Player Rank by Average

This shows all players across the league ranked by their Doll Average. Compare your position year on year and see your progress !

Find yourself by using your browser search function – in general hold down Ctrl (bottom left or right of the keyboard) then tap F (find) and enter your “surname” or “initial (space) surname”.

Regular Players:

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Dave Dix Abingdon UTD B Premier 52 4 4.33
2 Dean Bowler Red Lion Drayton A B 58 5 3.87
3 John Simmons Spread Eagle Premier 56 5 3.73
4 Phil Adams Plum Pudding A 66 6 3.67
5 Barry Parker Abingdon UTD B Premier 66 6 3.67
6 Nigel Weston Spread Eagle B Premier 43 4 3.58
7 Geoffrey Lee Berinsfield A A 62 6 3.44
8 Mick Phillips Spread Eagle Premier 61 6 3.39
9 Colin Brind Steventon Sports A Premier 50 5 3.33
10 Dave Hudson Spread Eagle Premier 59 6 3.28
11 Dave Davies Abingdon UTD B Premier 59 6 3.28
12 Lee Clapton Abingdon UTD B Premier 49 5 3.27
13 Dennis Cross Spread Eagle B Premier 39 4 3.25
14 Paul Barrett Abingdon UTD B Premier 58 6 3.22
15 Paul Champ Abingdon Arms B F 57 6 3.17
16 Andy Shipman Plum Pudding B B 47 5 3.13
17 David Mott Spread Eagle Premier 47 5 3.13
18 Graham Brown Spread Eagle Premier 56 6 3.11
19 Brian Moody Steventon Sports A Premier 56 6 3.11
20 Scott Humphries Spread Eagle Premier 46 5 3.07
21 Paul Ealey Abingdon United D C 53 6 2.94
22 Dave Butler Tandem A 53 6 2.94
23 Brian Spurrett Berinsfield SC B B 44 5 2.93
24 Steve Martin Abingdon Con Club B B 44 5 2.93
25 Richard Bunce Chequers Charney Bassett B 44 5 2.93
26 Graham Newman Spread Eagle Premier 35 4 2.92
27 Jason Bowler Spread Eagle Premier 52 6 2.89
28 Tom Lach Abingdon UTD B Premier 52 6 2.89
29 ken Fisher Plum Pudding A 51 6 2.83
30 Daniel Hamilton The Vine B 59 7 2.81
31 Nick Biggs Tandem A 50 6 2.78
32 Darran Holmes Abingdon UTD B Premier 33 4 2.75
33 Steven Taylor Fox Denchworth A C 41 5 2.73
34 David Sapey Abingdon United D C 49 6 2.72
35 Paul Leach Hart Harwell A A 40 5 2.67
36 Stuart Wilson Berinsfield A A 56 7 2.67
37 Alan Pocock College Oak A D 48 6 2.67
38 Andrew Wilson The Plough Long Wittenham B 48 6 2.67
39 Steve Enock Spread Eagle B Premier 47 6 2.61
40 Shaun Gilsenan The Grapes A B 47 6 2.61
41 Anton Woolloff Plum Pudding A 47 6 2.61
42 Martin Robinson Spread Eagle B Premier 47 6 2.61
43 Brian Boseley Abingdon United C A 31 4 2.58
44 David Bradshaw Hart Harwell A A 46 6 2.56
45 Terry Downes Plum Pudding A 46 6 2.56
46 Alan Gregory Abingdon Con Club B B 46 6 2.56
47 Ian Brook Spread Eagle B Premier 46 6 2.56
48 Andy Morton Waggon and Horses A D 38 5 2.53
49 Jonathan Hutt Brewery Tap B F 45 6 2.50
50 Derek Fletcher Steventon Sports A Premier 45 6 2.50
51 Andrew Wood Fox Denchworth A C 45 6 2.50
52 Charlie East The Bell Grove C 45 6 2.50
53 Paul Longford Tandem A 45 6 2.50
54 Rod Bumpass Berinsfield SC B B 45 6 2.50
55 Stephen J Fisher Royal Oak Didcot C 37 5 2.47
56 Robert Glen SITV FC B 37 5 2.47
57 Denis Mulford Abingdon Arms B F 37 5 2.47
58 Jim Hamilton The Vine B 44 6 2.44
59 Nathan Hamilton Sutton Courtenay FC G 44 6 2.44
60 Gary Da Luz Viera Plum Pudding B B 29 4 2.42
61 Roger Dunnill The Bell Grove C 29 4 2.42
62 Martin Hawkins Berinsfield A A 36 5 2.40
63 Mick Greenaway Berinsfield A A 43 6 2.39
64 Stuart Towlerton Plum Pudding B B 43 6 2.39
65 Colin Grimes Boundary House E 43 6 2.39
66 Neil Ford White Horse B E 42 6 2.33
67 Graham Ridge Steventon Sports A Premier 42 6 2.33
68 Gary Holland FMSSC Morning Star E 28 4 2.33
69 Stephen Lambert Fox Denchworth A C 42 6 2.33
70 Jamie Knight College Oak A D 42 6 2.33
71 Roger Lee Hart Harwell A A 35 5 2.33
72 Norman Hazell Abingdon United D C 41 6 2.28
73 Ian Northover Brewery Tap B F 41 6 2.28
74 John Ellaway Plum Pudding A 41 6 2.28
75 Richard Podd Chequers Charney Bassett B 34 5 2.27
76 Roy Taylor Abingdon Con Club B B 34 5 2.27
77 Alan Bell Spread Eagle B Premier 34 5 2.27
78 Mick Christopher The Grapes B G 34 5 2.27
79 Alan Chamberlain Berinsfield A A 27 4 2.25
80 Keith Buckle Plum Pudding A 27 4 2.25
81 Fred Davies Harwellian A C 27 4 2.25
82 Steve Fisher Royal Oak Didcot C 27 4 2.25
83 Sam Higgs Waggon & Horses C G 47 7 2.24
84 Adrian Kingsbury Chequers Charney Bassett B 40 6 2.22
85 Jimmy Lister North Star A E 40 6 2.22
86 Gary Gibbard SITV FC B 40 6 2.22
87 Grahame Brind Steventon Sports A Premier 33 5 2.20
88 Ian Carnell Tandem A 33 5 2.20
89 Ian Heapy Fleur De Lys C 33 5 2.20
90 Archie James Red Lion Drayton A B 33 5 2.20
91 Paul Stone Plum Pudding A 33 5 2.20
92 Alan Rolls Fox Denchworth A C 33 5 2.20
93 Malcolm Jones Berinsfield A A 46 7 2.19
94 Jonathan Warrell Abingdon United C A 46 7 2.19
95 Colin Bishop The Croft Bar Peachcroft G 39 6 2.17
96 Richard Waine Berinsfield A A 39 6 2.17
97 Mark Brind Steventon Sports A Premier 39 6 2.17
98 Rick Vincent Plum Pudding B B 26 4 2.17
99 Andy Burton Wheatsheaf Didcot A C 39 6 2.17
100 Tyrone Mcgill Ladygrove A F 39 6 2.17
101 Jamie Smith College Oak A D 39 6 2.17
102 Steve Champ Abingdon United D C 39 6 2.17
103 Jason Major College Oak D 39 6 2.17
104 Tony Barrett Abingdon Con Club A D 45 7 2.14
105 Steve Fernback Harwellian A C 32 5 2.13
106 Tim Wilde Red Lion Drayton B E 32 5 2.13
107 Peter Cross Hart Harwell A A 32 5 2.13
108 Nick Forster Waggon and Horses A D 32 5 2.13
109 Matt Ashmall Abingdon United C A 32 5 2.13
110 Robert Chambers Hart Harwell A A 32 5 2.13
111 Phil Soden College Oak A D 32 5 2.13
112 Barrie Merchant Fox Denchworth B C 32 5 2.13
113 Malcolm Thomas Tandem A 38 6 2.11
114 Michael Samways Hart Harwell A A 38 6 2.11
