1.78
201 Roy Taylor Abingdon Con Club A 91 17 1.78
202 Craig Rogers Saxton Rovers E 80 15 1.78
203 Alan Rolls Fox Denchworth A B 64 12 1.78
204 Dale Oram Old Anchor A F 96 18 1.78
205 Ian Carnell Tandem Premier 69 13 1.77
206 Andrew Moyser FMSSC Morning Star D 74 14 1.76
207 Tyrone McGill Ladygrove A F 95 18 1.76
208 Brian Devine College Oak A A 95 18 1.76
209 Doug Bosley Harwellian B E 90 17 1.76
210 Tony Cartlidge Abingdon United C B 58 11 1.76
211 Andrew Ryves Boundary House A E 63 12 1.75
212 James Branch The Grapes C 94 18 1.74
213 Martin Stenzhorn SITV FC B 68 13 1.74
214 Kevin Billington Red Lion Drayton A B 57 11 1.73
215 Martyn Short Boundary House A E 88 17 1.73
216 Ady Bolton Wheatsheaf Drayton E 88 17 1.73
217 John Ellaway Plum Pudding A 83 16 1.73
218 Adam Fitzgerald Spread Eagle D C 83 16 1.73
219 Caroline Baker Red Lion Drayton B C 93 18 1.72
220 David Imrie North Star B F 67 13 1.72
221 Kev Empson Abingdon Con Club A 93 18 1.72
222 Trevor Spindler FMSSC Morning Star D 93 18 1.72
223 Ben Moore Waggon and Horses A E 72 14 1.71
224 Ryan Cload Harwellian B E 82 16 1.71
225 Ken Souch Abingdon Con Club A 91 18 1.69
226 Conner Murphy The Plough Long Wittenham D 71 14 1.69
227 Geoff Smith College Oak F 66 13 1.69
228 Donald Southey Boundary House E 91 18 1.69
229 Chris keeley Abingdon United C B 76 15 1.69
230 Bryan Edwards Abingdon Arms Wantage C 75 15 1.67
231 Tony Beechers Berinsfield SC C D 80 16 1.67
232 John C Vaughan Harwellian A D 70 14 1.67
233 John Gould Red Lion Drayton B C 70 14 1.67
234 Chris Aram The Plough A West Hanney F 55 11 1.67
235 Andy Bowler Black Horse East Hanney E 70 14 1.67
236 Simon Armstrong Brewery Tap A C 80 16 1.67
237 Neil Allen Wheatsheaf Drayton E 75 15 1.67
238 Nick Salmon Eight Bells Eaton C 89 18 1.65
239 Richard Osborne Bear and Ragged Staff D 84 17 1.65
240 Owen Holloway Eight Bells Eaton C 84 17 1.65
241 Chris Musgrove Saxton Rovers E 54 11 1.64
242 Jamie Smith College Oak A A 74 15 1.64
243 Ollie saunders Wheatsheaf Didcot A D 49 10 1.63
244 Steve Browning The Bell Grove C 78 16 1.63
245 David Frankum Old Anchor A F 78 16 1.63
246 Wayne Waldron Saxton Rovers E 49 10 1.63
247 Keith Buckle Plum Pudding A 68 14 1.62
248 Dave Whitehead Berinsfield SC B B 73 15 1.62
249 Jason Lesiakowski Steventon Sports A Premier 63 13 1.62
250 Paul Brennan Black Horse East Hanney E 87 18 1.61
251 Darren Sargison Fleur De Lys C 58 12 1.61
252 Robert Paxman Wheatsheaf Drayton E 72 15 1.60
253 Benny Sutton Saxton Rovers E 48 10 1.60
254 Pete Beecham North Star A D 77 16 1.60
255 Rob Basey Wheatsheaf Didcot A D 67 14 1.60
256 Keith Clack Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 77 16 1.60
257 Eddie Jefferies Abingdon Con Club A C 72 15 1.60
258 Gary Caveney Old Anchor A F 62 13 1.59
259 keith Denton North Star A D 81 17 1.59
260 Matt Ashmall Abingdon United C B 62 13 1.59
261 Paul Brown Spread Eagle D C 71 15 1.58
262 Darren Jaggard Royal Oak Didcot B 52 11 1.58
263 Andrew Shallis The Plough Long Wittenham D 71 15 1.58
264 Paul Hedges White Horse B F 57 12 1.58
265 Adrian Kinsbury Chequers Charney B 71 15 1.58
266 Harry Moore Brewery Tap A C 57 12 1.58
267 Janet Morton Waggon and Horses A E 66 14 1.57
268 Mark Collins Bowyer Arms D 80 17 1.57
269 Clive Milligan Boundary House E 80 17 1.57
270 Lee Denton North Star A D 47 10 1.57
271 Alan Wood Abingdon Con Club A C 80 17 1.57
272 Tom Swinney The Bell Grove C 47 10 1.57
273 Eddie Purcell Wantage Town FC F 56 12 1.56
274 Carl Jefferies Ladygrove A F 70 15 1.56
275 Chris Barrett Crown Marcham E 75 16 1.56
276 Steve Dingle The Plough A West Hanney F 61 13 1.56
277 John Miles Abingdon Con Club A C 61 13 1.56
278 Richard Beazley Waggon and Horses A E 79 17 1.55
279 Dave Hastings Steventon Sports A Premier 51 11 1.55
280 Matt Taylor Fox Denchworth A B 51 11 1.55
281 Martin Trower White Horse B F 65 14 1.55
282 Reece Boyle Ladygrove A F 83 18 1.54
283 Alan Druce Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 69 15 1.53
284 James Haskins Boundary House A E 64 14 1.52
285 Peter Cross Hart Harwell A A 64 14 1.52
286 Dean Chesshire Berinsfield SC B B 73 16 1.52
287 Neil Wilson White Horse B F 64 14 1.52
288 Darrall Kitchen SITV FC B 64 14 1.52
289 Stephen Davidson Fox Denchworth A B 59 13 1.51
290 Alan Alston Red Lion Drayton A B 68 15 1.51
291 Keith McConnell Wheatsheaf Didcot A D 77 17 1.51
292 Julian Cooke Wheatsheaf Drayton E 77 17 1.51
293 Nathan Jaggard Royal Oak Didcot B 77 17 1.51
294 Nick Guiry Wheatsheaf Didcot A D 72 16 1.50
295 Danny Mcardle The Grapes C 76 17 1.49
296 Nick Wheatley Brewery Tap A C 58 13 1.49
297 Bill Gore Plum Pudding B A 71 16 1.48
298 Barry Vokins Fleur De Lys C 49 11 1.48
299 Roger Jefferys Harwellian B E 71 16 1.48
300 Jamie Buchanon Abingdon Arms Wantage C 49 11 1.48
301 Frank Haines Saxton Rovers E 49 11 1.48
302 Charlie Steptoe Bowyer Arms D 80 18 1.48
303 Lyn Moore RAL Sec Soc F 53 12 1.47
304 Owen Morton Plough East Hendred C 75 17 1.47
305 Davey Seville FMSSC Morning Star D 66 15 1.47
306 Andy Boon Red Lion Drayton A B 66 15 1.47
307 Kris Leede Old Anchor A F 66 15 1.47
308 John Walton Berinsfield SC C D 66 15 1.47
309 Mick Fenton Abingdon United C B 57 13 1.46
310 Kieran Murphy The Plough Long Wittenham D 57 13 1.46
311 Matty Burton Wheatsheaf Didcot A D 79 18 1.46
312 Terry White Brewery Tap A C 70 16 1.46
313 Brian Elden White Horse A D 70 16 1.46
314 Jon Mole Waggon and Horses B D 61 14 1.45
315 Colin Higgs Waggon and Horses B D 65 15 1.44
316 Graham Lester Wheatsheaf Drayton E 69 16 1.44
317 Kane Faulkner College Oak F 56 13 1.44
318 Colin Shewry Fox Denchworth B B 52 12 1.44
319 Mark Couch Fox Denchworth B B 65 15 1.44
320 Gareth Thomas Berinsfield SC C D 43 10 1.43
321 Gary Hudson College Oak F 60 14 1.43
322 Kevin Higgs Waggon and Horses B D 60 14 1.43
323 Stuart Carpenter Old Anchor A F 68 16 1.42
324 John Farmer Abingdon Arms Wantage C 64 15 1.42
325 Colin Fox Waggon and Horses B D 47 11 1.42
326 Mandy Whiting North Star A D 64 15 1.42
327 James Lanyon The Plough Long Wittenham D 51 12 1.42
328 Trevor Hetherington The Bell Grove C 72 17 1.41
329 Jeremy Lawton Plough East Hendred C 76 18 1.41
330 Reg Yates White Horse A D 67 16 1.40
331 Dave Coles Abingdon Con Club A C 59 14 1.40
332 Martin Lambert Fox Denchworth A B 67 16 1.40
333 James Miller The Plough A West Hanney F 42 10 1.40
334 Andy Burton Wheatsheaf Didcot A D 75 18 1.39
335 Greg Lester Wheatsheaf Drayton E 62 15 1.38
336 Rich Dunsdon Wheatsheaf Didcot A D 74 18 1.37
337 Phil Munns White Horse B F 41 10 1.37
338 Tim Cload Harwellian B E 70 17 1.37
339 Adam Southey Boundary House E 74 18 1.37
340 Shaun Hamilton Black Horse East Hanney E 61 15 1.36
341 Chris Thorne The Vine Cumnor B 45 11 1.36
342 Joe Moxon RAL Sec Soc F 53 13 1.36
343 Chris judkins Black Horse East Hanney E 61 15 1.36
344 Duncan Hamilton Black Horse East Hanney E 53 13 1.36
345 Andrew Wood Fox Denchworth A B 49 12 1.36
346 Rod Dorrier Queens Arms Didcot F 45 11 1.36
347 Kevin Blackman Fleur De Lys C 53 13 1.36
348 Michael Harvey The Vine Cumnor B 61 15 1.36
349 Bob Cowley Boundary House A E 61 15 1.36
350 Jonathan Cummings The Grapes C 49 12 1.36
351 Chris Leyland Bear and Ragged Staff D 64 16 1.33
352 Steve Prior College Oak F 44 11 1.33
353 Sam Davis George and Dragon Upton E 48 12 1.33
354 Darren Morton Waggon and Horses A E 40 10 1.33
355 Steve Hill Crown Marcham E 40 10 1.33
356 Nolan Thompson The Plough Long Wittenham D 47 12 1.31
357 Richard Wilsdon Bear and Ragged Staff D 59 15 1.31
358 Ron Goodwin Plough East Hendred C 71 18 1.31
359 Shane Jones Royal Oak Didcot B 51 13 1.31
360 Colin Chung Spread Eagle D C 55 14 1.31
361 Robert Ives George and Dragon Upton E 39 10 1.30
362 Nick Moore RAL Sec Soc F 43 11 1.30
363 Terry Phipps Abingdon Con Club A C 46 12 1.28
364 George Gregory North Star B F 61 16 1.27
365 Ian Webb Bowyer Arms D 61 16 1.27
366 Haydn Fullick Boundary House A E 65 17 1.27
367 David Smyth Old Anchor A F 61 16 1.27
368 Steve Jackson Spread Eagle D C 53 14 1.26
369 Raymond Dixon Bowyer Arms D 49 13 1.26
370 Norma Green Abingdon Con Club A 68 18 1.26
371 Matt Tarrant Ladygrove A F 49 13 1.26
372 Richard Pike Abingdon Arms Wantage C 49 13 1.26
373 Adrian James Red Lion Drayton A B 64 17 1.25
374 Jason Fryett Berinsfield SC B B 56 15 1.24