115 Lloyd Woddington Berinsfield SC C F 38 6 2.11
116 Nick Baldwin Berinsfield A A 44 7 2.10
117 Jonathan Cummings The Grapes A B 44 7 2.10
118 Trevor Harrhy Abingdon United C A 25 4 2.08
119 David Harris Abingdon Con Club B B 25 4 2.08
120 Mike Wood Fleur De Lys C 25 4 2.08
121 Michael Jarvis Steventon Sports A Premier 31 5 2.07
122 Vic Pratt Fox Denchworth B C 31 5 2.07
123 John Pounceby The Vine B 31 5 2.07
124 Rick Bailey Bear and Ragged Staff C 37 6 2.06
125 Colin Fox Waggon & Horses C G 37 6 2.06
126 Dean Chesshire Berinsfield SC B B 37 6 2.06
127 Mark Johnstone Berinsfield A A 37 6 2.06
128 Andrew Stoter Abingdon Arms B F 37 6 2.06
129 Martin Manion The Vine B 37 6 2.06
130 Richard Clack Abingdon United D C 37 6 2.06
131 Richard Jones Berinsfield SC C F 37 6 2.06
132 Simon Saunders Harwellian A C 43 7 2.05
133 T Lawlor Abingdon Con Club A D 36 6 2.00
134 Christopher Musgrove Saxton Rovers D 30 5 2.00
135 Steve Browning The Bell Grove C 24 4 2.00
136 Dan Butler Fox Denchworth B C 30 5 2.00
137 Darren Bennett Wheatsheaf Didcot A C 36 6 2.00
138 Shaun Lamble Black Horse East Hanney E 36 6 2.00
139 Colin Kilpin The Bell Grove C 36 6 2.00
140 John Taylor Eight Bells Eaton D 36 6 2.00
141 Andrew Moyser FMSSC Morning Star E 36 6 2.00
142 Greg Lester Wheatsheaf Drayton D 30 5 2.00
143 Steve Peedel The Vine B 24 4 2.00
144 Ken Souch Abingdon Con Club B B 36 6 2.00
145 Liam Brookes Abingdon Arms B F 36 6 2.00
146 Steven Soden The Grapes A B 30 5 2.00
147 Ady Bolton Red Lion Drayton A B 24 4 2.00
148 Danny McCardle The Grapes A B 42 7 2.00
149 Garry Kaveney Old Anchor A F 36 6 2.00
150 Iain Morrison Steventon Sports A Premier 30 5 2.00
151 Dave Warrell Abingdon United C A 24 4 2.00
152 James Branch The Grapes A B 41 7 1.95
153 Kevin Lewis Harwellian B D 35 6 1.94
154 Dave Collett The Plough Long Wittenham B 35 6 1.94
155 Chris Keeley Abingdon United C A 35 6 1.94
156 Mel Benfield Brewery Tap A E 35 6 1.94
157 Bob Beasant Chequers Charney Bassett B 35 6 1.94
158 N Allen Wheatsheaf Drayton D 35 6 1.94
159 Stan Ponting Fox Denchworth B C 35 6 1.94
160 Ian Kelly Sutton Courtenay FC G 35 6 1.94
161 Gary Mills Chequers Charney Bassett B 29 5 1.93
162 Wayne Waldron Saxton Rovers D 29 5 1.93
163 Tommy Taylor Black Horse Gozzards Ford G 29 5 1.93
164 Guy Checketts SITV FC B 29 5 1.93
165 Paul Hedges White Horse B E 29 5 1.93
166 David Sibbert Chequers Charney Bassett B 23 4 1.92
167 Martin Stenzhorn SITV FC B 23 4 1.92
168 Simon Kinnaird Spread Eagle Premier 23 4 1.92
169 Joe McCabe Royal Oak Didcot C 23 4 1.92
170 Richard Selley College Oak D 23 4 1.92
171 Leonard Cane Boundary House E 40 7 1.90
172 Kevin Blackman Fleur De Lys C 40 7 1.90
173 Kevin Chapman College Oak A D 34 6 1.89
174 Lee Brown Saxton Rovers D 28 5 1.87
175 Richard Pike Abingdon Arms A F 28 5 1.87
176 Matthew Dingle The Vine B 28 5 1.87
177 Paul Brown Spread Eagle C D 28 5 1.87
178 Pat Reeves College Oak D 28 5 1.87
179 Doug Edwards Fox Denchworth B C 28 5 1.87
180 Ben Moore Waggon and Horses A D 28 5 1.87
181 Simon Armstrong Brewery Tap A E 28 5 1.87
182 Luke Mcintosh The Grapes A B 39 7 1.86
183 Dennis Forbes-Smith Waggon and Horses A D 33 6 1.83
184 Glenn Woolley Red Lion Drayton A B 22 4 1.83
185 Ian Rogers Red Lion Drayton A B 33 6 1.83
186 John Gould Red Lion Drayton B E 33 6 1.83
187 David Frankum Old Anchor A F 33 6 1.83
188 Terence Benfield Brewery Tap A E 33 6 1.83
189 Richard Osbourne Bear and Ragged Staff C 33 6 1.83
190 Tony Beechers Berinsfield SC C F 33 6 1.83
191 Daz Saunders Ladygrove A F 27 5 1.80
192 John Hart Plum Pudding B B 27 5 1.80
193 Paul Taylor Eight Bells Eaton D 27 5 1.80
194 Clifford Thomas SITV FC B 27 5 1.80
195 David K Smith College Oak A D 32 6 1.78
196 Adam Fitzgerald Spread Eagle C D 32 6 1.78
197 Alistair Brewis Chequers Charney Bassett B 32 6 1.78
198 Ryan Cload Harwellian B D 32 6 1.78
199 Simon Skelly Fleur De Lys C 32 6 1.78
200 John Farmer Abingdon Arms A F 37 7 1.76
201 Matthew Davies The Grapes A B 37 7 1.76
202 Lewis McKenna Red Lion Drayton C G 37 7 1.76
203 Kevin Reagan Red Lion Drayton A B 21 4 1.75
204 Sean Kenny Berinsfield SC B B 21 4 1.75
205 Mark Collins Spread Eagle B Premier 21 4 1.75
206 Roy Harrison The Vine B 26 5 1.73
207 Gerry Austin SITV FC B 26 5 1.73
208 Jason Bargus Lesiakowski Abingdon Con Club B B 26 5 1.73
209 Geoffrey Smith College Oak D 26 5 1.73
210 Alan Wood Abingdon Con Club A D 26 5 1.73
211 Mick Harvey The Vine B 26 5 1.73
212 Lee Denton North Star A E 31 6 1.72
213 Mark ONeil Abingdon Arms B F 31 6 1.72
214 Simon Wells Wheatsheaf Didcot A C 31 6 1.72
215 Brian Robins Spread Eagle C D 31 6 1.72
216 Joe Parman Fleur De Lys C 31 6 1.72
217 Terry Phipps Abingdon Con Club A D 36 7 1.71
218 Bryan Edwards Abingdon Arms A F 36 7 1.71
219 Neil Wilson White Horse B E 20 4 1.67
220 Paul Busby The Grapes B G 25 5 1.67
221 Nick Moore RAL-RECSOC F 35 7 1.67
222 Keith Connelly Wheatsheaf Didcot B G 35 7 1.67
223 Dave Taylor The Bell Grove C 30 6 1.67
224 Steve Weeks The Bell Grove C 25 5 1.67
225 Nathan Jaggard Royal Oak Didcot C 25 5 1.67
226 Pete Beecham North Star A E 25 5 1.67
227 Ian Brown Spread Eagle C D 30 6 1.67
228 John Shorter Berinsfield SC B B 30 6 1.67
229 Simon Reeve Hart Harwell A A 25 5 1.67
230 Steve Whittington Abingdon Con Club A D 30 6 1.67
231 Mark Hough The Plough Long Wittenham B 25 5 1.67
232 Steven Taylor North Star C E 20 4 1.67
233 Barry Smith SITV FC B 25 5 1.67
234 Colin Cherrill Fox Denchworth A C 30 6 1.67
235 Steve Ingram The Vine B 25 5 1.67