375 Peter Ivey Saxton Rovers E 52 14 1.24
376 A Fletcher Black Horse East Hanney E 63 17 1.24
377 Scott Hetherington The Bell Grove C 56 15 1.24
378 Phil Johnson Brewery Tap B E 59 16 1.23
379 Jason Thorne College Oak F 48 13 1.23
380 Mike Crook Plum Pudding A 37 10 1.23
381 Bob Mason North Star A D 59 16 1.23
382 Graham Fryett Berinsfield SC B B 55 15 1.22
383 Brian Farmer Abingdon Arms Wantage C 51 14 1.21
384 Derek Edwards The Bell Grove C 58 16 1.21
385 James Jaggard Royal Oak Didcot B 51 14 1.21
386 Pat Clarke Waggon and Horses A E 51 14 1.21
387 Martin Curtis FMSSC Morning Star D 58 16 1.21
388 Keith Connolly Wheatsheaf Didcot B F 64 18 1.19
389 Colin Jones Wantage Town FC F 53 15 1.18
390 Lee Edmonds FMSSC Morning Star D 39 11 1.18
391 Tony Loving Black Horse East Hanney E 53 15 1.18
392 David Heard Queens Arms Didcot F 39 11 1.18
393 Billy Skellington Crown Marcham E 46 13 1.18
394 Darren Saunders Ladygrove A F 53 15 1.18
395 Chris Wright Fleur De Lys C 35 10 1.17
396 Duncan Russell RAL Sec Soc F 35 10 1.17
397 Craig Armstrong The Grapes C 52 15 1.16
398 Chris Brown FMSSC Morning Star D 52 15 1.16
399 Steven Dixon Bowyer Arms D 52 15 1.16
400 Pete Wiblin Abingdon Con Club A C 38 11 1.15
401 Terry Doughty Harwellian A D 38 11 1.15
402 David Norton North Star B F 38 11 1.15
403 Angela Goodman White Horse A D 45 13 1.15
404 Dan Butler Fox Denchworth B B 38 11 1.15
405 Dean Maycock Saxton Rovers E 41 12 1.14
406 Steven Hedges Queens Arms Didcot F 58 17 1.14
407 Les Rollinson Crown Marcham E 58 17 1.14
408 Pete Hayden North Star A D 54 16 1.13
409 Sam Weston Bear and Ragged Staff D 54 16 1.13
410 Chris Wilding North Star B F 51 15 1.13
411 Mark Weston The Plough A West Hanney F 37 11 1.12
412 Oliver Firkins Plum Pudding A 37 11 1.12
413 Robert Reynolds White Horse A D 47 14 1.12
414 John Prothero Wheatsheaf Didcot B F 50 15 1.11
415 Lynne Ford White Horse B F 40 12 1.11
416 Julian Ward Queens Arms Didcot F 40 12 1.11
417 Tracie Guntert Bowyer Arms D 33 10 1.10
418 Paul Randall Ladygrove A F 53 16 1.10
419 Mark Crick Fox Denchworth A B 33 10 1.10
420 Nigel Lobo Boundary House A E 49 15 1.09
421 Justin Thomas SITV FC B 36 11 1.09
422 Alan Burningham Queens Arms Didcot F 52 16 1.08
423 Mick Hemmings Brewery Tap A C 42 13 1.08
424 Gary Holloway Eight Bells Eaton C 55 17 1.08
425 Dustin Addison College Oak F 42 13 1.08
426 Roy Duce Brewery Tap A C 42 13 1.08
427 James Morrison North Star B F 45 14 1.07
428 Michael Prime Brewery Tap B E 32 10 1.07
429 Rick Osmand Boundary House A E 32 10 1.07
430 Bryan Baker Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 45 14 1.07
431 Ian Glover Wantage Town FC F 51 16 1.06
432 Chris Smith Brewery Tap B E 51 16 1.06
433 Paul Davis George and Dragon Upton E 41 13 1.05
434 Les Giles Fleur De Lys C 41 13 1.05
435 John McFarlane Harwellian A D 47 15 1.04
436 Peter Argent White Horse A D 34 11 1.03
437 John Vaughan Harwellian A D 31 10 1.03
438 Sue Byrne Crown Marcham E 37 12 1.03
439 Frank Downing White Horse B F 37 12 1.03
440 Lloyd Woodington Berinsfield SC C D 43 14 1.02
441 Anna Trower White Horse B F 46 15 1.02
442 Gary Smith Waggon and Horses A E 46 15 1.02
443 Trev Webb Abingdon Arms Wantage C 30 10 1.00
444 Steve Flyn Waggon and Horses B D 45 15 1.00
445 Paul Briggs Waggon and Horses A E 39 13 1.00
446 Aaron Blesssing Red Lion Drayton B C 39 13 1.00
447 Les Beard FMSSC Morning Star D 44 15 0.98
448 LL John Blessing Red Lion Drayton B C 53 18 0.98
449 Paul Parmenter Brewery Tap A C 41 14 0.98
450 Martin Bulpitt Bear and Ragged Staff D 29 10 0.97
451 Stuart Brown RAL Sec Soc F 29 10 0.97
452 Gary Neesam Spread Eagle D C 32 11 0.97
453 Pete Towlerton Plum Pudding B A 49 17 0.96
454 Spencer Walton Berinsfield SC C D 43 15 0.96
455 Mick Malin Red Lion Drayton B C 46 16 0.96
456 Marcus Rogers Wheatsheaf Didcot B F 52 18 0.96
457 Anthony Humphreys Boundary House E 49 17 0.96
458 Howard Mansell Waggon and Horses B D 37 13 0.95
459 Rob Smith White Horse B F 34 12 0.94
460 Guy Brenchley The Plough A West Hanney F 28 10 0.93
461 Rachel Bishop Old Anchor A F 47 17 0.92
462 Dan Sheridan Ladygrove A F 33 12 0.92
463 Andy Forsyth Wheatsheaf Didcot B F 47 17 0.92
464 James Shipman Plum Pudding B A 30 11 0.91
465 Pete Gibbs Wheatsheaf Didcot B F 46 17 0.90
466 Joe Murphy Queens Arms Didcot F 35 13 0.90
467 Robert Cox Boundary House A E 27 10 0.90
468 Marc Gavaghan Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 48 18 0.89
469 Daniel Smith Berinsfield SC C D 42 16 0.88
470 Nick Hoskyns Wheatsheaf Didcot B F 42 16 0.88
471 Chris Young Wheatsheaf Didcot B F 47 18 0.87
472 Nick Faulkner College Oak F 30 12 0.83
473 Geoff Penn Ladygrove A F 35 14 0.83
474 Lorley Chadwick Boundary House E 45 18 0.83
475 Trevor Hill Crown Marcham E 27 11 0.82
476 Marion Belcher Crown Marcham E 37 15 0.82
477 Pete Jaremchukr Queens Arms Didcot F 24 10 0.80
478 Joy Brinkley RAL Sec Soc F 31 13 0.79
479 Julie Holt RAL Sec Soc F 26 11 0.79
480 John Wilkinson Queens Arms Didcot F 31 13 0.79
481 Ian Rosser Old Anchor A F 28 12 0.78
482 Jenny Bosley Harwellian B E 30 13 0.77
483 Mike Litchfield Brewery Tap A C 27 12 0.75
484 Sophidia George and Dragon Upton E 22 10 0.73
485 Kelvin Lewis Wantage Town FC F 30 14 0.71
486 Ronald Wood Queens Arms Didcot F 21 10 0.70
487 Marie Haynes The Plough A West Hanney F 29 14 0.69
488 Janice Davis White Horse A D 29 15 0.64
489 Jake Tuckey Wantage Town FC F 23 12 0.64
490 Jamie Li George and Dragon Upton E 23 12 0.64
491 Marcus Webb Boundary House E 25 13 0.64
492 Malcolm Allen The Plough A West Hanney F 23 13 0.59
493 Roy Loran Red Lion Drayton B C 28 16 0.58
494 Nikki Beard FMSSC Morning Star D 21 12 0.58
495 Kay Belcher Brewery Tap B E 25 15 0.56
496 James Tyrell North Star B F 17 11 0.52
497 Dave Green Wantage Town FC F 14 10 0.47
498 Ken Broderick Wantage Town FC F 14 10 0.47
499 Melissa Beech Wheatsheaf Didcot B F 23 17 0.45

Irregular Players (less than half played - 9 matches or less):

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 LL Eddie Cavanagh College Oak F 9 1 3.00
2 Phil Wilkins Bear and Ragged Staff D 8 1 2.67
3 Barry Stowell Spread Eagle B Premier 71 9 2.63
4 Ian Cummings Abingdon United C B 7 1 2.33
5 Peter Wilson The Plough Long Wittenham D 13 2 2.17
6 Derek Rusher Spread Eagle B Premier 52 8 2.17
7 Connor Crawford Spread Eagle B Premier 45 7 2.14
8 Brian Clapton Abingdon United B Premier 32 5 2.13
9 Stuart Fisher Steventon Sports A Premier 19 3 2.11
10 John Shorter Berinsfield SC B B 55 9 2.04
11 Frankie Smith Bowyer Arms D 6 1 2.00
12 Adam Dewar Waggon and Horses A E 6 1 2.00
13 Jason Winterbourne Hart Harwell A A 30 5 2.00
14 Martin Walsh Abingdon United C B 12 2 2.00
15 Simon Winterbourne Hart Harwell A A 18 3 2.00
16 James McGee FMSSC Morning Star D 47 8 1.96
17 Mark Cox Rogers Berinsfield SC B B 35 6 1.94
18 Richard Willans The Grapes C 11 2 1.83
19 John Gapper Spread Eagle Premier 44 8 1.83
20 Neil Tane Steventon Sports A Premier 43 8 1.79
21 Philip Denton George and Dragon Upton E 43 8 1.79
22 Owen Cripps Berinsfield SC C D 16 3 1.78
23 Derek Nicholls Spread Eagle B Premier 16 3 1.78
24 Malcolm Royan The Plough A West Hanney F 37 7 1.76
25 Mark Jaggard Royal Oak Didcot B 41 8 1.71
26 Kevin Smith Steventon Sports A Premier 36 7 1.71
27 Joe Bussey Abingdon United C B 46 9 1.70
28 Duncan Taylor Abingdon Con Club A 5 1 1.67
29 Pauline Pratt Fox Denchworth B B 5 1 1.67
30 Stu Hunt Wheatsheaf Didcot A D 5 1 1.67
31 Rebecca Fisher Harwellian A D 5 1 1.67
32 Peter Philips Abingdon Arms Wantage C 5 1 1.67
33 Kenny Bunce Fox Denchworth A B 5 1 1.67
34 Andrew Fudge The Grapes C 10 2 1.67
35 Rebecca Fisher Harwellian B E 15 3 1.67
36 Liam Carberry The Plough Long Wittenham D 5 1 1.67
37 Justin Dixon Bowyer Arms D 5 1 1.67
38 Josh ....... George and Dragon Upton E 25 5 1.67
39 Mick Ellaway Plum Pudding A 45 9 1.67
40 Wayne Robins RAL Sec Soc F 44 9 1.63
41 Dave Goatley Tandem Premier 29 6 1.61
42 Stuart Boon Red Lion Drayton A B 24 5 1.60
43 David Carter The Plough A West Hanney F 19 4 1.58
44 Paul Toomey Bear and Ragged Staff D 38 8 1.58
45 Andrew Bowen Eight Bells Eaton C 38 8 1.58
46 Tom Peters Wheatsheaf Drayton E 33 7 1.57
47 Spencer Jefferies Ladygrove A F 14 3 1.56
48 John Thomas Berinsfield SC C D 42 9 1.56