236 Steve Cooper Wantage Town FC F 25 5 1.67
237 Barry Davis North Star C E 29 6 1.61
238 Barry Vokins Fleur De Lys C 29 6 1.61
239 Mark Couch Fox Denchworth B C 29 6 1.61
240 John Walton Berinsfield SC C F 29 6 1.61
241 Mark Austin Bear and Ragged Staff C 29 6 1.61
242 Edmund Jefferies Abingdon Con Club A D 29 6 1.61
243 Andy Rudge Tandem A 24 5 1.60
244 A Wright Wheatsheaf Drayton D 24 5 1.60
245 Barry Sutton Black Horse East Hanney E 24 5 1.60
246 Keith McConnell Wheatsheaf Didcot A C 24 5 1.60
247 Martin Lambert Fox Denchworth A C 24 5 1.60
248 Stephen Dingle Plough West Hanney G 24 5 1.60
249 Roger Nichols Spread Eagle B Premier 24 5 1.60
250 Rob Crook SITV FC B 19 4 1.58
251 Martin Curtis FMSSC Morning Star E 19 4 1.58
252 Darren Hutchins Black Swan Abingdon G 19 4 1.58
253 Sid Welsh Waggon & Horses B E 19 4 1.58
254 Pete Towlerton Plum Pudding B B 19 4 1.58
255 Chris Judkins Black Horse East Hanney E 19 4 1.58
256 Alan Moore The Croft Bar Peachcroft G 19 4 1.58
257 Kevin Higgs Waggon & Horses C G 33 7 1.57
258 David Norton North Star B G 33 7 1.57
259 Ollie Saunders Wheatsheaf Didcot A C 28 6 1.56
260 Rob Basey Wheatsheaf Didcot A C 28 6 1.56
261 Adrian McFarland Red Lion Drayton B E 28 6 1.56
262 Ian Cooksley Harwellian A C 28 6 1.56
263 Derek Fitzgerald Spread Eagle C D 28 6 1.56
264 Paul Brennan Black Horse East Hanney E 28 6 1.56
265 Kevin Saunders Plough West Hanney G 28 6 1.56
266 Martin Trower White Horse B E 23 5 1.53
267 Matthew Barber Plough West Hanney G 23 5 1.53
268 Andrew Bowler Black Horse East Hanney E 23 5 1.53
269 Rob Norton Old Anchor A F 18 4 1.50
270 Steven Hedges Queens Arms Didcot F 27 6 1.50
271 Peter Philips Abingdon Arms A F 18 4 1.50
272 Simon Mulford Abingdon Arms B F 27 6 1.50
273 Paul Gresty Waggon and Horses A D 18 4 1.50
274 Sean McKenna Red Lion Drayton C G 27 6 1.50
275 John C Vaughan Harwellian A C 18 4 1.50
276 Richard Dunsen Wheatsheaf Didcot A C 27 6 1.50
277 Steve Flynn Waggon & Horses C G 18 4 1.50
278 Shane Mcgowan Red Lion Drayton A B 18 4 1.50
279 Kev Empson Abingdon Con Club B B 27 6 1.50
280 Tom Woodham The Grapes B G 18 4 1.50
281 Paul Lawson Harwellian A C 27 6 1.50
282 Paskel Hogan Abingdon Arms A F 31 7 1.48
283 Luke Black Red Lion Drayton C G 31 7 1.48
284 Donald Southey Boundary House E 31 7 1.48
285 Mick Brown The Grapes B G 31 7 1.48
286 Colin Higgs Waggon & Horses C G 31 7 1.48
287 Benny Sutton Saxton Rovers D 22 5 1.47
288 Eddie Purcell Wantage Town FC F 22 5 1.47
289 Chris Smith Brewery Tap B F 22 5 1.47
290 Brian Elden North Star C E 22 5 1.47
291 Derek Edwards The Bell Grove C 22 5 1.47
292 Doug Bosley Harwellian B D 26 6 1.44
293 Robert Faulkner Bear and Ragged Staff C 26 6 1.44
294 Colin Brown Sutton Courtenay FC G 26 6 1.44
295 Mark Hodson Sutton Courtenay FC G 26 6 1.44
296 Dale Oram Old Anchor A F 26 6 1.44
297 Shane jones Royal Oak Didcot C 26 6 1.44
298 Ashley Wheeler Waggon & Horses C G 30 7 1.43
299 Jason Thorne College Oak D 17 4 1.42
300 Jim Morris Red Lion Drayton A B 17 4 1.42
301 Andrew Fletcher Black Horse East Hanney E 17 4 1.42
302 Ken Rolls Fox Denchworth A C 17 4 1.42
303 Ian Taylor Fox Denchworth A C 17 4 1.42
304 Luke Dewar Saxton Rovers D 17 4 1.42
305 Matthew Cook Boundary House E 21 5 1.40
306 Pete Hogan Abingdon Arms A F 21 5 1.40
307 Richard Beesley Waggon and Horses A D 21 5 1.40
308 Rooney Dorian Queens Arms Didcot F 21 5 1.40
309 Kevin Crook College Oak A D 21 5 1.40
310 Duncan Hamilton Black Horse East Hanney E 21 5 1.40
311 Rachel Bishop Old Anchor A F 25 6 1.39
312 Kieran Murphy The Plough Long Wittenham B 25 6 1.39
313 Brian Rowe Plum Pudding B B 25 6 1.39
314 Craig Rogers Saxton Rovers D 25 6 1.39
315 Kieron Hughes Red Lion Drayton C G 25 6 1.39
316 Scott Hetherington The Bell Grove C 25 6 1.39
317 Caroline Baker Red Lion Drayton B E 25 6 1.39
318 Bob Mason North Star A E 25 6 1.39
319 Dan Sheridan Ladygrove A F 25 6 1.39
320 Reece Boyle Ladygrove A F 25 6 1.39
321 Andrew Forsyth Wheatsheaf Didcot B G 29 7 1.38
322 John Thomas Berinsfield SC C F 20 5 1.33
323 Gary Bolton Sutton Courtenay FC G 20 5 1.33
324 Darren Jaggard Royal Oak Didcot C 16 4 1.33
325 Matt Tarrant Ladygrove A F 24 6 1.33
326 Peter Ivey Saxton Rovers D 24 6 1.33
327 Dave Goatley Tandem A 24 6 1.33
328 Dave Coles Abingdon Con Club A D 24 6 1.33
329 Conner Murphy The Plough Long Wittenham B 16 4 1.33
330 Mick Neal Abingdon Con Club A D 16 4 1.33
331 Andrew Shallis The Plough Long Wittenham B 20 5 1.33
332 Peter Argent North Star C E 20 5 1.33
333 Mike James Abingdon United C A 20 5 1.33
334 M Halliwell Wheatsheaf Drayton D 16 4 1.33
335 Pete Laird Sutton Courtenay FC G 20 5 1.33
336 Simon Winterbourne Hart Harwell A A 20 5 1.33
337 Adam Southey Boundary House E 28 7 1.33
338 Terry White Brewery Tap A E 20 5 1.33
339 Trevor Spindler FMSSC Morning Star E 24 6 1.33
340 Lyn Moore RAL-RECSOC F 28 7 1.33
341 cierian Armstrong Brewery Tap A E 16 4 1.33
342 Nick Guiry Wheatsheaf Didcot A C 20 5 1.33
343 Stuart Brown RAL-RECSOC F 27 7 1.29
344 Billy Collett The Plough Long Wittenham B 23 6 1.28
345 Pete Wiblin Abingdon Con Club A D 23 6 1.28
346 Phil Johnson Brewery Tap B F 23 6 1.28
347 Philip Munns White Horse B E 23 6 1.28
348 Mick Fenton Abingdon United C A 23 6 1.28
349 James Jaggard Royal Oak Didcot C 23 6 1.28
350 Pete Ryman Spread Eagle C D 19 5 1.27
351 Gareth Thomas Berinsfield SC C F 19 5 1.27
352 R Paxman Wheatsheaf Drayton D 15 4 1.25
353 Ian Carpenter The Grapes B G 15 4 1.25
354 Martin Bulpitt Bear and Ragged Staff C 15 4 1.25
355 Joan Dennis Red Lion Drayton C G 26 7 1.24
356 Hayden Fullick Boundary House E 26 7 1.24
357 Gary Holloway Eight Bells Eaton D 26 7 1.24
358 Craig Arnstrong The Grapes A B 22 6 1.22
359 Malcolm Royan Plough West Hanney G 22 6 1.22
360 David Seville FMSSC Morning Star E 22 6 1.22
361 Anna Trower White Horse B E 22 6 1.22
362 Darren Mace Red Lion Drayton B E 22 6 1.22
363 Jack Edgington Red Lion Drayton C G 22 6 1.22
364 Roy Duce Brewery Tap A E 18 5 1.20
365 Pete McGowan The Grapes B G 18 5 1.20
366 Nick Salmon Eight Bells Eaton D 18 5 1.20
367 Roger Jeffreys Harwellian B D 14 4 1.17
368 Paul Randall Ladygrove A F 21 6 1.17
369 Jon Pyniger Black Horse Gozzards Ford G 21 6 1.17
370 Jerry Salmon Eight Bells Eaton D 21 6 1.17
371 Reg Yates North Star C E 21 6 1.17
372 Claire Foster Abingdon United C A 14 4 1.17
373 Steve Prior College Oak D 14 4 1.17
374 Dean Maycock Saxton Rovers D 14 4 1.17
375 Michael Malin Red Lion Drayton B E 14 4 1.17
376 Brendan O'Neil Harwellian A C 21 6 1.17
377 Marc Gavanagh Abingdon United D C 21 6 1.17
378 Joe Moxon RAL-RECSOC F 24 7 1.14
379 Lorley Chadwick Boundary House E 24 7 1.14
380 Brian Hudson The Croft Bar Peachcroft G 17 5 1.13
381 Julian Ward Queens Arms Didcot F 17 5 1.13
382 Austin Barrett Wheatsheaf Drayton D 17 5 1.13
383 Nick Faulkner College Oak D 17 5 1.13
384 Les Giles Fleur De Lys C 17 5 1.13
385 Terry Doughty Harwellian A C 17 5 1.13
386 Chris Thorn The Vine B 17 5 1.13
387 Keith Clack Abingdon United D C 17 5 1.13
388 Gary Hudson College Oak D 17 5 1.13
389 Neil Campbell Harwellian B D 20 6 1.11
390 Bill Gore Plum Pudding B B 20 6 1.11
391 Henry Collins The Croft Bar Peachcroft G 20 6 1.11
392 Terry Hussey North Star C E 20 6 1.11
393 Jason Harper Saxton Rovers D 20 6 1.11
394 Jack Wrigglesworth Abingdon Arms B F 13 4 1.08
395 Chris Leede Old Anchor A F 13 4 1.08
396 Ron Bulpitt Fox Denchworth B C 13 4 1.08
397 Angie Goodman North Star C E 13 4 1.08
398 Kevin Smith Steventon Sports A Premier 13 4 1.08
399 Jonathan Mole Waggon & Horses C G 16 5 1.07
400 Tony Loving Black Horse East Hanney E 16 5 1.07
401 Alan Wilkinson Plough West Hanney G 16 5 1.07
402 John Wilkinson Queens Arms Didcot F 16 5 1.07
403 Pat Clarke Waggon and Horses A D 16 5 1.07
404 Dene R Johns The Croft Bar Peachcroft G 16 5 1.07
405 Andy Hallett The Croft Bar Peachcroft G 19 6 1.06
406 Les Beard FMSSC Morning Star E 19 6 1.06
407 Steven Salter Abingdon Arms A F 19 6 1.06
408 Pete Haydon North Star A E 19 6 1.06
409 Steve Carr Tandem A 19 6 1.06
410 Mike Smith Waggon & Horses C G 19 6 1.06
411 Nathaniel Shaw Wheatsheaf Didcot B G 22 7 1.05
412 Paul Briggs Waggon and Horses A D 18 6 1.00
413 Tim Cload Harwellian B D 15 5 1.00
414 J Cooke Wheatsheaf Drayton D 18 6 1.00
415 Carmen Smith Wheatsheaf Didcot B G 21 7 1.00
416 John Donohue Abingdon Arms B F 15 5 1.00
417 Carl Jefferys Ladygrove A F 18 6 1.00
418 Lawrence Hook College Oak A D 12 4 1.00
419 George Gregory North Star B G 18 6 1.00
420 Steve Vaughan Black Horse Gozzards Ford G 12 4 1.00
421 Chris Wilding North Star B G 18 6 1.00
422 Mike Butler Black Swan Abingdon G 15 5 1.00
423 John Colgrave North Star B G 18 6 1.00
424 Anthony Humphreys Boundary House E 18 6 1.00
425 Jake Tuckey Wantage Town FC F 15 5 1.00
426 Stuart Carpenter Old Anchor A F 18 6 1.00
427 Chris Aram Black Horse East Hanney E 12 4 1.00
428 Robert Reynolds North Star C E 12 4 1.00
429 Rob Smith White Horse B E 15 5 1.00
430 Dan Osborne Royal Oak Didcot C 12 4 1.00
431 Mark Jones Brewery Tap B F 15 5 1.00
432 Sam Westson Bear and Ragged Staff C 18 6 1.00
433 Marie Hayes Plough West Hanney G 20 7 0.95
434 Keith Denton North Star A E 17 6 0.94
435 David Wall North Star B G 17 6 0.94
436 Trevor Cox Sutton Courtenay FC G 14 5 0.93
437 Michael Prime Brewery Tap B F 14 5 0.93
438 Norma Green Abingdon Con Club B B 14 5 0.93
439 Toby Phoenix Waggon & Horses B E 14 5 0.93
440 Colin Jones Wantage Town FC F 14 5 0.93
441 Graham Fryett Berinsfield SC B B 11 4 0.92
442 Kevin Luck The Croft Bar Peachcroft G 11 4 0.92
443 Mick Hemmings Brewery Tap A E 11 4 0.92
444 Derek Bolton The Croft Bar Peachcroft G 11 4 0.92
445 Paul Parmenter Brewery Tap A E 11 4 0.92
446 Richard Wilsdon Bear and Ragged Staff C 11 4 0.92
447 John Blessing Red Lion Drayton B E 16 6 0.89
448 Ian Glover Wantage Town FC F 16 6 0.89
449 Dan Smith Berinsfield SC C F 16 6 0.89
450 Andrew Latimer North Star B G 13 5 0.87
451 Roy Loran Red Lion Drayton B E 13 5 0.87
452 Iris Couch Fox Denchworth B C 13 5 0.87
453 Nathan Grindel Queens Arms Didcot F 13 5 0.87
454 Reg Couch Fox Denchworth B C 13 5 0.87
455 Kevin Mucraney Black Swan Abingdon G 13 5 0.87
456 Craig Hillier The Grapes B G 10 4 0.83
457 Pete Gibbs Wheatsheaf Didcot B G 15 6 0.83
458 Nick Wheatley Brewery Tap A E 10 4 0.83
459 Joy Brinkley RAL-RECSOC F 15 6 0.83
460 Joe Murphy Queens Arms Didcot F 10 4 0.83
461 Trevor Blackman Fleur De Lys C 10 4 0.83
462 Mike Doran Waggon & Horses B E 12 5 0.80
463 Karen Beard FMSSC Morning Star E 12 5 0.80
464 Nathan Kingbury Black Horse Gozzards Ford G 12 5 0.80
465 Lynne Ford White Horse B E 14 6 0.78
466 Jason Fryett Berinsfield SC B B 14 6 0.78
467 Duncan Russell RAL-RECSOC F 14 6 0.78
468 Paul Smith Eight Bells Eaton D 14 6 0.78
469 Howard Mansell Waggon & Horses C G 16 7 0.76
470 John Sellwood College Oak D 9 4 0.75
471 James McKenna Red Lion Drayton C G 9 4 0.75
472 Kier Pulleyn Wheatsheaf Didcot B G 9 4 0.75
473 Steve Metson Queens Arms Didcot F 11 5 0.73
474 Mark Weston Plough West Hanney G 11 5 0.73
475 Colin Chung Spread Eagle C D 13 6 0.72