49 Tom Argent White Horse A D 36 8 1.50
50 Sam Kinard Spread Eagle D C 36 8 1.50
51 Gavin Grents Boundary House E 9 2 1.50
52 Gordon Booth Royal Oak Didcot B 31 7 1.48
53 Shaun Dominic Abingdon United C B 26 6 1.44
54 Paul Parlett Harwellian B E 39 9 1.44
55 LL Matt Heritage Brewery Tap A C 17 4 1.42
56 Alan Hutchins Crown Marcham E 38 9 1.41
57 Rob Crook SITV FC B 37 9 1.37
58 Paul Gresty Waggon and Horses A E 37 9 1.37
59 Chris Harwood Crown Marcham E 12 3 1.33
60 Roland Mayer - Jones White Horse B F 12 3 1.33
61 Vinney Connell Crown Marcham E 8 2 1.33
62 Reg Couch Fox Denchworth B B 36 9 1.33
63 Kenny Moore Brewery Tap A C 4 1 1.33
64 Mark Allen White Horse B F 4 1 1.33
65 Andy Miles White Horse B F 4 1 1.33
66 H Pulleyn North Star B F 4 1 1.33
67 Mark Lewis Harwellian B E 4 1 1.33
68 Austin Barrett Wheatsheaf Drayton E 8 2 1.33
69 Paul Biddle Wheatsheaf Drayton E 4 1 1.33
70 Paul Sedwards RAL Sec Soc F 8 2 1.33
71 Maxine Palmer Black Horse East Hanney E 4 1 1.33
72 Kev Pointer Queens Arms Didcot F 4 1 1.33
73 Andy Sinnott Tandem Premier 4 1 1.33
74 Patrick Muldoon Harwellian A D 8 2 1.33
75 Eric Garrard Harwellian A D 4 1 1.33
76 Brian Shirley Steventon Sports A Premier 8 2 1.33
77 Malcolm Reed Plum Pudding B A 8 2 1.33
78 Ken Parry Abingdon Con Club A 28 7 1.33
79 Stuart Bonthron Spread Eagle D C 20 5 1.33
80 Michael Phillips RAL Sec Soc F 12 3 1.33
81 Tommy O'Sullivan Eight Bells Eaton C 16 4 1.33
82 Phil Neale Eight Bells Eaton C 28 7 1.33
83 Ian Crayford Chequers Charney B 23 6 1.28
84 Dave Martin Boundary House A E 19 5 1.27
85 Ed Sturgess The Vine Cumnor B 19 5 1.27
86 John Donohoe Abingdon Arms Wantage C 34 9 1.26
87 David Smith College Oak A A 30 8 1.25
88 George Davie Old Anchor A F 30 8 1.25
89 Leigh James Boundary House A E 30 8 1.25
90 LL Matt Heritage Brewery Tap B E 30 8 1.25
91 Justin McKenna Bowyer Arms D 11 3 1.22
92 Ron Lambert RAL Sec Soc F 11 3 1.22
93 David Monaghan Saxton Rovers E 11 3 1.22
94 Dan Rusher Fox Denchworth B B 22 6 1.22
95 Jo Shaw George and Dragon Upton E 11 3 1.22
96 Paul Clifton Queens Arms Didcot F 11 3 1.22
97 Tim Payne Fleur De Lys C 33 9 1.22
98 Shane Mcgowan Red Lion Drayton A B 11 3 1.22
99 Dave King Abingdon Con Club A C 33 9 1.22
100 Steve Carr Tandem Premier 29 8 1.21
101 Derek Byrne George and Dragon Upton E 18 5 1.20
102 Martin Eustace Crown Marcham E 32 9 1.19
103 Jayne Walker Plum Pudding A 25 7 1.19
104 Ron Bulpit Fox Denchworth B B 25 7 1.19
105 Linda Miklos The Plough A West Hanney F 25 7 1.19
106 Paul Belcher Brewery Tap B E 7 2 1.17
107 Steve Brown George and Dragon Upton E 28 8 1.17
108 Ashley ....... George and Dragon Upton E 14 4 1.17
109 Rob Dew Fleur De Lys C 21 6 1.17
110 Ian Eastall Eight Bells Eaton C 21 6 1.17
111 Tom Porter Brewery Tap B E 7 2 1.17
112 Steve Murphy Queens Arms Didcot F 7 2 1.17
113 Ken Rolls Fox Denchworth A B 21 6 1.17
114 Daniel Miller Spread Eagle B Premier 31 9 1.15
115 Neil Day Queens Arms Didcot F 27 8 1.13
116 Bryan Pert Fox Denchworth A B 30 9 1.11
117 Brian Goodwin Plough East Hendred C 30 9 1.11
118 Adam Binks Queens Arms Didcot F 10 3 1.11
119 Lloyd Berry Boundary House A E 10 3 1.11
120 Nathan Hill Royal Oak Didcot B 13 4 1.08
121 Adam Branch The Grapes C 13 4 1.08
122 Ben Noble North Star B F 16 5 1.07
123 Rob Purbrick Harwellian A D 16 5 1.07
124 Andrew Farrant Eight Bells Eaton C 16 5 1.07
125 Matt Folliard Ladygrove A F 22 7 1.05
126 Pete Ryman Spread Eagle D C 25 8 1.04
127 Peter Koster Plum Pudding A 24 8 1.00
128 Matt Vincent Boundary House E 12 4 1.00
129 Keith Clarke The Bell Grove C 9 3 1.00
130 Spencer Brownsill Old Anchor A F 6 2 1.00
131 Chris Smith Old Anchor A F 3 1 1.00
132 Dave Barnes Berinsfield SC B B 12 4 1.00
133 David Arnott White Horse B F 6 2 1.00
134 Carole Jaggard Royal Oak Didcot B 3 1 1.00
135 Steve Ward North Star B F 18 6 1.00
136 Martin Mobbs North Star B F 15 5 1.00
137 Max Winterbourne Royal Oak Didcot B 12 4 1.00
138 Dean Caven Fox Denchworth B B 6 2 1.00
139 Michael Quinan Saxton Rovers E 24 8 1.00
140 Alan Forsyth Queens Arms Didcot F 6 2 1.00
141 Harry Talbot Harwellian B E 9 3 1.00