476 Steve Quantick Wheatsheaf Didcot B G 13 6 0.72
477 Connor Powell Red Lion Drayton C G 8 4 0.67
478 James Tyrell North Star B G 8 4 0.67
479 Janice Davis North Star C E 12 6 0.67
480 Lee Edmunds FMSSC Morning Star E 8 4 0.67
481 Spencer Walton Berinsfield SC C F 12 6 0.67
482 Ian Rosser Old Anchor A F 8 4 0.67
483 Graham Lester Wheatsheaf Drayton D 11 6 0.61
484 Julie Holt RAL-RECSOC F 11 6 0.61
485 Matty Feates Red Lion Drayton C G 11 6 0.61
486 C Muldoon Harwellian A C 9 5 0.60
487 Sean McGrath Black Swan Abingdon G 9 5 0.60
488 Sarah Grover Wantage Town FC F 7 4 0.58
489 Jeff Penn Ladygrove A F 7 4 0.58
490 Kay Belcher Brewery Tap B F 7 4 0.58
491 Sarah Wood Wheatsheaf Didcot B G 12 7 0.57
492 Tony Brown North Star B G 12 7 0.57
493 Daniel Bleyer Waggon & Horses B E 10 6 0.56
494 Alex Crowley Black Horse Gozzards Ford G 8 5 0.53
495 Marion Belcher Black Horse Gozzards Ford G 8 5 0.53
496 Lee Heggie Wantage Town FC F 6 4 0.50
497 Andrew Wastie Plough West Hanney G 6 4 0.50
498 Kelvin Lewis Wantage Town FC F 6 4 0.50
499 Sean Paul North Star B G 7 5 0.47
500 Nikki Beard FMSSC Morning Star E 5 4 0.42
501 Arthur Carpenter The Grapes B G 6 5 0.40
502 Toni Cooper Wantage Town FC F 4 4 0.33
503 Malcolm Allen Plough West Hanney G 4 4 0.33
504 Charlotte Perry Brewery Tap B F 4 4 0.33
505 Lee Pinnell Waggon & Horses B E 5 5 0.33
506 Pam Edwards Abingdon United C A 3 4 0.25
507 Nick Walsh Waggon & Horses B E 3 5 0.20
508 Steve King Waggon & Horses B E 1 4 0.08
509 Ann Yates North Star C E 1 5 0.07

Irregular Players (less than half played - 3.5 matches or less):

RankNameTeamSectionTOTPLDAVG
1 Bob Duff Abingdon UTD B Premier 19 2 3.17
2 Darren Bungay SITV FC B 9 1 3.00
3 Mark Cox Rogers Berinsfield SC B B 9 1 3.00
4 Steve Howes Berinsfield A A 9 1 3.00
5 Brian Clapton Abingdon UTD B Premier 27 3 3.00
6 Barry Stowell Spread Eagle B Premier 25 3 2.78
7 D Bellcourt Abingdon UTD B Premier 23 3 2.56
8 Darren Sargison Fleur De Lys C 22 3 2.44
9 Mandy Whiting North Star A E 7 1 2.33
10 Martin Putt Abingdon Con Club B B 21 3 2.33
11 J Christopher Black Horse Gozzards Ford G 21 3 2.33
12 Paul Toomey Bear and Ragged Staff C 7 1 2.33
13 Tommy O Sullivan Eight Bells Eaton D 7 1 2.33
14 Jon Steele Old Anchor A F 7 1 2.33
15 Alan Burningham Queens Arms Didcot F 14 2 2.33
16 Mick Ellaway Plum Pudding A 20 3 2.22
17 Richard Smith Fleur De Lys C 13 2 2.17
18 Roy Everill North Star A E 19 3 2.11
19 Mark McCracken Bear and Ragged Staff C 18 3 2.00
20 Stuart Bonthron Spread Eagle C D 6 1 2.00
21 Darren Downes Harwellian B D 6 1 2.00
22 Anthony Hill Plum Pudding B B 12 2 2.00
23 Francis Haines Saxton Rovers D 6 1 2.00
24 Robbie Burton Wheatsheaf Didcot A C 6 1 2.00
25 Dave Lea Black Horse East Hanney E 6 1 2.00
26 Jason Winterbourne Hart Harwell A A 6 1 2.00
27 Colin Morton SITV FC B 18 3 2.00
28 David Cogdell Old Anchor A F 6 1 2.00
29 Phil Neale Eight Bells Eaton D 12 2 2.00
30 Clive Brooks Red Lion Drayton B E 17 3 1.89
31 Owen Holloway Eight Bells Eaton D 11 2 1.83
32 Dave Barnes Berinsfield SC B B 11 2 1.83
33 Kevin Billington Red Lion Drayton A B 16 3 1.78
34 Tom Swinney The Bell Grove C 16 3 1.78
35 Rhys O Neill The Grapes B G 16 3 1.78
36 Ian Mckenzie The Grapes B G 5 1 1.67
37 ...... Price Black Horse Gozzards Ford G 5 1 1.67
38 Ken Bunce Fox Denchworth A C 10 2 1.67
39 Matthew Heritage Brewery Tap B F 5 1 1.67
40 James McGee FMSSC Morning Star E 10 2 1.67
41 Max Winterbourne Royal Oak Didcot C 5 1 1.67
42 Gavin Grents Boundary House E 5 1 1.67
43 Dave Whitehead Berinsfield SC B B 15 3 1.67
44 Jamie Harris Bear and Ragged Staff C 10 2 1.67
45 Duncan Lonsdale Sutton Courtenay FC G 10 2 1.67
46 Tony Ward Abingdon UTD B Premier 15 3 1.67
47 Peter Koster Plum Pudding A 15 3 1.67
48 Iain McGregor Chequers Charney Bassett B 14 3 1.56
49 Peter Whiting Abingdon Arms B F 14 3 1.56
50 Andy Boon Red Lion Drayton A B 14 3 1.56
51 Gary Holder Red Lion Drayton A B 14 3 1.56
52 Mark Jaggard Royal Oak Didcot C 14 3 1.56
53 Mark Beachey Spread Eagle B Premier 14 3 1.56
54 Matt Heritage Brewery Tap A E 9 2 1.50
55 Chris Salmon Eight Bells Eaton D 9 2 1.50
56 Shaun Hamilton Black Horse East Hanney E 13 3 1.44
57 Tom smith Berinsfield SC B B 13 3 1.44
58 Russell Flower Hart Harwell A A 13 3 1.44
59 Martin Danby North Star A E 8 2 1.33
60 Adam Holloway Eight Bells Eaton D 4 1 1.33
61 Peter Arnold Abingdon Con Club B B 4 1 1.33
62 Teresa Brown The Croft Bar Peachcroft G 4 1 1.33
63 Andrew Farrant Eight Bells Eaton D 12 3 1.33
64 Nolan Thompson The Plough Long Wittenham B 8 2 1.33
65 Jeff Keegan Black Horse Gozzards Ford G 8 2 1.33
66 Nigel Goldsbury Berinsfield SC B B 4 1 1.33
67 I Macfarlane Wheatsheaf Drayton D 4 1 1.33
68 Dave Heard Queens Arms Didcot F 8 2 1.33
69 Dave Brown The Croft Bar Peachcroft G 12 3 1.33
70 Dave Flynn Plum Pudding B B 12 3 1.33
71 Matt Folliard Ladygrove A F 4 1 1.33
72 Adam Branch The Grapes A B 4 1 1.33
73 Ian Fitzgerald Spread Eagle C D 12 3 1.33
74 Yew Onn Pang Waggon & Horses B E 8 2 1.33
75 Simon East Chequers Charney Bassett B 8 2 1.33
76 Neil Day Queens Arms Didcot F 4 1 1.33
77 Bob Parry Spread Eagle B Premier 8 2 1.33
78 Chris Dennis Sutton Courtenay FC G 11 3 1.22
79 Chris Wright Fleur De Lys C 11 3 1.22
80 Paul Parlett Harwellian B D 11 3 1.22
81 Brian Farmer Abingdon Arms A F 11 3 1.22
82 Trevor Hetherington The Bell Grove C 11 3 1.22
83 Charlie Allen Sutton Courtenay FC G 11 3 1.22
84 Ian Eastell Eight Bells Eaton D 11 3 1.22
85 Steve Klingsberg The Vine B 7 2 1.17
86 Tony Fitzgibbon Chequers Charney Bassett B 7 2 1.17
87 Roland Mayer- Jones White Horse B E 7 2 1.17