142 Tony Fitzgibbon Chequers Charney B 18 6 1.00
143 Mick Brown Saxton Rovers E 3 1 1.00
144 Alan Hunphries Spread Eagle Premier 3 1 1.00
145 Nick Jackson Spread Eagle D C 23 8 0.96
146 Rob O Neill The Bell Grove C 23 8 0.96
147 Malc Reed George and Dragon Upton E 23 8 0.96
148 Steve Harrison The Vine Cumnor B 22 8 0.92
149 Gareth Hudson Black Horse East Hanney E 22 8 0.92
150 Nigel Loveridge Royal Oak Didcot B 11 4 0.92
151 Brad McNeill Old Anchor A F 19 7 0.90
152 Sharon Walker Bowyer Arms D 19 7 0.90
153 Denner Johns College Oak A A 24 9 0.89
154 Jason Harper Saxton Rovers E 21 8 0.88
155 Harry Taylor Eight Bells Eaton C 13 5 0.87
156 Steve Barguss College Oak A A 13 5 0.87
157 Jamie Roach The Plough A West Hanney F 15 6 0.83
158 Michael Allen Hart Harwell A A 5 2 0.83
159 Richard Broomhead The Plough A West Hanney F 5 2 0.83
160 Philip Spracklen The Bell Grove C 10 4 0.83
161 Ron North Abingdon Con Club A C 5 2 0.83
162 Kristen Kane Wheatsheaf Didcot B F 5 2 0.83
163 Johnnie ..... George and Dragon Upton E 10 4 0.83
164 Iris Couch Fox Denchworth B B 5 2 0.83
165 Brendan McCabe White Horse B F 5 2 0.83
166 Howard Williams Ladygrove A F 10 4 0.83
167 James Faulkner College Oak F 5 2 0.83
168 Mervyn Chadwick Boundary House E 15 6 0.83
169 Ben Samuels Brewery Tap B E 5 2 0.83
170 Morgan Einon Brewery Tap B E 15 6 0.83
171 Holly Thomas North Star B F 5 2 0.83
172 Brian Trotman Chequers Charney B 10 4 0.83
173 Mark Higgins Harwellian A D 5 2 0.83
174 Oliver Morrison North Star B F 17 7 0.81
175 Christine Keen Abingdon Arms Wantage C 7 3 0.78
176 Ian Wood Harwellian B E 7 3 0.78
177 James Nichol The Plough Long Wittenham D 16 7 0.76
178 Nell Ahier Harwellian B E 9 4 0.75
179 Chris Old The Bell Grove C 9 4 0.75
180 John Selwood College Oak F 20 9 0.74
181 Mark Porter Harwellian A D 20 9 0.74
182 Baz Sutton Black Horse East Hanney E 13 6 0.72
183 Pete Dryer College Oak A A 15 7 0.71
184 Paul Smith Eight Bells Eaton C 17 8 0.71
185 Martin Danby North Star A D 15 7 0.71
186 Chris Harrison Ladygrove A F 18 9 0.67
187 Andy Payne Wheatsheaf Didcot B F 2 1 0.67
188 John Smith The Plough Long Wittenham D 2 1 0.67
189 Guy Carter North Star A D 4 2 0.67
190 Tom Bruce Brewery Tap B E 4 2 0.67
191 Tony Lucas SITV FC B 2 1 0.67
192 Kate Smyth Old Anchor A F 2 1 0.67
193 Gary Brown Saxton Rovers E 4 2 0.67
194 Kenny Faye Boundary House E 2 1 0.67
195 Robin Over North Star B F 2 1 0.67
196 Mark Owen College Oak F 14 7 0.67
197 Neil Davis George and Dragon Upton E 2 1 0.67
198 Ann Brooks Red Lion Drayton B C 2 1 0.67
199 Neil Fisher Brewery Tap B E 6 3 0.67
200 Sheryl Denman - Taylor Old Anchor A F 2 1 0.67
201 Ethan Taylor Abingdon Con Club A 2 1 0.67
202 Owain Young Fox Denchworth A B 2 1 0.67
203 Kim Scotson Abingdon Con Club A 4 2 0.67
204 Conor Merritt Waggon and Horses B D 10 5 0.67
205 Peter Phillips RAL Sec Soc F 7 4 0.58
206 Greg Tricker Wheatsheaf Didcot B F 5 3 0.56
207 Robert Glen Harwellian B E 5 3 0.56
208 Krzysztof Tchorzewski Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 15 9 0.56
209 Sarah Grover Wantage Town FC F 14 9 0.52
210 Cara Kennedy The Plough A West Hanney F 6 4 0.50
211 Tom Brown White Horse A D 3 2 0.50
212 Tammy Barrett North Star A D 3 2 0.50
213 George Benfield Brewery Tap A C 3 2 0.50
214 Jill Hill Plum Pudding B A 6 4 0.50
215 Ann Yates White Horse A D 7 5 0.47
216 Karen Beard FMSSC Morning Star D 4 3 0.44
217 Andy L...... North Star B F 4 3 0.44
218 Zak Morton Plough East Hendred C 4 3 0.44
219 Ian Harrold The Bell Grove C 5 4 0.42
220 Kevin Murphy North Star A D 10 8 0.42
221 Diana Reynolds White Horse A D 6 5 0.40
222 Mark Jones Brewery Tap B E 7 6 0.39
223 James Samways Hart Harwell A A 1 1 0.33
224 Tracy Higgs Waggon and Horses B D 1 1 0.33
225 Paul Baker Wheatsheaf Drayton E 1 1 0.33
226 Martin Johnson Plough East Hendred C 1 1 0.33
227 John Bowen Plum Pudding A 3 3 0.33
228 Chris Stovin Queens Arms Didcot F 1 1 0.33
229 Kim Blair Boundary House E 1 1 0.33
230 Jordan Smith Harwellian B E 5 5 0.33
231 Alf Cranmer Chequers Charney B 1 1 0.33
232 Tayla Downes Harwellian B E 3 3 0.33
233 Peter Arnold Abingdon Con Club A 1 1 0.33