88 Frank Moon Waggon and Horses A D 7 2 1.17
89 Alan Druce Abingdon United D C 7 2 1.17
90 T Peters Wheatsheaf Drayton D 10 3 1.11
91 Peter Wilson The Plough Long Wittenham B 10 3 1.11
92 Paul Sedwards RAL-RECSOC F 10 3 1.11
93 Ron Pepperell Wheatsheaf Drayton D 10 3 1.11
94 Bryan Pert Fox Denchworth A C 10 3 1.11
95 Cameron King Brewery Tap B F 10 3 1.11
96 Christine Keen Abingdon Arms A F 10 3 1.11
97 Andy Solloway Ladygrove A F 3 1 1.00
98 Mark Porter Harwellian A C 9 3 1.00
99 Stephen Davidson Fox Denchworth A C 6 2 1.00
100 Harry Taylor Eight Bells Eaton D 9 3 1.00
101 Kane Faulkner College Oak D 6 2 1.00
102 Wayne Robins RAL-RECSOC F 3 1 1.00
103 Rob Dew Fleur De Lys C 6 2 1.00
104 Max Hadland Royal Oak Didcot C 3 1 1.00
105 Lewis Henderson Black Horse Gozzards Ford G 3 1 1.00
106 Mike Crook Plum Pudding A 3 1 1.00
107 LL Patrick Muldoon Harwellian A C 3 1 1.00
108 Steve Bargus College Oak A D 9 3 1.00
109 Matt Lyford The Croft Bar Peachcroft G 3 1 1.00
110 Joe Bussey Abingdon United C A 9 3 1.00
111 Ray Wade Berinsfield A A 3 1 1.00
112 Justin thomas SITV FC B 9 3 1.00
113 Garry Bradbury Waggon and Horses A D 3 1 1.00
114 Adrian Brown Harwellian B D 9 3 1.00
115 Chris Sheldon Old Anchor A F 6 2 1.00
116 Sandy Spurrett Berinsfield SC B B 3 1 1.00
117 Mick Galpin Harwellian B D 9 3 1.00
118 Ricky ...... Berinsfield SC C F 6 2 1.00
119 James Nichols The Plough Long Wittenham B 6 2 1.00
120 Guy Carter North Star A E 3 1 1.00
121 Ian Cummings Abingdon United C A 6 2 1.00
122 Ed Sturgess The Vine B 3 1 1.00
123 Paul Clifton Queens Arms Didcot F 6 2 1.00
124 Anthony Yates North Star C E 8 3 0.89
125 Adam Binx Queens Arms Didcot F 8 3 0.89
126 John MacFarlane Harwellian A C 8 3 0.89
127 Luke Bennett Black Horse Gozzards Ford G 8 3 0.89
128 Alan Alsten Red Lion Drayton A B 8 3 0.89
129 Mark Owen College Oak D 8 3 0.89
130 Steve Green Black Swan Abingdon G 5 2 0.83
131 William Purcell Wantage Town FC F 5 2 0.83
132 Brian Devine The Croft Bar Peachcroft G 5 2 0.83
133 David Moody Abingdon United D C 5 2 0.83
134 Steve Jackson Spread Eagle C D 5 2 0.83
135 David Morrell White Horse B E 5 2 0.83
136 Darrall Kitchen SITV FC B 5 2 0.83
137 Jamie Coates Black Horse Gozzards Ford G 5 2 0.83
138 Howard Pulleyn North Star A E 5 2 0.83
139 Gary Smith Waggon and Horses A D 7 3 0.78
140 Dave Green Wantage Town FC F 7 3 0.78
141 Elliott Doyle Red Lion Drayton C G 7 3 0.78
142 Bryan Baker Abingdon United D C 7 3 0.78
143 Jamie Buchanan Abingdon Arms A F 7 3 0.78
144 Mark Stewart Plough West Hanney G 7 3 0.78
145 Tim Payne Fleur De Lys C 7 3 0.78
146 Mat Sibbs Wheatsheaf Didcot B G 2 1 0.67
147 Steve Firn North Star A E 6 3 0.67
148 joe Lawlor The Grapes B G 2 1 0.67
149 Roderick Hamilton Sutton Courtenay FC G 2 1 0.67
150 Nick Rae Welsh Waggon & Horses B E 6 3 0.67
151 Connor O Neill The Grapes B G 2 1 0.67
152 Steve Gyles The Grapes B G 2 1 0.67
153 Michael Allen Hart Harwell A A 2 1 0.67
154 Phil Wilkins Bear and Ragged Staff C 4 2 0.67
155 Sandy Buchanan Abingdon Arms A F 4 2 0.67
156 Janet Morton Waggon and Horses A D 2 1 0.67
157 Andrew Fudge The Grapes A B 2 1 0.67
158 Neville Griffin The Grapes A B 2 1 0.67
159 James Lanyon The Plough Long Wittenham B 2 1 0.67
160 Callum Wilson The Plough Long Wittenham B 4 2 0.67
161 Dave Arnott White Horse B E 2 1 0.67
162 George Benfield Brewery Tap A E 2 1 0.67
163 Glenn Sutton Ladygrove A F 2 1 0.67
164 John Fisher Waggon & Horses B E 2 1 0.67
165 John Miles Abingdon Con Club A D 6 3 0.67
166 Ian Crayford Chequers Charney Bassett B 4 2 0.67
167 Kevin Hudson North Star B G 2 1 0.67
168 John Gapper Spread Eagle Premier 2 1 0.67
169 Tim Taylor North Star B G 2 1 0.67
170 Dom Barnes Waggon & Horses B E 2 1 0.67
171 Nathan Grimes Royal Oak Didcot C 5 3 0.56
172 Colin Donohue Waggon & Horses B E 5 3 0.56
173 Darren Wood Black Horse Gozzards Ford G 3 2 0.50
174 Carole Jaggard Royal Oak Didcot C 3 2 0.50
175 Alan Webb Abingdon United C A 3 2 0.50
176 Olly Firkins Plum Pudding A 3 2 0.50
177 David Smyth Old Anchor A F 3 2 0.50
178 Mike Wade Wheatsheaf Didcot B G 3 2 0.50
179 Marcus Welby Boundary House E 4 3 0.44
180 Hannah Donavan Black Swan Abingdon G 4 3 0.44
181 James Samways Hart Harwell A A 1 1 0.33
182 Stephen Hudson Black Swan Abingdon G 3 3 0.33
183 Claire Thewlis Black Swan Abingdon G 1 1 0.33
184 Alec McMinn College Oak A D 1 1 0.33
185 Mike Litchfield Brewery Tap A E 2 2 0.33
186 Matt Todd Abingdon Arms B F 1 1 0.33
187 Richard Thwaites Harwellian B D 1 1 0.33
188 Nikki Evans The Croft Bar Peachcroft G 1 1 0.33
189 Nick Musgrove Plough West Hanney G 3 3 0.33
190 Kev Parry Abingdon Con Club B B 1 1 0.33
191 Gary Neesam Spread Eagle C D 2 2 0.33
192 Andrew Bowen Eight Bells Eaton D 3 3 0.33
193 Brian Trotman Chequers Charney Bassett B 2 2 0.33
194 Bernie Curtis Fox Denchworth B C 1 1 0.33
195 Carole Denton North Star A E 1 1 0.33
196 Chris Young Wheatsheaf Didcot B G 1 1 0.33
197 Eddie Odihambo Waggon & Horses B E 1 1 0.33
198 Gavin Wheeler Bear and Ragged Staff C 1 1 0.33
199 Andy Sinnott Tandem A 1 1 0.33
200 Nell Ahier Harwellian B D 3 3 0.33
201 Phil Jackson Plum Pudding B B 1 1 0.33
202 Suzanne Christie Abingdon Arms A F 2 3 0.22
203 Elio Recchia Waggon & Horses B E 2 3 0.22
204 Keith Tyrell North Star B G 1 2 0.17
205 Natalie Morgan Black Horse Gozzards Ford G 1 2 0.17
206 Darren Jones Queens Arms Didcot F 1 2 0.17
207 Amey Lea Humphreys Black Swan Abingdon G 1 3 0.11
208 Niamh Brandon Black Swan Abingdon G 1 3 0.11
209 AJ Stockford Berinsfield SC C F 0 0 0