234 Andy Campbell Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 3 3 0.33
235 James walters George and Dragon Upton E 1 1 0.33
236 Marty Whild White Horse B F 2 2 0.33
237 Glyn Austin Wantage Town FC F 6 7 0.29
238 Gavin Walton Brewery Tap B E 7 9 0.26
239 Mervyn Dyer The Bell Grove C 3 4 0.25
240 Adam Kerswill Black Horse East Hanney E 3 4 0.25
241 Toni Cooper Wantage Town FC F 5 7 0.24
242 Steve Molloy Queens Arms Didcot F 2 3 0.22
243 Dawn Roach The Plough A West Hanney F 2 3 0.22
244 Vicki Ruston The Plough A West Hanney F 2 3 0.22
245 Jim Warrell Abingdon United C B 0 0 0
246 Martin Rudman RAL Sec Soc F 0 1 0.00
247 Ron Pepperell Abingdon United C B 0 0 0
248 Stuart Jackson Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
249 Geoff Kidd Old Anchor A F 0 0 0
250 Wendy Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
251 Jon Steele Old Anchor A F 0 0 0
252 Jean Viner Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
253 Eric Corderoy Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
254 Stephen Hills Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
255 Colin Scrivens SITV FC B 0 0 0
256 Simon Baker North Star B F 0 0 0
257 Mark Atherton Red Lion Drayton A B 0 0 0
258 Chantelle Randall Fox Denchworth B B 0 1 0.00
259 Tony Reed Fox Denchworth B B 0 0 0
260 Kerry Tyrell North Star B F 0 1 0.00
261 Dean Jones North Star B F 0 0 0
262 Andrew Cooper North Star B F 0 0 0
263 Dean Hudson College Oak F 0 0 0
264 Ryan Selby Red Lion Drayton A B 0 0 0
265 Dave Pearce Red Lion Drayton A B 0 0 0
266 Eric Giles College Oak F 0 0 0
267 Dan Orchard College Oak F 0 0 0
268 Robert Tyrell North Star B F 0 0 0
269 Karen Tuckey North Star B F 0 1 0.00
270 Mark Hancox SITV FC B 0 0 0
271 Mark Pembroke SITV FC B 0 0 0
272 John Osbourne SITV FC B 0 0 0
273 Craig Reed SITV FC B 0 0 0
274 White Horse B F 0 0 0
275 Maria Druce Abingdon RBL @Ab.Utd.FC B 0 0 0
276 Paul Goddard SITV FC B 0 0 0
277 Stuart Dawson Fox Denchworth B B 0 0 0
278 Sandy Spurrett Berinsfield SC B B 0 0 0
279 Ollie Mulford North Star B F 0 0 0
280 Tom Smith Berinsfield SC B B 0 0 0
281 Maurice Smith Abingdon United C B 0 0 0
282 Ben Heavers Fox Denchworth A B 0 0 0
283 Chris Brind Steventon Sports A Premier 0 0 0
284 Phil Small Wantage Town FC F 0 0 0
285 Jean Small Wantage Town FC F 0 0 0
286 Mike Skinner Wantage Town FC F 0 0 0
287 Ian Hamonda Wheatsheaf Didcot B F 0 0 0
288 Kelly Forsyth Wheatsheaf Didcot B F 0 1 0.00
289 Joe Betteridge Queens Arms Didcot F 0 0 0
290 Chris Holliday Plum Pudding A 0 0 0
291 James Flynn Wheatsheaf Didcot B F 0 0 0
292 Nick Ridge Steventon Sports A Premier 0 0 0
293 Jason King Wantage Town FC F 0 0 0
294 Jared Jones Wantage Town FC F 0 0 0
295 Darren Holmes Abingdon United B Premier 0 0 0
296 Steve Knight Ladygrove A F 0 0 0
297 Darin Chapman Ladygrove A F 0 0 0
298 Andy Solloway Ladygrove A F 0 0 0
299 Colin Smith Spread Eagle B Premier 0 0 0
300 John Steele Spread Eagle B Premier 0 0 0
301 George Lester Spread Eagle B Premier 0 0 0
302 Debbie Cooper Wantage Town FC F 0 0 0
303 John Hawkins Spread Eagle B Premier 0 0 0
304 Andrew Mathews Plum Pudding A 0 0 0
305 Ed Taylor Queens Arms Didcot F 0 0 0
306 Gareth Rogers Fox Denchworth A B 0 1 0.00
307 Joe Ody Chequers Charney B 0 0 0
308 Stephen Burt Abingdon Con Club A 0 0 0
309 Helen Harris Abingdon Con Club A 0 0 0
310 Matthew Millar Old Anchor A F 0 0 0
311 Kevin Newbold Old Anchor A F 0 0 0
312 Dave Cogdell Old Anchor A F 0 0 0
313 Rob Cooper Old Anchor A F 0 0 0
314 Steve Whitehead Old Anchor A F 0 0 0
315 Mark Beachey College Oak A A 0 0 0
316 LL Eddie Cavanagh College Oak A A 0 0 0
317 Callum Kirkaldy Queens Arms Didcot F 0 0 0
318 Jay Angove Queens Arms Didcot F 0 0 0
319 Kyle Brown Queens Arms Didcot F 0 0 0
320 Steve Dorrvais Queens Arms Didcot F 0 0 0
321 Martin MacQueen Queens Arms Didcot F 0 0 0
322 David Franks Queens Arms Didcot F 0 0 0
323 Vic Smith College Oak A A 0 0 0
324 Frank Tracey College Oak A A 0 0 0
325 Kevin Davies Hart Harwell A A 0 0 0
326 Doreen Coultas Old Anchor A F 0 0 0
327 Ben Mayo Boundary House A E 0 0 0
328 Gavin Wheeler Bear and Ragged Staff D 0 0 0
329 Mark Greenwood Bear and Ragged Staff D 0 0 0
330 Mark Hallewell Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
331 Jackie Osborne Bear and Ragged Staff D 0 0 0
332 Stuart Corcoran Saxton Rovers E 0 0 0
333 James Hawthorne Saxton Rovers E 0 0 0
334 Rory Devlin FMSSC Morning Star D 0 0 0
335 Shelley Wells Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
336 Pete Davies Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
337 Colin Filler Berinsfield SC C D 0 0 0
338 Phil Hunt Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
339 Chris Harris Plough East Hendred C 0 0 0
340 Gary Bradbury Waggon and Horses A E 0 0 0
341 Dave Lea Black Horse East Hanney E 0 0 0
342 John Cowan Plough East Hendred C 0 0 0
343 Martin Bland The Bell Grove C 0 0 0
344 Charlir Muircroft Plough East Hendred C 0 0 0
345 Keith Molton Waggon and Horses A E 0 0 0
346 Graham Ahere Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
347 Jackie Bowers Wheatsheaf Drayton E 0 0 0
348 Alan Ellaway Plough East Hendred C 0 0 0
349 Tom Shepherd Waggon and Horses A E 0 0 0
350 Mark Bonner FMSSC Morning Star D 0 0 0
351 Pete Wilcox FMSSC Morning Star D 0 0 0
352 Lewis Craker Bowyer Arms D 0 0 0
353 Dean Russell Harwellian A D 0 0 0
354 Alan Aldridge Harwellian A D 0 0 0
355 Pat Mckenna Bowyer Arms D 0 0 0
356 Bina Craker Bowyer Arms D 0 0 0
357 Elaine Walton Bowyer Arms D 0 0 0
358 Carole Denton North Star A D 0 0 0
359 Andy Walton Bowyer Arms D 0 0 0
360 H Pulleyn North Star A D 0 0 0
361 John Rose Harwellian A D 0 0 0
362 Darren Crisbrooke Harwellian A D 0 0 0
363 Phil Hinchcliffe Harwellian A D 0 0 0
364 David Wilkins White Horse A D 0 0 0
365 Linda Dallimore Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
366 Tracey bennett FMSSC Morning Star D 0 0 0
367 Mick Palmer FMSSC Morning Star D 0 2 0.00
368 Linda Hunt Wheatsheaf Didcot A D 0 0 0
369 Matt Clamp The Plough Long Wittenham D 0 1 0.00
370 Shaun Mckenna Bowyer Arms D 0 0 0
371 James Kilroy Harwellian A D 0 0 0
372 Matt Baldwin The Plough Long Wittenham D 0 0 0
373 Michael Batty Harwellian A D 0 1 0.00
374 Tom Wells The Bell Grove C 0 1 0.00
375 Pete Allday Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
376 Hector Legg Red Lion Drayton B C 0 1 0.00
377 Willie Latimer Red Lion Drayton B C 0 0 0
378 Val Pearce Royal Oak Didcot B 0 0 0
379 Richard O Regan George and Dragon Upton E 0 0 0
380 Liam Brooks Red Lion Drayton B C 0 0 0
381 Tim Jerreat Red Lion Drayton B C 0 0 0
382 Colin Wimblett Boundary House E 0 0 0
383 Richard Hall Red Lion Drayton B C 0 0 0
384 Ryan Ellaway Red Lion Drayton B C 0 0 0
385 Graham Reeves Red Lion Drayton B C 0 0 0
386 Hallina O Regan George and Dragon Upton E 0 0 0
387 Darrell Belcher George and Dragon Upton E 0 0 0
388 Jeff Davies Crown Marcham E 0 0 0
389 Paul Tappin The Vine Cumnor B 0 0 0
390 Lucy Tappin The Vine Cumnor B 0 0 0
391 Ros Brown Crown Marcham E 0 0 0
392 Duncan Shearer Crown Marcham E 0 1 0.00
393 Steve Ingram The Vine Cumnor B 0 0 0
394 Dave Bates Boundary House A E 0 0 0
395 Shaun Morgan The Vine Cumnor B 0 2 0.00
396 Dave Humphries The Vine Cumnor B 0 0 0
397 Freddie Davies The Vine Cumnor B 0 0 0
398 Leigh Dewar The Grapes C 0 0 0
399 Kevin Dodds Boundary House E 0 0 0
400 Dale Hathaway Spread Eagle D C 0 0 0
401 Kevin Parker Brewery Tap B E 0 1 0.00
402 Max Parker Brewery Tap B E 0 0 0
403 Robin Ingram Spread Eagle D C 0 0 0
404 Phil Carroll Brewery Tap B E 0 0 0
405 Simon Wilkinson Spread Eagle D C 0 0 0
406 Harold Connoll Harwellian B E 0 0 0
407 Sandy Buchanon Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
408 Mark Hughes Abingdon Arms Wantage C 0 0 0
409 Sam Mott Spread Eagle D C 0 0 0
410 Tom Glanville Brewery Tap B E 0 0 0
411 Richard Ingram Spread Eagle D C 0 0 0
412 William Chadwick Boundary House E 0 0 0
413 Wayne Maitland Boundary House E 0 1 0.00
414 Shane Trip The Grapes C 0 0 0
415 David McIver Boundary House E 0 0 0
416 Matthew Higgs The Grapes C 0 0 0
417 Tez Bowler Eight Bells Eaton C 0 0 0
418 Ian Fitzgerald Spread Eagle D C 0 0 0
419 Brian Gordon Abingdon Con Club A C 0 0 0
420 Dunlon Sarl Brewery Tap B E 0 0 0
421 Clare Collier Chequers Charney B 0 0 0