210 Diana Reynolds North Star C E 0 0 0
211 David Goddard Abingdon Arms B F 0 0 0
212 Sally Young Old Anchor A F 0 0 0
213 Trevor Webb Abingdon Arms A F 0 1 0.00
214 Martin Green Abingdon Arms A F 0 0 0
215 Glyn Austin Wantage Town FC F 0 0 0
216 Wendy Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
217 Sarah Kent Old Anchor A F 0 0 0
218 Jeff Kidd Old Anchor A F 0 0 0
219 Ian Denton Old Anchor A F 0 0 0
220 Doreen Coultas Old Anchor A F 0 0 0
221 Kate Smyth Old Anchor A F 0 0 0
222 Spencer Brownsill Old Anchor A F 0 0 0
223 Chris Hogan Abingdon Arms A F 0 0 0
224 Thomas Argent North Star C E 0 0 0
225 Mark Hughes Abingdon Arms B F 0 0 0
226 Alex Sylvester Abingdon Arms B F 0 0 0
227 John Buchanon Abingdon Arms B F 0 0 0
228 David Hales Abingdon Arms B F 0 0 0
229 Paul Ludlow Abingdon Arms B F 0 0 0
230 Adam Hogan Abingdon Arms A F 0 0 0
231 Shane Wareham Old Anchor A F 0 0 0
232 Martin Wackenier Old Anchor A F 0 0 0
233 Andy Lovelock Abingdon Arms B F 0 0 0
234 Colin Filer Berinsfield SC C F 0 0 0
235 Paul Absolom Ladygrove A F 0 0 0
236 Warren Docherty The Grapes B G 0 0 0
237 Arron Ploskynski The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
238 Jacqui Brown The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
239 Donal O Neill The Grapes B G 0 0 0
240 Martin O Neill The Grapes B G 0 0 0
241 Leanne Robey Plough West Hanney G 0 1 0.00
242 Trevor Cox The Grapes B G 0 0 0
243 Laura Parsloe The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
244 Nathan Bartlett The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
245 Dean Hook Black Swan Abingdon G 0 0 0
246 Carl Lewis Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
247 Jim Leese Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
248 Brendan Casey Black Swan Abingdon G 0 0 0
249 Danny Grossley The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
250 Dan Harper The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
251 Jenny Tyler The Croft Bar Peachcroft G 0 0 0
252 Sara Jane Plough West Hanney G 0 0 0
253 Polly Dingle Plough West Hanney G 0 0 0
254 Andy Blake Wheatsheaf Didcot B G 0 0 0
255 Alice Dover Wheatsheaf Didcot B G 0 0 0
256 Kelly Forsyth Wheatsheaf Didcot B G 0 2 0.00
257 Martty Bowers Sutton Courtenay FC G 0 0 0
258 Pete Brakespear Sutton Courtenay FC G 0 0 0
259 Paul Brooks Sutton Courtenay FC G 0 0 0
260 Ian Maconochie Sutton Courtenay FC G 0 0 0
261 Elise claire Waggon & Horses C G 0 0 0
262 Conor Merritt Waggon & Horses C G 0 0 0
263 Conor Painton Red Lion Drayton C G 0 0 0
264 Clare Wilkinson Plough West Hanney G 0 0 0
265 Carl McKenna Red Lion Drayton C G 0 0 0
266 Liam Rutty Red Lion Drayton C G 0 0 0
267 Tracy Higgs Waggon & Horses C G 0 0 0
268 Ryan Smith Red Lion Drayton C G 0 0 0
269 Henry Hyder- Smith Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
270 Tom Coates Black Horse Gozzards Ford G 0 0 0
271 Martin Rudman RAL-RECSOC F 0 0 0
272 Reg Woods Queens Arms Didcot F 0 0 0
273 Kev Pointon Queens Arms Didcot F 0 0 0
274 Peter Phillips RAL-RECSOC F 0 0 0
275 Britford Jeeves RAL-RECSOC F 0 1 0.00
276 Michael Phillips RAL-RECSOC F 0 0 0
277 Ron Lambert RAL-RECSOC F 0 0 0
278 Alan Forsyth Queens Arms Didcot F 0 0 0
279 Simon Jacks Queens Arms Didcot F 0 0 0
280 Michael Forsyth Queens Arms Didcot F 0 0 0
281 Stephen Murphy Queens Arms Didcot F 0 0 0
282 Peter Jaremchuk Queens Arms Didcot F 0 0 0
283 Chris Stovin Queens Arms Didcot F 0 0 0
284 Joe Betheridge Queens Arms Didcot F 0 0 0
285 John hedges Queens Arms Didcot F 0 0 0
286 Darren Brooks Queens Arms Didcot F 0 0 0
287 Gavin Walton Brewery Tap B F 0 0 0
288 Tom Glanville Brewery Tap B F 0 0 0
289 Howard Williams Ladygrove A F 0 0 0
290 Tallon Collins Ladygrove A F 0 0 0
291 Chris Harrison Ladygrove A F 0 0 0
292 Luke Airey Ladygrove A F 0 0 0
293 Howard Pulleyn North Star B G 0 0 0
294 David Imrie North Star B G 0 0 0
295 Martin Mobbs North Star B G 0 0 0
296 Arran Campbell Brewery Tap B F 0 0 0
297 Andrew Burnham Brewery Tap B F 0 0 0
298 Ben Samuels Brewery Tap B F 0 0 0
299 Morgan Einon Brewery Tap B F 0 0 0
300 Dave Pearce Brewery Tap B F 0 0 0
301 Gary Newsham Brewery Tap B F 0 0 0
302 Oliver Upstone Brewery Tap B F 0 0 0
303 Paul Belcher Brewery Tap B F 0 0 0
304 Steve Edwards Wantage Town FC F 0 0 0
305 Dave King Abingdon Con Club A D 0 0 0
306 Darryl Justice The Vine B 0 0 0
307 Suzanne Shallis The Plough Long Wittenham B 0 0 0
308 William Shallis The Plough Long Wittenham B 0 0 0
309 Richard Lunnon The Plough Long Wittenham B 0 0 0
310 Steve Harrison The Vine B 0 0 0
311 Andy Mather The Vine B 0 0 0
312 John Newman Plum Pudding B B 0 0 0
313 Chantelle Hart Plum Pudding B B 0 0 0
314 Jill Hill Plum Pudding B B 0 0 0
315 Liam Carberry The Plough Long Wittenham B 0 0 0
316 Luke Brown The Grapes A B 0 0 0
317 Tony Lucas SITV FC B 0 0 0
318 John Osbourn SITV FC B 0 0 0
319 Phil Austin SITV FC B 0 0 0
320 Mark Hancox SITV FC B 0 0 0
321 Karl Smith SITV FC B 0 0 0
322 James Newbigging The Grapes A B 0 0 0
323 Richard Willans The Grapes A B 0 0 0
324 Matthew Tutty The Grapes A B 0 0 0
325 Chris Leyland Bear and Ragged Staff C 0 0 0
326 Jackie Osborne Bear and Ragged Staff C 0 0 0
327 Iain Burnett Fox Denchworth A C 0 0 0
328 Andy Caven Fox Denchworth B C 0 0 0
329 Dan Rusher Fox Denchworth B C 0 0 0
330 Ben Heavers Fox Denchworth A C 0 0 0
331 Matt Taylor Fox Denchworth A C 0 0 0
332 Dean Russell Harwellian A C 0 0 0
333 Mark Higgins Harwellian A C 0 0 0
334 Mark Crick Fox Denchworth A C 0 0 0
335 Colin Shewry Fox Denchworth B C 0 0 0
336 Phil Butler Fox Denchworth B C 0 0 0
337 Dawn Fisher Royal Oak Didcot C 0 0 0
338 Hayden Wells Royal Oak Didcot C 0 0 0
339 Mark Rusher Royal Oak Didcot C 0 0 0
340 Nathan Sadler Royal Oak Didcot C 0 0 0
341 Nathan Hill Royal Oak Didcot C 0 0 0
342 Pauline Pratt Fox Denchworth B C 0 0 0
343 Dean Caven Fox Denchworth B C 0 0 0
344 Chantelle Randall Fox Denchworth B C 0 1 0.00
345 Mark Pembroke SITV FC B 0 0 0
346 Dave Pearce Red Lion Drayton A B 0 0 0
347 Dave Hastings Steventon Sports A Premier 0 0 0
348 Phil McIver Spread Eagle B Premier 0 0 0
349 Michael King Spread Eagle B Premier 0 0 0
350 Brian Shirley Steventon Sports A Premier 0 0 0
351 Mark Rusher Steventon Sports A Premier 0 0 0
352 Neil Tame Steventon Sports A Premier 0 0 0
353 Stuart Fisher Steventon Sports A Premier 0 0 0
354 Derek Rusher Steventon Sports A Premier 0 0 0
355 Gemma Brook Spread Eagle B Premier 0 0 0
356 Charlie McCarthy Spread Eagle B Premier 0 0 0
357 Derek Rusher Spread Eagle B Premier 0 0 0
358 Alan Humphries Spread Eagle Premier 0 0 0
359 Roger Holmes Abingdon UTD B Premier 0 0 0
360 Colin Smith Spread Eagle B Premier 0 0 0
361 Derek Nichols Spread Eagle B Premier 0 0 0
362 Alan Moore Spread Eagle B Premier 0 0 0
363 John Steele Spread Eagle B Premier 0 0 0
364 Connor Crawford Spread Eagle B Premier 0 0 0
365 Jayne Walker Plum Pudding A 0 0 0
366 John Bowen Plum Pudding A 0 0 0
367 Ethan Taylor Abingdon Con Club B B 0 0 0
368 Duncan Taylor Abingdon Con Club B B 0 0 0
369 Helen Harris Abingdon Con Club B B 0 0 0
370 Kim Slotson Abingdon Con Club B B 0 0 0
371 Les Rollinson Abingdon Con Club B B 0 0 0
372 Stuart Boon Red Lion Drayton A B 0 0 0
373 Clare Collier Chequers Charney Bassett B 0 0 0
374 Joe Ody Chequers Charney Bassett B 0 0 0
375 Shaun Dominic Abingdon United C A 0 0 0
376 Tony Cartlidge Abingdon United C A 0 0 0
377 Dave Absolom Tandem A 0 0 0
378 Jack Longford Tandem A 0 0 0
379 Berinsfield A A 0 0 0
380 Luke Carnell Tandem A 0 0 0
381 Sam Coughlan Tandem A 0 0 0
382 Jim Warrell Abingdon United C A 0 0 0
383 Maurice Smith Abingdon United C A 0 0 0
384 Kevin Davies Hart Harwell A A 0 0 0
385 Rebecca Fisher Harwellian A C 0 0 0
386 Angela Vaughan Harwellian A C 0 0 0
387 Pete Wilcox FMSSC Morning Star E 0 0 0
388 Kevin Murphy North Star A E 0 0 0
389 Sean Rainey North Star A E 0 0 0
390 Holly Thomas North Star A E 0 0 0
391 Tracey Bennett FMSSC Morning Star E 0 0 0
392 John Vaughan FMSSC Morning Star E 0 0 0
393 Andy Hewitt Boundary House E 0 0 0
394 Michael Barrett FMSSC Morning Star E 0 0 0
395 John Mc..... FMSSC Morning Star E 0 0 0
396 Tammy Barrett North Star A E 0 0 0
397 Darren Morton Waggon and Horses A D 0 0 0
398 David Monaghan Saxton Rovers D 0 0 0
399 Gary Brown Saxton Rovers D 0 0 0
400 Ron North Abingdon Con Club A D 0 0 0
401 Stuart Corcoran Saxton Rovers D 0 0 0
402 Micael Quinan Saxton Rovers D 0 0 0
403 Jordan Luckett Waggon and Horses A D 0 0 0
404 Tom Shephard Waggon and Horses A D 0 0 0
405 Darryl Mitchell Saxton Rovers D 0 0 0
406 Martin Battersby Boundary House E 0 0 0
407 Mervyn Chadwick Boundary House E 0 0 0
408 kenny Moore Brewery Tap A E 0 0 0
409 Aaron Blessing Red Lion Drayton B E 0 0 0
410 Sarah Gleed Red Lion Drayton B E 0 0 0
411 Adam Kerswill Black Horse East Hanney E 0 0 0
412 Gareth Hudson Black Horse East Hanney E 0 0 0
413 Andy Miles White Horse B E 0 0 0
414 Brendan McCabe White Horse B E 0 0 0
415 Frank Downing White Horse B E 0 0 0
416 Hector Legge Red Lion Drayton B E 0 0 0
417 Janet Richardson Red Lion Drayton B E 0 0 0
418 Clive Milligan Boundary House E 0 0 0
419 Matt Vincent Boundary House E 0 0 0
420 William Chadwick Boundary House E 0 0 0
421 Trevor Jones Boundary House E 0 0 0
422 Kim Blair Boundary House E 0 0 0
423 Graham Reeves Red Lion Drayton B E 0 0 0
424 Anne Brooks Red Lion Drayton B E 0 0 0
425 Wayne Maitland Boundary House E 0 0 0
426 Brian Gordon Abingdon Con Club A D 0 0 0
427 Adam Barrett Wheatsheaf Drayton D 0 0 0
428 Tom Wells The Bell Grove C 0 0 0
429 Philip Spracklen The Bell Grove C 0 0 0
430 Chris Old The Bell Grove C 0 0 0
431 Maria Druce Abingdon United D C 0 0 0
432 Krzysztof Tchorzewski Abingdon United D C 0 0 0
433 Linda Dallimore Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
434 Pauline Sapey Abingdon United D C 0 0 0
435 Andy Campbell Abingdon United D C 0 0 0
436 Rob ONeil The Bell Grove C 0 0 0
437 Iain Harrold The Bell Grove C 0 0 0
438 Tim Watson Harwellian A C 0 0 0
439 Rob Purbrick Harwellian A C 0 0 0
440 Eric Girard Harwellian A C 0 0 0
441 Benedict Dakin Norris Fleur De Lys C 0 0 0
442 Hugh Lewis Fleur De Lys C 0 0 0
443 Mervyn Dyer The Bell Grove C 0 0 0
444 Keith Clarke The Bell Grove C 0 0 0
445 Mike Telford Fleur De Lys C 0 0 0
446 Pete Davis Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
447 Matt Burton Wheatsheaf Didcot A C 0 0 0
448 Tayla Downes Harwellian B D 0 0 0
449 Paul Cruddis Harwellian B D 0 0 0
450 Rebecca Fisher Harwellian B D 0 0 0
451 Spencer Jefferies Harwellian B D 0 0 0
452 Stuart Glen Harwellian B D 0 0 0
453 L Allen Wheatsheaf Drayton D 0 0 0
454 Sam Kinnaird Spread Eagle C D 0 0 0
455 Nick Jackson Spread Eagle C D 0 0 0
456 Robert Glen Harwellian B D 0 1 0.00
457 Matt Croucher Harwellian B D 0 0 0
458 Dean Hudson College Oak D 0 0 0
459 James Faulkner College Oak D 0 0 0
460 Chris Bedford College Oak D 0 0 0
461 Eddie Cavanagh College Oak D 0 0 0
462 Peter Dryer College Oak A D 0 0 0
463 Jenny Bosley Harwellian B D 0 0 0
464 Eddie Cavanagh College Oak A D 0 0 0
465 Frank Tracey College Oak A D 0 0 0
466 Marty Whild White Horse B E 0 0 0